bugün

hiç te yeni girmiş bir yazar değildir. üçüncü nesil editor olarak ekşi sözlük yazarlığını devam ettirmektedir.
okan bayülgen'in hazırlayıp sunduğu "televizyon makinasi" programının editörlerinden biridir.
televizyon makinası zirvesine katılmakla ne iyi ettim dediğim nedenlerden biri de kandileridir..
zirve sonrası bizi resmen bağrına bastı...elinde sihirli bir değnek varmışçasına okan ı masamıza oturttu yani o çağırmadı ama okan kendiliğinden geldi.nasıl oldu bilmiyorum. bir araba ayarladı hemde 2006 model lüküs..sabaha karşı 5 te evde olduk.
- eve varınca arayın beni aklım sizde kalmasın dedi bi de. hem de bir abi bir akraba duyarlılığında .. yanımda çok tanıdığım , yakınım varmış gibi hissettim..
sözlükdaşlık böyle bir şey herhalde .. * *
an itibariyle makinada görünen sözlük yazarı.
gigildamak sozcugunu sayesinde ogrendigim : http://www.youtube.com/watch?v=m3L6X6A3q8g

ayrica cok icten, super insan!
interrail hakkındaki entrysi ile beni gülmekten altıma zıçırtmış ekşisözlük yazarı...Gerçi diğer entryleri de yardırır da,interrail entrysi uzun olduğu için ayrıcalıklıdır.
her geçen gün saç ve sakalı iğrençleşen sözlük yazarı.
Hz. Isa'nın ilk havarilerinden.
gıgıldamak fotoromanından sonra başka bir çalışmasını tv den göremediğim suser.
hayır anlamadım ki illa yalvaralım mı, tezahurat mı yapalım fotoromanların devamı gelsin diye allah allah...
(bkz: sinirlenip cümleyi bağlamak)
Bugünkü makina programında "ferhat güzellik salonu" ile milleti yaran kişilik.
popüler kültürün ürünü... nedir bu ya kardeşim dedirten zaat-ı muhterem...adam oturmuş ömrünü pc başında eksisozluk denen yerde entry yazmakla geçirmiş sonra da okan bayülgen bu sözlüğe prim verince bu azizkedicik hem meşhur hem de tv den para kazanabilen bir adam olmuş...peki nedir bu adamın seviyesi bir tv programına katkı yapabilecek kadar,bunu hiç sorguladınız mı?ya da ne kadar ilerleyebilir kendi çapında?o zaman hepimiz saçmalayalım bir internet sitesinde ve bir showman bizi keşfetsin ,sırf kendi programını 1-2 saat daha uzabilecek malzeme için...şahsen bu insanın gelecekteki psikolojisi hakkında da şüpherim vardır:ehh yani sahne tozu denen bişi var...adam 10 yıl sonra hatırlanmayınca kendini hatırlatabilmek için uğraşacak,psikolojisi çökecek...ne diyecek yani:hani böle okan bayülgenin programında soruları hazırlayan uzun saçlı çocukk vardı yaa işte o benim ,ehh yani ünlüydüm bir zamanlar...yazıktır yazık bence,boşuna olmayan birşeyleri zorlayarak zavvallıcığın hayatını da karartmaması gerek okanın,çünkü nereye kadar ilerleyebilir ki?ortalama bir yerde takılır takılır elinde anıları ile...
(bkz: dediğim olmadı mı)
* (bkz: st cat) *
dün gece harikalar yaratmıştır.özellikle seray severin güzellik salonu feciydi.
seray sever'in kurduğu güzellik salonunun adı nedir sorusuna şık olarak "ferhat güzellik salonu"'nu koyarak hem stüdyoyu hem beni kahkaha krizine sokan adam.
okanın telefonla bağlanan konuklara sorduğu soruları hazırlayan ve dün geceki programda fetiş bey, ferhat güzellik salonu ve seray sefer ile göğüs göğüse gibi ilk cevapları seçenekler arasına serpiştiren, izleyicinin yarılmasına neden olan ekşi sözlük yazarı
keşiş kedi.
(bkz: ek$i editör)
özlem siyasette yeni okan hakkında olumsuz eleştiri içeren bir entry yazamayacağı aşikar ekşici.

bergen söylüyor;
(bkz: benim için üzülme)
eksi'nin nimetlerinden en cok faydalananlardan.
okan bayulgene sözlük kültürünü benimsetip tanıtmış adam.
kelime oyunu ustası olan disko krali editörü. lüleli saçlarına kurban olduğum.
Sorularıyla bu haftaki 90'lar programında yardırmış, Özgürle beraber en çok sevdiğimiz, disko insanı.
zekasıyla takdir toplayan,saygı uyandıran,sevecenliğiyle ve yardımseverliğiyle kendini sevdiren,discokralı'nın editörlüğünü ve "malumat furuş","birşey merak etmek istiyorum"bölümlerini hazırlayan inanılmaz yetenekli,kalemi güçlü sözlük yazarı..Okan Bayulgen'le tanışmamı sağladığı için de ayrıca bir hayranlık,sevgi ve minnet duygusu beslerim kendisine karşı.
dün gece hazirladiği sorular ile bizleri yine yarmi$ disko krali ve ek$i sözlük editörü.
tanıyan herkesin kendisinden peygambermiş gibi söz etmiş olmasından olsa gerek, şiddetli bir tanışma isteği duyduğum insan.