bugün

Acik ve seçik söylüyorum. Şu fotoğraf bir TÜRK olarak benim içimi sizlatti, yüreğimi yaktı. Düne kadar bölücü terör örgütü başı olarak yargılanan adam günümüzde reklam edilebiliyor ve hükümet buna göz yumuyor ya. Diyecek tek şeyim var. Bu bilboardın asilmasinda kimin hakkı emeği rızası varsa Kim göz yumuyorsa analarinin bacılarının amina koym. Ecdadsiz köpekler.

Ha bu arada. Normal karşılayanlar olacaktır. Tabi ya. Sonuçta sizin başbakanınız Allah diyor namaz kılıyor demi. Tabi ya. Başbakanım çok yasa, padişahım çok yasa..
üstüne üç hilal çizilerek hallolunacak sorundur.
barış sürecinin tetiklediği, tahmin edilmesi zor olmayan doğal bir durumdur.
her kötü şey gibi 2 gün sonra unutturulacak olaydır. her şeyde olduğu gibi bunu da yavaş yavaş sindire sindire yapıyorlar.
dikkat çekmiştir.
bu ülkede bilboardlara ne yapıştırsalar dikkat çekiyor.
sağlam irade vol2.
haberlerde iğrenerek,tiksinerek ve ağız dolusu küfrederek seyrettiğim alçakça uygulama. ondan sonrada ağzınızı açın ve kardeşlikti vay bilmem neydi diye laf döşenin. binlerce insanın kanı var lan o katilin elinde. bu ülkeye düşman olan herkesten herşeyden nefret ediyorum nefret.
Yıllardır bu tarz resimlerin hep var olduğunu bilenler için şaşırtıcı değildir.
Tüm sokaklar sarı, kırmızı, yeşil bayraklarla donatılmaya başlandı bile. 2002 de de böyleydi.
AKPlilerin gurur posteri. Sonunda istediğiniz oldu, katiller başköşeye kondu.

Edit: AKPliler kadar yalancısı zor bulunur bu ülkede. 2002'de böyleymiş. 2002'de o üç rengi arka arkaya söyleyemiyordun işkembeden ne sallarsın?
göt kıllarının kendileriyle gurur duymasını!!! gerektiren hareket. yakında bu köpek serbest kalıp mecliste muhalefet yapmazsa benim adımda yiğit değil.

http://galeri.uludagsozlu...resmi-as%C4%B1lmas%C4%B1/
apoda namaz kılarmış gençken akpli kıl böyle savunuır.
memleketin amına koydunuz cümlesinin sağlamasıdır.
Diyarbakır'ın sahiplendiği bilboard yapacak bir şey yok. Yeni de değildir ayrıca, Hakkari, Şırnak gibi yerlerde okullarda var bu fotoğraflar. Öğrencilere Abdullah Öcalan resimli defterler dağıtılıyor. Halklar önderlerini hep sahiplenmiştir bu kadar basit.
koyunların amcasının resmidir.
Akp sini,koyununu, satilik medyasini falan hepsini gectim; adam gibi bir sey yapamadigim icin en sonunda kendime kizdigim olaydir.
Ne hale geldi memleket.
vatandaşına hakaret eden valiyi yedirtmeyen bir zihniyetin, yüzlerce vatandaşının evlatlarının ölümüne sebep olan insanın resmine ses etmeyeceği durumdur.
resmine bakıp bakıp ağladım.

ama niye ağladım ? tabi ki yersen.
Akgötlerin klasik ezberlerini konuşturduğu başlıktır.

Hadi gezide adamın yaptığı boku kabul ettik, bireyseldi kendi kişisel görüşüydü milyon insandan biri çıkmış bayrak tutmuş etmiş, yok oldu, adam pkk'lı olup atatürk posteri açsa kim bilecek? Ama şu billboard'a asılan resmin olduğu yerde senin devletin, güya hükümetin var, sesini çıkarabiliyo musun? Sen onu söyle her zamanki papağanlığını bırak da? indirin len onu bu ne rezalet diyebiliyor musun? Hahaha. Diyemiyosan böyle susacaksın işte, ona buna taviz/ göt verirsen elbet karşılığını isterler senden de. Hadi bakalım şimdi diyarbakırlıları da ordan oraya atayın, yerlerini değiştirin bakalım, belki durumu kurtarırsınız. Sizi beceriksizler. On iki yılda batırdınız ülkeyi, sadece on iki yılda.
Gezide apo posteri acanlarin simdi karsi ciktigi durumdur. Ayni kisiler ayrica hakkari'de bayragimizi dalgalandirma cesareti gosterememistir. Zaten o partinin sanatci tayfasi da pkknin urettigi uyusturucu ile kafa yapmaktadir.
barış sürecinin meyvesidir. yakında öcalanı mecliste göreceğiz.

emin olun o tüm göt kılları bunun hesabını verecek.
hala geçmişe bunu mal etmeye çalışanlar güldürmüştür.
Önceden olsa yer yerinden oynar, bunu yapanlar, göz yumanlar görevinden alınır hapsi boylardı.

Ya şimdi ?

Muhtemelen ana haber bültenine dahi konu olmayacaktır. Komikli videolar daha önemli çünkü.

Sonra internete neden sansür geliyor ?

Ha bi de, dönemin diyarbakır valisine iyi bakın, ödülünü bakanlıkla alacaktır 1 seneye.
Zamanında pkklılarla koalisyon kuranların zorlarına giden olay.
Bu sizin eseriniz tosunum bedava akp diye ağlamayın.
Zamanında yediğiniz hurmalar bugün götünüzü tırmalıyor.
altına ''koyduk mu?'' yazılsaydı bence daha fotoğrafla uyumlu olurdu.
yine yeni bir akepe dönemi rezaletidir.
(bkz: akppkklıların uğramadığı başlıklar) .