bugün

Bahçede 3 kedim var hepsi de dişi. Babalarını kovuyorum bahçeden mahallenin çapkın olduğu için.

Bu 3 kedi hamile kalırsa yandığımın resmidir. Neyse ki 2 tanesi henüz minnoşlar.
daha temizdir.
zamanı geldiğinde evi kerhaneye çevirme potansiyeli olan varlık. Evlat şimdi sakin ol ve o libidoyu yavaşça yere bırak. Evin önüne toplaşan erkek kedilerden ve kavgalarından gına geldi. Utanıyoruz yahu.
kızgınlaşma zamanı geldiğinde adeta grev yapar hem de ölümüne. gece gündüz moouuvv diye sesler çıkarır, totosunu kaldırır. bu süreçte ne yer ne içer.
Cinsiyetini öğrenmek için bu kadar Uğraşmaya gerek yok. Kuyruğunun altına bakın. iki tane yan yana dizili desenli toplar görürseniz o erkektir. Görmezseniz dişi.

Durum köpeklerde farklı. Köpeklerin alt takımı babaanne memesi gibi sarkıktır.
kedi candır can.
görsel
köpeklerin cinsiyetini belirlemek daha zor ama kedilerinkinin kolay olduğunu düşünüyorum.
erkek ve dişi kediler zannımca rahat ayırt edilebiliyor, erkek kedilerin kafası daha büyük oluyor. bir de dişi kedilerin yüzü gözü daha güzel, kibar yüzleri var.
hatta hal ve hareketleri bile farklı.
Dişi kediler sağ patilerini daha çok kullanırken erkek kediler genellikle solaktır.
erkek kedime çiftleştirmek üzere aday olan kedidir. varsa talibi mesaj atabilirsiniz.
azdığı vakit adama kafayı yedirten minik şeytan. ha yine de seviyormuyuz ? tabiki evet.
çiftleşmek için evden kaçarlar.
arya mia.
mart ayının en çok ses çıkartan canlılarıdır.
arka bahçede 24 saat opera eseri seslendiren varlık. severdim kedi canlısını ama artık yeter ya.. hayır bi de sesi insan sesine çok yaklaşıyo sevişirken bu mübareğin..
mart ayında acılarıyla başbaşa bırakılması gereken kedidir. zaten yanına erkek kediden yaklaşılmaz.

http://www.fikra.tv/popup.php?sbpic_id=17

ayrıca bazı bölgelerde kızlar içinde kullanılır bu tabir. (bkz: git şu dişi kediye biraz asıl evladım)
2 ay sonra oğlumuz leon'a bulmak mecburiyetinde olduğumuz yaratık.

valla uyutmayacak şerefsiz sanırsam.

05.2019 editi: sekiz sene olmuş ameka. leon gideli çok olmuş zaten.
mart aylarında, genelde bestesi ve güftesi kendilerine ait olan şarkıları seslendiren kedilerdir.
erkeğine göre temizliğine daha fazla dikkat eden kedidir. sabah akşam kendisini yalıyor şeker şey.
mart ayında peşine onlarca erkek kedi takmaları ile meşhurdurlar. grup seks yaptıkları da görülmüştür.
islemek isteyenler için: http://www.vidoemo.com/yv...hp?i=NlZtYUlncWuRpQV8zWTA
af buyrun anadoluda buna kancık kedi de denir.
kısırlaştırıldıktan bir süre sonra obez olan kedidir. şişman olur böyle, mal gibi olur.. şeker şey seni.
(bkz: catwoman)