bugün

Bir rivayete göre en hafif kabir azabı derler. inanan ya da inanmayan herkesin kabul edeceği birşey şudur ki; diş ağrısı insanın belasını siker.
arveles tavsiyemdir.
diş ağrısını sadece çeken bilir.
20’lik dişim çıkarken çektiğim ağrı. O günlerim aklıma geldikçe hala dişim ağrıyor.
bir haftadır ebemi beleyen dün gece ağrıdan bayıltan şey. of of offf
Sabaha çıkmak istemiyorum, umarım birkaç saate ölürüm.
kulak ağrısıyla beraber en tatsız ağrılardan. ne uyutur, ne de bir şey yer içirtir.
kısaca berbattır.
Soğuk su ile gargara yapınca acı azalıyor suyun etkisi geçince geri başlıyorsa iltihaplı bir damağınız var hayırlı olsun.
Anasini sikeyim. Onlarca kemigi kirilmis adamim ben boyle aci cekmedim amina koyim. Olduruyor su an gozumu acamiyorum...
hic cekmedigim agri. 10 senedir disciye gitmiyorum.
Su an alt çene kemiğim yerinden sökülüyor sanki. Durduk yere başladı namussuz. Orta kulağıma kadar vuruyor acısı intihar an meselesi.
En kötü ağrıların başında gelir.
(bkz: uzun uzun diş fırçalamak)
(bkz: listerine)
(bkz: karanfil)
(bkz: apranax)
(bkz: üç apranax)
(bkz: dişçi)

yukardaki sırayı takip edin.
bir ipliğe teramisin sürerek ağrılı diş arasına uygulayın.ağrı geçiyor.
en boktan ağrı çeşitlerindendir. hayatta offline konuma geçersiniz.

- tuzlu su veya sirkeli su ile gargara yapabilirsiniz. dişinizin üzerinde bekletip tükürün.
- karanfil koyabilirsiniz ama bastırırsanız daha çok acıyabilir. o yüzden karanfil yağı daha iyi olabilir.
- yemek yerken üzerine bastırmayın.
- rakı basın diyenler olmuştu zamanında. bunu denemedim. bilemiyorum.
- mümkün olduğunca ağzınızı açmayın ki hava almasın.
- en yakın zamanda doktora gidin.

ben çok yaşadım ve çok iyi anlıyorum. Allah yardımcınız olsun.
Gece ağrıları başlamışsa 'kalk dişçiye git' ağrılarıdır. Artık ne yapsanız durduramazsınız.
en berbat ağrı . uyutmuyor kör olasıca . büyüklerimiz diş ağrısı kabir azabının yarısı derler . bir keresinde dişim ağrımış apranax ve başka bir hap daha atmıştım zar zor geçmişti dişimin ağrısı . başka bir seferde diş hastanesine gitmiştim diş doktoru 2 sefer iğne vurmuştu ama hiç uyuşukluk belirtisi olmamıştı .
diş ipine terramycin sürüp iki gün sonraya öteleyebildiğim.
bu ne lanet bir şey ya ne yapsam geçmiyor. direkt beyne etki ediyor ve ortamda yaşanan olayları bile algılayamıyorum yemin ederim. uyku uyutmuyor çeneyi komple kesip atasım var.
sonu diş hekimini ziyaret etmekle sonuçlanan ağrı türü.
şu ana kadar yaşamadığım acılı şey. şu ana kadar şanslı olmam dışında çok peynir tükettiğimi söyleyebilirim, bir de düzenli olmasa da dişimi fırçaladım ve çürük derdim olmadı.
dişinizin pulpası geri dönüşümsüz hasara uğramış ve bu ağrı iletiminde yavaş ağrıyı ileten c lifleri söz konusu olduğu için künt, lokalize edilemeyen ağrınızın olmasına sebep ve tüm çenede hissetmeniz periferik ile visseral ağrı liflerinin medulla spinalisin aynı segmentinde buluşmasıyla yansıyan bir ağrıya sebebiyet veriyor. başlangıçta ağrı soğukla artmış olsa bile ilerleyen safha da sıcakla artan ağrıya döner. bu sebepten dolayı böyle bir durum söz konusuysa soğuk uygulayarak rahatlayabilirsiniz. ağrınıza hangi dişin sebep olduğunu, inflamasyonun periapikal bölge dediğimiz, kök ve ucunun etrafına ilerlemesiyle seçilebilir. bu irreversibl pulpitis durumunu kesinlikle tedavi ettirmelisiniz zira ağrının uzun uğraşlar sonunda geçmesi ama yine de tedavi görülmemesi üzerine diş gangren olup kötü koku, cerahat vesaire yayabilir veya dişinizde renklenme yapabilir. iyi bir oral hijyenden nasibini almamış diş önünde sonunda kanal tedavisine ya da çekime gider.
Doğum ağrısının yarısı derler.
Diş ağrısı başladımı doğru düzgün hatta hiç yemek yememenize sebep oluyor. Acısı zaten insanı delirtecek kadar çok kötü.
Uykunuzdan eden diş ağrıları için çare apranax plus. Bu ilacı bulana uretene koşulsuz teşekkür ediyosunuz. Benden söylemesi.
Bol bol Şeker yemek gerek.