bugün

elimde 25 30 tane davetiyesinin bulunduğu oyun.
isteyen yazar varsa buyursun
(bkz: come at me bro)
rusların avrupa serverına erişiminin acil olarak engellenmesi gereken oyun. sosyal ağlarda türk'lerden daha lanetli bir ırk varsa kesinlikle rus'lardır.

ayrıca windrunner ve anti mage itemı aradığım oyun.
efil efil etrafta beta key'ini aradığım oyun.
ulan işin garibi nasıl yükleyeceğimi, beta keyin işime yarayacağını, steam'i falan bilmiyorum. azılı bir dota bağımlısıyım. bi de 2.sini demek istedim.

biri mesaj yeşilimi yaksa, bilgilendirse ne güzel olur.
beta keyi ile orjinal key arasında ne fark var hala anlamadığım oyun. beta key ile başladım. tonla hediye key geldi. yani davetiye diyim gift adı altında geliyor. hala oynuyorum. ne zaman oynayamıcam onu da bilmiyorum.

ayrıca görsellerine laf edenler olmuş, dota2 yokken dota 1 varken bazı herolarla krepler ciddi anlamda birbirine karışıyordu. her hero için özgün görsel olması bence çok güzel bi gelişme oldu. skiller itemler genel olarak aynı. yanılmıyorsam shadow blade için +hasar eklemişler dotadan farklı olarak. ve bence gayet geçerli bi oyun.

ben sevdim. sevmeyenin de amk. siktirin gidin lol oynayın amınaa.

edit: ayrıca iki üç gündür oyuna girerken o valvenin kel adamından sonra dota2 bağlanıyor yazısı çıkıyor. normalde çıkmaz öyle bi yazı direk baglanır. bu yazı çıkıyor çıktığı gibi de bağlanmıyor öyle kalıyor. serverları mı kapatıyolar arada bir nedir anlamadım.
valvenin gülüdür gülü. lag sıkıntısını da çözdüler mi on numara olacak oyundur.*
lag sıkıntısı değil de rus sıkıntısını çözerlerse on numara olacak oyundur. şu bölgelere sınırlamama mı getiriceksiniz, soykırım mı yapıcaksınız napıcaksanız yapın artık. hiçbir yerde kaçış yok. zaten türkler ve ruslardan başka oynayana da denk gelmedim. ayrıca on numara olması için drow'a da ciddi bi' nerf lazım.
son bir iki haftadır günde 1-2 saat oynadığım oyun grafikler falan gayet güzel, ama şu Crowd Control olayının cılkının çıktığı oyun. 5-10 saniye cc si olan combolar acayip can sıkıcı. Wowda olduğu gibi arka arkaya yapılan cclerin sürelerinin kısalması gayet iyi olurdu.
garip oyun. şöyle ki beta olduğu sürece, beta keyler 29 dolardan satılmakta steam üzerinde. ama oyun tamamlanıp orjinal hale geldiğinde key mey satılmayacakmış. çok tuhaf dimi? ilginç. ayrıca her oyuncuya aylık ortalama 5 davetiye gönderildiğini düşünürsek buna 29 dolar veren dimdirek gerizekalıdır bemce diyorum.
rusların ciddi olarak icine sıçtıkları oyun.
ayrıca drow ranger cidden fazla guclu. hele de 25 level olunca oyun fiilen bitmis oluyor zaten. ki cogu hero icin de gecerli bu. ozet; rusyadan erisim yasaklanmali.
elimde 18 tane davetiyesi mevcut olan oyundur. davetiye isteyen yazalar özel mesaj yoluyla ulaşırlarsa iyi olur.
dota 1 kadar hoşuma gitmesede gideri olan oyun.
tiryakilik yaratan oyun, bence günlük hayata çok uygun.

koşarken manam bitti deyip olduğu yere oturan arkadaşım var.
rikimaru nun küçük haylaz çocuk suratlı yapıldığı oyun. abi bu ne yaa..
girmesi bile zor olan oyun.
arkadaş bunca yıldır oyun oynarım. steam de de 15 tane oyunum vardır herhalde. ilk kez de girmiyorum yani.
gelelim dota ya. oyuna girmek ücretsiz diyor hay hay , indirdik ama o da ne... girebilirsin ama oynayamazsın diyor , eee en başta belirtsene bunu? ne diye kafa buluyorsun? davetiye si fazladan olan varsa beklemedeyim.
edit: davetiye geldi. teşekkürler. lakin , onaması ücretsiz diye lanse edip, bir heves kurdurup, "hani lan davetiyen? oynayamazsın sen!" diyen valve yi kınıyor ve kendisine laflar hazırlıyorum.
son günlerde sıçışlarda olan oyun. bende mi sorun var bilemiyorum. eskiden oyun bulması 30 saniye sürmezdi artık 5 dakikada bulabilirse şükrediyorum. bulduktan sonra bağlanması da ayrı dert zaten. patır patır bağlantı gidiyor.
şu sıralar fps nin sürekli 15-20 civarı olmasından dolayı oynayamadığım oyun.
mükemmel valve oyunu.
oyunu dün çözdüm ve kendime çok sövdüm böyle güzel bir oyuna niye daha önce kafa yormamışım diye.
son günlerde delay yüzünden anamın ağladığı oyun. gerçi oyundan mı ttnetten mi emin olamıyorum ama neyse. ilk defa troll oynamaktaydım ki aşağı yukarı 4-5 saniyelik delayla oyuna başladım. 17 kere öldüm amk. ayıp lan.
anlamayana tırt gelen. Anlayan insan için mükemmeliyetin anlam etmediği daha öte olan oyundur.
arkadaşımın zevkle oynadığı ama benim bir türlü anlayamadığım oyun.
bir hataya düşülüp çin serverlarında oynanmaması gereken oyun. ne biçim delay ya o, hero resmen bişey yap dediğimde iki saniye düşünüp yapiyo.

ayrıca ruslar da ayrı mal, adama ingilizce yaz anlaşamıyoruz kopukluk oluyo diyorum biri yazıyo öteki no english diyo. amk malları.
her gün akşam 7-9 sularında türkçe eğlencelik canlı yayınlarını yapıyoruz bu oyunun, öğrenmek isteyen, canı sıkılan dota 2 hakkında atıp tutmak isteyen herkesi bekleriz;

http://tr.twitch.tv/musmulavearkadaslari
yeni yeni başlayıp, şu rare item bilmem ne olaylarını çözmeye çalıştığım oyundur. mesela elime "runic bow of corruption" geçti. değeri nedir benim ne işime yarar vs. meraklardayım. bilenler aydınlatırsa sevinirim hani.
sözlükçe bir grup kursak mı dediğim oyun. adam bulamıyoruz amk.
dün gelen güncellenme paketiyle oyuna 2.9 kat daha hızlı bir şekilde girilebilmektedir. güncelleme paketi 2 gb boyutundadır. bu hafta oyuna yeni bir hero gelmemiştir.