bugün

tuğçe kazaz'la konuşmanı.
malum kadın hepsini denedi. fikir verir en azından.
Ooo piti piti yap hangisi gelirse onu seçersin.
Hadi bak yaşına göre cevap verdim.
(bkz: ne vereyim abime)
hazir birakmisken hiç başlama..

(bkz: deizm)
Degistirmeye karar vermisken hepsini terket.
Nerelerden teklif var onu tam şey etseydin biz de ona göre şey ederdik.
(bkz: ateistlerin perdesiz evde yaşaması)
zerdüştlük tabiki. bir dene ama ölürsen şayet öldüğünde seni akbabalara yediriyorlar haberin olsun. (bkz: böyle buyurdu zerdüşt)
deist ol derim tanrı insanları umursasaydı filistinde ki müslümanlar ölmezdi diyorum koskoca tanrı parmağını şıklatsa israil yok olur ama neden yapmıyo? cevap bence umursamıyo H.z muhammetten sonra artık bir yerde koyuverdi tanrı bence sıkıldı, kıyamet yakındır, tanrıya eğlence gerek sonuçta.
ateyist ol alayına git.
At'a tap.
En güzeli thor.
Satanist ol en temizi. Madem degistiricen saglam git lan cehennemin dibine. Tabi bunu kimlik hanende islam yazdığını varsayarak yazıyorum.
muhammedilik.
önce bi çaydanlık* al çayı demle, yanına da biraz spagetti* alırsın afiyet olsun. istersen salata ikramımız.
4.4.4.4
4.4.2.2.
(bkz: ne veriyim abime)
Dinini söylemeyen dinini bulamaz.
Allah a tap denyus diyerek öneride bulunduğumdur.
yahudi ol. *
ashtar'a da inanabilirsin.
hatta uçan spagetti canavarına.
sonuncu çok iyi bir tercih.*
Rastafaryan ol hayatı yaşa. Saç uzat dini inancım de.
Deist ol. Hepsi candır de. Tanrı var ama dinler suistimallere açık o yüzden gerçek olamazlar de. Mükemmel tanrı din göndermiş olsaydı bu hallere düşürmezdi kendini de. Sonra kendi inancını tamamen kendin şekillendir. iyi bir insan olmayı dinlerin emir cümlelerinden değil kendi vicdanından öğren, din adına adam kesmeler, kadın gömmelerle uğraşmazsın hem.
mümkünse dinsiz ol sevgili totoş diye cevplandırılacak soru cevabı.
dinsiz ol, çünkü dünyada ne kadar fenalık varsa din kisvesi altında sunuldu bin bilmem kaç yıldır..
dini boşver, insan ol.
Agzinla gotun yer degistirmesin dikkat et.
volvo v40 candır. tüp taktırma, ziyan olmasın alet.
kardeşim bence bi sahibinden'e bak derim. orda aradığın gibi bişey bulamazsan dinsepeti.com tam sana göre.