bugün

biz de desek ki bütün müslümanlara ölüm. müslüman öldüren en hayırlı ateisttir. dine inananın katli vaciptir. ne olacak o zaman? Allah var diyerek bizim inancımıza saygısızlık ediyorsunuz.
terör dinî islâm.
(bkz: Mürdet)im aq 30 yıldır. Benim de akrabam vardı dindar hala vs... 30 senedir görmemişim. Dayak yedim... zorla tövbe namazına gittim... iş bulurken çıktı karşıma... kız arkadaş kaybettim evlenme planları yaparken...

Onca yıl geçti... daha bir kaç yıl önce teyzem hazreti bilmem kimin mezarından gelmiş mezar toprağını tıkmaya çalıştı ağzıma..,

Hiç birine sövmedim... dayak yedim, ağladım, kimi zaman ne inkar ettim ne sattım inandığımı.
Çok ödedim ulan neye inanıyor olduğumun sebebini.
Ben öncesinde görmüştüm sizin kim ve nasıl olduğunuzu bu çocuklar zamanla sizle öğrendi.

Allah belasızını versin! Sizin inandığınız Allah’a inanmadım diye yaşamadığım şey kalmadı aq! Allah hepinizin belasını versin!

Atatürk’ün de bokunu yiyin aq bu yüzden... siz o orospu çocukları beni inancımdan dolayı öldüremediyseniz işte o adamın kurduğu ve sizin yıkmaya çalıştığınız laik cumhuriyetten dolayıdır.

Zorunuza gitse de
“Ne mutlu türküm diyene” ... türküm diyemeyip ümmet falan diye geveleyen onca Suriyeli Afgan’ı ümmet diye getiren oruspu çocuklarına da selam olsun. Aha çimer de orda! Ama sizi de mahkemeye veririm bilesiniz!
ya türksün ya p*ç diyen zihniyetin, dinsizlerin katlı vaciptir diyen ve ya kürtsün ya p*ç diyen zihniyetten tek farkı ırkı, ideolojisi ve harfleridir.
katli vacip olan zihniyetin sözü.
Zannedildiği gibi ateistler hadislere dusman değildir çünkü islama saldırmak için müthiş bir malzemedir. Islamin tek kaynağı olan kurana eleştiri getirmez çoğu, direkt hadislerden çeker alır işine gelenleri.
Din insanlara uymuyor.

insanlar dini kendine uyduruyor.

Mevcut dinin gerçekleri ışid istiyor.

Ama iyi bir insan olmak isteyen biri bunu nasıl kabul edebilir?

O dini kendine uydurmak için her şeyi yapıyor.
görsel
doğru, islamda dinden çıkmanın cezası bildiğim kadarıyla ölümdür. fıkıh ve sünnette belirtiliyor, ancak yine bildiğim kadarıyla hanefi mezhebinde kişi murted olduktan sonra belli bir süre islama dönmesi bekleniyor ama dönmez ise öldürülüyor.
buyrun gelin, bekliyoruz...
uydurma falan değildir.
ta fastan pakistana kadar herkes bunu yüzyıllardır "farz" gibi kabul eder.

(bkz: mürted) olmanın cezası bu.

bu durumdaki birisi olarak hala hayattaysam kimi mına goduklarımın yıkmaya çalıştığı şu laik cumhuriyete borçluyum.
o zaman biz hiç girmeyelim, içerisi dağınıktır şimdi.
islamda olan bir gerçekliktir. zaten birazcık islama mantıklı bakarsanız müslümanlar birini öldürmek için hep bu gerekçeyi kullanır. kafirse zaten öldürsün ama sıkıntı müslümansa.

işte müslümanı öldüremediğin için onun mürted olması lazım, bunun için ne gerekli?

tabi ki ona buna kafir, sapkın, dinden çıkmış demen lazım. hal böyle olunca onun ölümünü dinen meşrulaştıyorsun ve din gücünü de arkana alıyorsun.

işte mezhepler arası savaşta bu yüzden kimse müslüman öldürdüğünü kabul etmez, kabul ederse öldüremez. öldürmesi için onun kafir, sapkın olması lazım.

ayrıca şüphesiz islam çok öldürücü bir dindir, biz insan olmanızın ne denli şerefli bir şey olduğunu anlayın diye müslümanları yarattık. biz derken komple yani, ekibiz biz.
Bi arkadasa bakmaya cikip geri girecem.

görsel
Dönemde özellikle savaşla yayılmacı anlayış vardı. Yani bir yerle savaşır o dini öğretirdin. Şimdi adamlar müslüman yaptıkları kişiler tekrar çıkmasın istiyor.

Bu yüzden dinden çıkanı öldürüyor. Ama hoşgörülü oldukları için yani. *

Git adamları zorla müslüman yap sonra çıkmak isteyince de öldür. Dayandıkları şey ise Peygamber sözüdür. Peygamber şu şu kişileri öldürebilirsiniz diye bir liste yapmıştır. Daha kimler listeye dahildir araştırıp bakabilirsiniz. Bu listeye dinden dönen kişileri de eklemiştir.

işte süper hoşgörü dini diye buna denir. *
müslüman olmayanları pekte alakadar etmiyormuş, müslümanlar buna saçma demezmiş. adamlar zaten inanıyor buna neden saçma desin?

yani itiraz edecek olan kişi zaten müslüman olup daha sonra bundan uzaklaşan ( yani din değiştiren kesimdir) zaten öldürdükleri bunlar.
müslüman adama buna neden itiraz etsin?

müslümanı öldürmüyorlar ki zaten, dinden çıkanı öldürüyorlar. sonra ama bi tane bile müslüman buna itiraz etmez diyorsunuz. bu kafayı anlamak da güç bence, inansız kesim bunu irdeliyormuş ama müslümanlar irdelemiyormuş.

müslümanları öldürseler onlar da irdelerdi, ama onları öldürmediklerinden irdelemiyordurlar.

gerçekten de şaka gibisiniz ha, neymiş anlatıyorlar eğer inanmazsa öldürüyorlarmış. ne kadar hoşgörülü bir din öyle değil mi?

ayy kıyamam ya, bak anlatıyor hemen öyle öldürmüyor.

kendinizi kandırmayın, bu kabul edilemez bir şeydir. hem dinim hoşgörülü diyeceksin hem de müslüman olan çıkarsa onu öldürürüz diyeceksin.

buna ancak bazı geri zekalı yobaz beyinli insanlar inanır.
(bkz: yakaladığınız yerde öldürün)
mürtedin cezası ölümdür.
bu cezayı uygulama yetkisi islam şeriatına göre yönetilen devlete aittir.
cezanın kesinleşmesi belirli süreçlerin yapılmasından sonra olur.
öncelikle mürted doğruyu bulması için 3 kez tevbeye davet edilir.
mürtedin hükmü fıkıhta ayrıntılarıyla bellidir.
burada ölüm cezasına zıplayanların işin hikmetinden yoksun oldukları aşikardır.
islamla belli bir düzeyde buluşmuş bir insanın islam dairesinden(iman esasları) çıkmasına sebep olacak eylemleri gerçekleştirmesi onun esasta insanlığından çıkması demektir.
insanın hakikati görüp o hakikatten dönmesi hem kendi açısından hemde sosyal yönlerden bir takım karşılığının olması gereklidir.
dinden çıkan bir insanın dünyada ve ahirette yaratılış gayesi ortadan kalkmıştır.

beşeri kanunlarda vatana ihanetin karşılığı nasıl idam sa allah a ihanetin karşılığı da benzerdir.
toplumun ifsatını engellemek şeriatın görevidir. islam şeriatı insanın dünya ve ahiret saadetini tesis etmek içindir.

http://www.fetvalar.com/sorularla-cevabi-2254.html
akp'lilerin katlinin vacip olmasıdır. recep tayyib'e "peygamberdir, ilahtır, mehdidir" diyenlerin katliyse farzı ayndır.
olayı açıklamak yerine bir lafa takılmak saçmalık, ki üste de belirtiğim gibi o laf müslümanların vereceği tepkiyi normal karşılıyorum size ne oluyor gibisindendir. olayı çarpıtıp bunun üzerinden pirim yapmak saçma.

ayrıca kaç gerçek müslüman tanıdın. lafa bak ya şaka gibisiniz, kaç müslüman gerçek olmadığına inanıyor?
mesela üste olan videolardan kaçı gerçek kaçı şakacı müslüman?

ya bu kadar savunmaktan bir fikri acizsiniz.

ayrıca kuranda yoktur diyen var, zaten kurandan ayet veren kim?
hadisler var, hadisler din dışıysa orasını bilemem ama bunu kabul edip uygulayanlar var.

ayrıca lafı diyen sizsiniz insanları bu yüzden öldüren sizsiniz, bundan pirim yapıp mağdur olan da sizsiniz.

bu nasıl bir şey ben de anlamadım.

hadi tamam ben böyle bir cümle kurdum ölmeyi hakkediyorum, mesele benim meselem değil ki, dini mesele bu algı yüzünden insan öldürüyorlar, bunları düşünmeyip mağduru oynamak kolay.

ayrıca bazı düşüncelere çok pis kinim var.
Dinimiz olan islam'da yeri olmayan hükümdür. islam dininin kaynağı sadece ve sadece kuran'dır. Peygamberimiz ise kuran dışında konuşmamıştır.

Hakka suresi ayet no 45: Eğer o Resul bizim adımıza birtakım sözler uydursaydı, onu elimizle yakalar, sonra da onun şah damarını keserdik.

kuran'da dinden çıkanı öldür emri olmadığı gibi allah resulünün de böyle bir buyruğu olması imkansızdır.
Kimse soylememis, ben soyleyeyim.

(bkz: gerçek islam bu değil)
(bkz: gerçek müslümanlık bu değil)
--spoiler--

müslümanlara lafım yok onların ne olduğu zaten belli

--spoiler--

şu cümleyi yazabiliyorsa bir insan, bunu rahatça ifade edebiliyorsa, ne toplumdan anlayış beklesin ne hoşgörü.

şimdi burada milletin içine inanç yerleştirmeye calismayacagim ama e be güzel kardeşim, sen hayatında kaç gerçek müslüman tanıdın, sen hayatında kaç kere kuran okudun, lan sen kaç kere oturdun da düşünmeye zorladın kendini?

hadi bütün bunları yaptın yine de ateizme yöneldin eyvallah ama insanların milli ve dini değerleri üzerinden ötekileştirme yapılmaz. dinlerde eksik nokta aramak yerine otur kendini sorgula lan ben ne yapıyorum diye. selametle.
islamiyet için geçerli olan durumdur. Zira pastafaryanizmde böyle bir şey yoktur.
ya ne olacağıdı. mürted,Müslümanları da mı yoldan çıkarsın?