bugün

Şehirdeki sivil Teröristlerin dikkatini çekmektir. bunu yaptım. otogardan iner inmez gözleri üstümdeydi. kalıplı olduğumdan ses etmediler çünkü gözlerindeki nefret görebiliyordum... Şehirde turladım işte Yanımda oranın yerlisi bir arkadaşım var, baktım 3 tane keko "bi bak hele buraya" deyip bize seslendi.
ben: ne var
keko: burası amed haa, bilesin burası Türkiye değil
ben: siktir lan amk teröristi dedim ve yumruğu indirdim, arkadaşları da Üstüme saldırdı, benim arkadaşta girdi kavgaya, birlikte üçününde ağzını burnunu kırdık. Diyarbakır esnafı geldi, ayırdı ama bizi bir ayırması var... ite kalka ayırıyorlar bizi, gözlerinde yine o ifade, yine nefret... sanki suçlu biziz gibi davranıyorlar, esnaflardan biri "e tabi saldırırlar adam kışkırtmış hele Şunun üstündekine bak" dedi. "dayı sen ne diyon, burasıda bizim, Türkiye'desiniz ulan, burası Türk şehri" diye bağırdım... sonra ayrıldık ordan... aklıma şu soru geldi, PKK neden bitmez... bu insanlar Yaşadıkça biter mi kardeşim...

edit: hiç Diyarbakır a ya da PKK sempatizanlarının olmadığı Şehire gitmeyenler tabii ki troll falan diyor, çünkü zihinleri kabul etmek istemiyor Türkiye'de bir şehrin bu kadar düşman kesilmesine... doğru arkadaşım, doğru bende istemezdim böyle olmalarını, ama giden bilir... maalesef öyleler. Cizre'de operasyonlar yapılırken Hastanedeki pkklı doktor ve hemşirelerin asker ve polislere bilerek geç müdahale ettikleri ortaya çıktı bu son günlerde... anlayın artık bazı şeyleri.
troll yazarların beyin kıvrımlarında gerçekleştiğini düşündüğüm masal.
hiçbir bok olmayacak eylem. kürtler sadece arkadan keleş ile asker öldürürler.
istanbulda kürdistan, ermenistan logolu t-shirt ile gezenlere bir şey oluyor mu?
Lan yürü git. Götümle güldüm insanlarıda provake etme.
ILK KOSEYI DONDUGUNUZDE LINC EDERLER.
at yalanı sikeyim inananı.senin mhp genel başkanın bile gelemiyor daha sen nasıl gezecen oralarda.
(bkz: çocukları pistten alalım)
(bkz: ama nasıl içkiliyim)
doğuda hiç yaşamayanlar boş laflamış yine türk evladına benzemez onlar,bizimkiler bunu beceremiyor çünkü.
kekoizmin oralarda ne vadede olduğunu bilmediğiniz aşikar.
teşkilatları var bu godoşların lafta teşkilat ama belalılar it sürüsü sıfatını müthiş üstlenebiliyorlar.
doğuda çocukluğu geçmiş olanlar anlar ne demek istediğimi asıl faşizmin nerede olduğunu.
edit:gel sen buna faşizm deme direk meşrulaştırılmış vatan hainliği altında anarşi de,çünkü bugün bu güruhlara karşı çıkıldığında veya kafası ezildiğinde hayatı kararan taraf biz oluyoruz,terörist vurmaktan hapis yatanları bilirim düşün amk herif vatan hainini mıhlamış hapis yatıyor neden?
savcı kürt hakim kürt neden?
aynı şartlarda sınav yok *
neden türk çocuğu sindiriliyor...
yalan haberdir.
tanım: balon.
ülkücüymüş gibi görünüp ırkçılığa varan hezeyanlar yazan bir şahsın son sıçmığıdır.
false flag denir bu tip hadiselere.
sonra hevaller toplanıp tersten kürt ırkçılığı sıçarlar ortaya.