bugün

1.5 yıllık League of Legends serüvenimi bıraktırdı ya helal olsun. Ama beta olması haliyle birçok buga sahiptir. Orası da ayrı mesele.

sonradan gelen edit:1.5 ay bıraktırdı. sonra hopp geri. o kadarda iyi değilmiş be. yada ısınamadım.
ilkokullularda bile beta key varken insanda olmaması acaba ''noob'' muyum lan ben diye düşüncelere iten beta oyundur.
harbi la hiç denk gelmedi bir tane bile nerden buluyo bu bebeler acaba?

edit:bir arkadaş sağolsun buldum betakeyi

izlenimlerimi aktarayayım.

heroların skill kullanması yavaş. özellikle tiny akıcı değil. oyun grafik olarak mükemmele yakın ancak kanımca oynanabilirlik dotaya göre kötü. tabi daha beta ve gelişecek. tam olarak dotanın yerini almaz ama hem dota hem dota 2 oynattırır.
beta key yada davetiye beklediğim oyun. sözlük yardım be !
ekip çalışması gerektiren bir oyundur. öğrenmesi zordur. bir süre sonra zevkli bir hal almaya başlar.
oyuna grup halinde giren rusların bazen bokunu çıkardığı oyun. ama genelleme yapmayalım bazıları iyi oynuyor.
dota 1 den sonra alışması zor olsada zamanla kendine bağlamayı beceren oyundur. bazı heroların ağzına edilsede oyunun seviye atladığı da inkar edilemez.
bedava key için 10 saniye içinde forumda 13 sayfanın oluştuğunu görmemi sağlamış oyun.
Davetiyesini veya keyini bulunca oynayacağım oyundur.***
elimde bir adet beta keyi mevcut olan oyun.*
Dota 1'den üstün yanlarından bir tanesi de Maphack'ı imkansız kılan bir oyundur . Eğer beraber oynamak istiyorsanız :UndeadWooD isimli steam hesabından ulaşabileceğiniz bir dostunuz da vardır .
Yarınki Update ile Centaur'un da Dahil Edileceği Oyundur. ilgililere Duyurulur.
şu sıralar centaur modasının geçtiği oyun. taze taze yiyin gari misali.
eski sevgilimin deli gibi oynadığı, öğretmesini istediğimde hiç bir zaman öğretmediği, merak ettiğim oyun.
elimde 1 adet giftinin bulunduğu oyun. gerçekten dotadan anlayıp da oynamak isteyen varsa mesaj atabilir steam id sini.

edit : halen durmakta ilginç *
güzel özelliklere sahip bir bilgisayarla oynandığında süper ötesi haz veren oyundur. lakin bende var mı öyle bir pc yok.
bağımlılık deyince gelir akla. lakin aklı olan da uzak durur.
elimde 1 adet davetiyesi bulunan oyundur. ilk mesaj atana seve seve gönderirim steam üzerinden. ayrıca ruslardan sıkıldıysanız takım oyunu arıyorsanız yine mesaj atınız steamden ekleşelim,oynayalım.
Eger oyun neye benzıyor gormek isterseniz;

http://youtu.be/RPEk5YNJrpA

şurada bir gameplay bulabilirsiniz.

ayrıca yapabildiğimiz sürece her gün canlı yayın yamaya çalışıyoruz. karakterler hakkında bilgi edinebilirsiniz belki. oda şurada;
http://tr.twitch.tv/musmulavearkadaslari
bir hatta arkadaşımla başlayacağımız için 2 adet davetiyeye ihtiyacım bulunmaktadır. yardım elini uzatacak yok mu bu çocuğa?
beta keye ihtiyacı olanlar mesaj kutumu renklendirsinler...

edit: satanlar varmış amk yerinde beleş aq beleş.
üç üyeliğim var hiçbirini satmıyorum sürünün. *
oyuncu tabanını arttırmak için periyodik olarak halihazırda oyuna sahip olanlara steam'in invitation yolladığı oyun.

eğer store'unda 30 dolara sattığın invitation'ı bir yerden sonra birden çok kez bedava vermeye başlamışsan, ufak ufak yenilgiyi kabulleniyorsun demektir.

edit: ulan 8 tane gift vermişler, yuh! napiyim lan ben o kadar davetiyeyi? oynayan birine vereydiniz keşke. neyse belki bir şey ayarlanır...
dota 2'nin çıkmasından uzunca zaman öncesinden beridir dota 1 oynayan bir insandım, trailer'ı yayınlandı ilk tasarlanan herolar gösterildi filan dedim bu ne lan böyle güzelim dotayı harap etmişler yazık olmuş ama sonra bir arkadaşımdan aldığım invite key ile dota 2'ye giriş yaptım birkaç oyun attım shoplardan item almak heroların şekillerinde birkaç haftada alıştıktan sonra oldukça sardı full ayarda sıkıntı çıkarmayacak bilgisayarınız varsa oyundan zevk de alıyorsunuz bazı heroların skill efektleri çok güzel olmuş ama bazı heroların da dış görünüşleri bir o kadar da rezalet olmuş onu da es geçmiyeyim her neyse 5 tane invite key'im var varsa meraklısı arkadaş hayrına verebilirim.

edit: eğer takas yapmak isteyen arkadaşlar da varsa seve seve görüşürüz anlaşırız.
yaklaşık 6 aydır davetiyesini zaman zaman umutsuzca aradığım moba türündeki oyun.

duy artık sesimi sözlük.

duydu bir yardımsever yazar sesimi, sağolsun...
valve'in usanmadan gift verdiği oyundur. çift haneli sayılarda giftim mevcut. oyunu denemek isteyenlere ya da keyini hala bulamamış olanlar mesaj ışığımı yakarlarsa yardımcı olurum.