bugün

naturalizmin parçasıdır. gerekliliktir.
çürüklere yol açacaktır.

(bkz: arkadaşları ona einstein diyor)
eninde sonunda terkedilecek alışkanlıktır.
bir çürük ağrı vermeye başladığında günde 5-6 kere fırçalanmaya başlanır.
(bkz: misvak) kullanıyordur.
Üşenmektir. Nokta.
öpüşecek daha başka çürükler bulunmadığı takdirde terkedilecek negatif eylem.
Günlerdir fırçalamayan birisi muhtemelen evden dışarı adımını atmamıştır evde de yalnızdır .fakat günler günler geçtikçe o ağza gelen iğrenç tadla bu kuralı bozmaya karar verilebilinir.
Primitivist ruhu vardır kesinlikle arkadaşta, illa teorik anarşik mi olacaktır, hayır. Mesela şeriatçı olanları vardır, misvak kullanırlar, oh mis. *
Kısa zamanda terkedilmesi gereken davranıştır, aksi takdirde gülümsemenizde 'o dişinin arasındakı pul biber mi domates kabuğu mu' diye karşılık almanız muhtemeldir. Birde ne kadar fırçalarsanız fırçalayın beyazlamaz orasıda ayrı.
Nalett insan eylemi.. Diş dediğin beeemmbeyazz olacak inci gibi parlayacak. Bakanin gözunu alacak.
Dünyanın en pis yerlerinden biri olan insan ağzını temizlemeyip, kirlenmesine daha da olanak sağlayan durumdur. Lütfen günde 3 kere dişlerinizi fırçalayanız, kişisel bakım önemlidir.
uzun vadede dişlerde çürük ve aşınmalara sebep olabilecek ihmal. günde bir kere de olsa dişler fırçalanmalıdır. yoksa dişçi koltuğunda uzun süre boyunca ter dökersiniz.
elma yemek suretiyle telafi edilebilir.
gece kötü rüya görme sebeplerinden birisi. bakteri yuvası kazandırır.
Üşengeçlik nedeniyle başa gelir. Tras olurken yuzu kesmek gibidir.
bunu yapan ve söyleyenin beklentisi nedir hep merak ederim.
kendinden böyle memnunsa ne mutlu.
bu bakımsızlığı ilan etmektir.
Olur da yanlışlıkla ayni bardaktan su falan icerseniz, anında tam teşekküllü bir hastaneye başvurarak detaylı bir check-up yaptırmanız önerilir.

O ağızda yeni bakteri türleri bile üremiş olabilir.
korkunç bir insan hedesi. tiksinç.
ailesine ve arkadaşlarına sabır diliyorum. saygısızlıktır.
tükrüğün baya kuvvetliymiş yiğidim seni tanımak istiyorum.
mahkeme kararı ile 20 metre yaklasmama cezası aldırır.
Mağarada mı yaşıyosun, ulan ayı.
dişler birer ikişer eksilmeye başlayınca umarım mutlu olursunuz. yapmalar asla aslının yerini tutmuyor. hele yapılırken çekilen o eziyeti hiç anlatmıyorum.
O agiza bomba koyup patlatacaksin.
özgür suriye ordusu saflarında bayıltıcı nefes silahı olarak görev yapacak olan kişidir.