bugün

kedi candır can.
görsel
mart aylarında, genelde bestesi ve güftesi kendilerine ait olan şarkıları seslendiren kedilerdir.
Cinsiyetini öğrenmek için bu kadar Uğraşmaya gerek yok. Kuyruğunun altına bakın. iki tane yan yana dizili desenli toplar görürseniz o erkektir. Görmezseniz dişi.

Durum köpeklerde farklı. Köpeklerin alt takımı babaanne memesi gibi sarkıktır.
zamanı geldiğinde evi kerhaneye çevirme potansiyeli olan varlık. Evlat şimdi sakin ol ve o libidoyu yavaşça yere bırak. Evin önüne toplaşan erkek kedilerden ve kavgalarından gına geldi. Utanıyoruz yahu.
Bahçede 3 kedim var hepsi de dişi. Babalarını kovuyorum bahçeden mahallenin çapkın olduğu için.

Bu 3 kedi hamile kalırsa yandığımın resmidir. Neyse ki 2 tanesi henüz minnoşlar.
Dişi kediler sağ patilerini daha çok kullanırken erkek kediler genellikle solaktır.
arya mia.
kızgınlaşma zamanı geldiğinde adeta grev yapar hem de ölümüne. gece gündüz moouuvv diye sesler çıkarır, totosunu kaldırır. bu süreçte ne yer ne içer.
erkek kedime çiftleştirmek üzere aday olan kedidir. varsa talibi mesaj atabilirsiniz.
erkeğine göre temizliğine daha fazla dikkat eden kedidir. sabah akşam kendisini yalıyor şeker şey.
kısırlaştırıldıktan bir süre sonra obez olan kedidir. şişman olur böyle, mal gibi olur.. şeker şey seni.
köpeklerin cinsiyetini belirlemek daha zor ama kedilerinkinin kolay olduğunu düşünüyorum.
erkek ve dişi kediler zannımca rahat ayırt edilebiliyor, erkek kedilerin kafası daha büyük oluyor. bir de dişi kedilerin yüzü gözü daha güzel, kibar yüzleri var.
hatta hal ve hareketleri bile farklı.
daha temizdir.
azdığı vakit adama kafayı yedirten minik şeytan. ha yine de seviyormuyuz ? tabiki evet.
çiftleşmek için evden kaçarlar.