bugün

(bkz: korkunçlu bilboard)
(bkz: sağlam irade)
(bkz: adadan irade)
akape döneminde olmuştur.

akapenin recmi vaciptir.
taksimin göbeğine apo posteri asanlarla birlikte direnenleri üzmüş olay.

oğlum adamlar zaten dıyarbakır bizim diyor. taksim ne lan taksim???

http://www.google.com.tr/...sp=16&ved=0CHwQrQMwDw
di$ gucler tarafından kullanilmak istenmeyen pkk ve turkiye nin de di$ gucler yerine ileti$ime gecmesiyle akan kanin durmasi neticesinde olan doga olayi.
Bugünlere gelinmesinde en büyük paya sahip AKPlilerin bi de laf etmesi çok komik. Ya şimdiye kadar yaptıklarınızın arkasında durun adamlara laf etmeyin ya da karşıysanız ona göre davranın. Aynı şeyi cemaate de yaptınız bi tarafınızda patladı. Hem al gülüm ver gülüm yapıp hem höt zöt olmaz. Her zamanki ikiyüzlülüğünüzü sergilemeyin.
ironik olmayandır. zaten "görüşen şerefsizdir", "hükümet değil devlet görüştü", "müsteşarı ben gönderdim" lerle hazmettire hazmettire getirilmedi mi bu memleket bu günlere... o nedenle koyunların bunu eleştirmesidir ironik olan asıl. he bir de ironik olan 2008 de terör saldırında dersane önünde bombayla öldürülen çocuğun annesinin teröristlerle pazarlık yaptık diyen hükümetin milletvekili olmasıdır ironik olan.
ben ülkeyi kurtarıyorum deyip ülkenin kurtarıcısıyla ülkenin çoğunluğunun nefret ettiği adamın posterlerini yan yana açanların gözüne sokulası durum.

ne oldu çiçek çocuk? sen taksimin göbeğinde pkk bayraklarını sallandıranlara ses etmedin?

sen varlığını borçlu olduğum adam dediğin atanın posterini bu yavşakla yan yana açtın?

o zaman kimse çıkıp gözünüze gırsın onlar dedı mi, bu bı devrım tamam mı melis dıye toma kovalıyordun? o zaman apo çok ıyıydı de şimdi mi bozdu?

http://galeri.uludagsozlu...na-açan-gösterici-459093/
(bkz: akppkklıların uğramadığı başlıklar) .
yine yeni bir akepe dönemi rezaletidir.
altına ''koyduk mu?'' yazılsaydı bence daha fotoğrafla uyumlu olurdu.
Zamanında pkklılarla koalisyon kuranların zorlarına giden olay.
Bu sizin eseriniz tosunum bedava akp diye ağlamayın.
Zamanında yediğiniz hurmalar bugün götünüzü tırmalıyor.
Önceden olsa yer yerinden oynar, bunu yapanlar, göz yumanlar görevinden alınır hapsi boylardı.

Ya şimdi ?

Muhtemelen ana haber bültenine dahi konu olmayacaktır. Komikli videolar daha önemli çünkü.

Sonra internete neden sansür geliyor ?

Ha bi de, dönemin diyarbakır valisine iyi bakın, ödülünü bakanlıkla alacaktır 1 seneye.
hala geçmişe bunu mal etmeye çalışanlar güldürmüştür.
barış sürecinin meyvesidir. yakında öcalanı mecliste göreceğiz.

emin olun o tüm göt kılları bunun hesabını verecek.
Gezide apo posteri acanlarin simdi karsi ciktigi durumdur. Ayni kisiler ayrica hakkari'de bayragimizi dalgalandirma cesareti gosterememistir. Zaten o partinin sanatci tayfasi da pkknin urettigi uyusturucu ile kafa yapmaktadir.
Akgötlerin klasik ezberlerini konuşturduğu başlıktır.

Hadi gezide adamın yaptığı boku kabul ettik, bireyseldi kendi kişisel görüşüydü milyon insandan biri çıkmış bayrak tutmuş etmiş, yok oldu, adam pkk'lı olup atatürk posteri açsa kim bilecek? Ama şu billboard'a asılan resmin olduğu yerde senin devletin, güya hükümetin var, sesini çıkarabiliyo musun? Sen onu söyle her zamanki papağanlığını bırak da? indirin len onu bu ne rezalet diyebiliyor musun? Hahaha. Diyemiyosan böyle susacaksın işte, ona buna taviz/ göt verirsen elbet karşılığını isterler senden de. Hadi bakalım şimdi diyarbakırlıları da ordan oraya atayın, yerlerini değiştirin bakalım, belki durumu kurtarırsınız. Sizi beceriksizler. On iki yılda batırdınız ülkeyi, sadece on iki yılda.
resmine bakıp bakıp ağladım.

ama niye ağladım ? tabi ki yersen.
vatandaşına hakaret eden valiyi yedirtmeyen bir zihniyetin, yüzlerce vatandaşının evlatlarının ölümüne sebep olan insanın resmine ses etmeyeceği durumdur.
Akp sini,koyununu, satilik medyasini falan hepsini gectim; adam gibi bir sey yapamadigim icin en sonunda kendime kizdigim olaydir.
Ne hale geldi memleket.
koyunların amcasının resmidir.
Diyarbakır'ın sahiplendiği bilboard yapacak bir şey yok. Yeni de değildir ayrıca, Hakkari, Şırnak gibi yerlerde okullarda var bu fotoğraflar. Öğrencilere Abdullah Öcalan resimli defterler dağıtılıyor. Halklar önderlerini hep sahiplenmiştir bu kadar basit.
memleketin amına koydunuz cümlesinin sağlamasıdır.
apoda namaz kılarmış gençken akpli kıl böyle savunuır.
göt kıllarının kendileriyle gurur duymasını!!! gerektiren hareket. yakında bu köpek serbest kalıp mecliste muhalefet yapmazsa benim adımda yiğit değil.

http://galeri.uludagsozlu...resmi-as%C4%B1lmas%C4%B1/