bugün

dinden çıkanın katli vaciptir

(bkz: Mürdet)im aq 30 yıldır. Benim de akrabam vardı dindar hala vs... 30 senedir görmemişim. Dayak yedim... zorla tövbe namazına gittim... iş bulurken çıktı karşıma... kız arkadaş kaybettim evlenme planları yaparken...

Onca yıl geçti... daha bir kaç yıl önce teyzem hazreti bilmem kimin mezarından gelmiş mezar toprağını tıkmaya çalıştı ağzıma..,

Hiç birine sövmedim... dayak yedim, ağladım, kimi zaman ne inkar ettim ne sattım inandığımı.
Çok ödedim ulan neye inanıyor olduğumun sebebini.
Ben öncesinde görmüştüm sizin kim ve nasıl olduğunuzu bu çocuklar zamanla sizle öğrendi.

Allah belasızını versin! Sizin inandığınız Allah’a inanmadım diye yaşamadığım şey kalmadı aq! Allah hepinizin belasını versin!

Atatürk’ün de bokunu yiyin aq bu yüzden... siz o orospu çocukları beni inancımdan dolayı öldüremediyseniz işte o adamın kurduğu ve sizin yıkmaya çalıştığınız laik cumhuriyetten dolayıdır.

Zorunuza gitse de
“Ne mutlu türküm diyene” ... türküm diyemeyip ümmet falan diye geveleyen onca Suriyeli Afgan’ı ümmet diye getiren oruspu çocuklarına da selam olsun. Aha çimer de orda! Ama sizi de mahkemeye veririm bilesiniz!