bugün

aziz ve enes'in ayrılmasıyla okan'ın ne yapacağını merak ettiğim programdır.
umarım yerlerini doldurabilir.
(bkz: kimler geldi kimler geçti) değişiklik iyidir, bu program da yeridir.
Sanırsam Aziz ve Enes gittiği için eskisi gibi olamayacak ama büyük ihtimalle izlemeye devam edeceğimiz program.
aziz ve enes'in gitmesiyle çok kan kaybeden program. okan'ın bundan sonra ne yapacağını merak ediyorum.
sözlükleri popüler yapan gençliğin ve doğruluğun sesi, bazen de yaptığımız aptallıkların tüm çıplaklığıyla yüzümüze vurulduğu hayatın ta kendisidir bence.
her dönem sağlam kafaların görev aldığı program. o kafaların ayrılması sorun yartmaz ama o kafaları bulup oraya getiren ayrılırsa sorun olabilir.
Filmler disinda 4 saatimi bosa harcadigimi asla dúsúnmedigim tek program.
başlasa da izlesek dedirten şu temmuz ayında kendini özleten programdır.
cumartesi gecelerinin yatak öncesi vazgeçilmezidir efenim.
kanal d'de yüksek olasılık ayrılıp tv8'e geçecek olan programdır. nitekim okan bayülgen zaten uzun süredir yeni gençlik kanalı için tv8 ile görüşmedeydi.
tv8'e geçtiği kesinleşmiştir şöyle ki:
http://www.youtube.com/watch?v=hKbVPy-_Rkk
hafta da 1 olan programın önce 3'e sonra 5'e çıkması. biz türk'ler niye herşeyin bokunu çıkarıyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=urIfkP_p7ZE&feature=related
bugünkü anket sorularını yayınlamış internet sitesidir. ayrıca programın konukları fatih ürek, gökçe, sibel meriç, saba tümer, bay j ve mustafa üstündağ.

(bkz: izlenir ki bu)

http://www.kingoanket.com
yeni kanalındaki yeni stüdyosunda yayınlanan program. stüdyosu bizim evin salonunda biraz daha büyük.

(bkz: enlarge your studio)
bu akşam eğlenceli konukları olan program.
ancak tv 8 stüdyosu küçük kalmış bu program için. öte yandan yayın saati de daha makul bir saate alınmış.
bir de saba çok zordan gülmeye başlamış, gayet itici.
tv8 şartarına sığmaya çalışan program.
ps:so pide just pide'yi söyleyen çocuğu gördüm sanki!
ışıklandırmasıyla 95'teki show programlarını anımsatan program. *
evet stüdyoya taktım biraz.
yarak var gibi 23:00'de yayınlanan program. ya lan yayınla işte şunu 12:30'dan sonra. * *
ali biçim'in de bulunduğu program.

--spoiler--

ali biçim mi la o?

--spoiler--
tv8 stüdyosuyla birleşince rüya tabirleri programı gibi görünen programdır. üzüldüm.. yazık.
olmamıştır.

geçen sene kanal d'de iken çoğu program 1000 kişinin üzerinde seyirci olduğunu biliyoruz. şimdiki stüdyonun ve seyircinin, sıradan programlardan hiçbir farkı kalmamış.

hele seyirciler yok mu, parayla tutulmuş gibi duruyor.

önce zeki enes akkan, sonra feyyaz yiğit ve aziz kedi, daha sonra da kanal d. hepsi tek tek kopup gitti.

yok abi, adam gibi bi' program izliyorduk önceden, artık ondan bile eser yok.
olmamış bence. ne bileyim feyyaz yok, zeki enes yok, aziz kedi yok neyleyim ben böyle disko kralını skeçler falan hiç olmamış, hele stüdyoya diyecek lafım yok.
kesinlikle stüdyodan fena kaybeden program. yani öyle böyle değil okan bu mesajı okuyorsan stüdyoda ciddi bir düzensizlik mi desem, küçüklük mü desem ne desem bilemedim ama olmamış üzgünüm.
izdivaç programları havasında devam eden abuk program.

seneye flash tv de yayınlanacakmış kaçan kızları falan da bulacaklarmış.

yazık nerede o eski zagalar makineler ...