bugün

eklenmesi iyi olmuş. artık sözlükte kendimi "tek gammaz" hissetmiyorum zira.
ah bir de gammazladıktan sonra pencere otomatik olrak kapansa...*
insanı fena tırstıran uyarı. acaba ben de gammazlasam neler yaparlar bana diye düşünmek bile istemedim. korktum. kapadım hemen pencereyi.
"olsun ben de gammazlayım. hem fazla gammazlama göz çıkarmaz." diyerekten önemsenmeyen uyarı.
bu uyarıyı dikkate almayın.. özellikle gammazlık istatistiğinde üst sıralara çıkmak gibi bir niyetiniz var ise hiç siklemeyin bunu çünkü sistem değişmemişse eğer hatalı entry kaç kişi gammazlarsa ve o entry silinirse gammazlayan herkese artı puan veriliyor.. yani gamazlanmış entry'ler sizin için daha hazır lokma..
yazara ;
"gammazlanmışsa neden halen burada durmakta acaba? "
sorusunu sorduran ikazdır.
sıkıntı veren uyarı. neden sıkıntı verdiği konusuna gelince, gammazlama aparatı açıldığında bu uyarıyla karşılaştığınız ancak hala silinmemiş entryler mevcut. bence kaldırılması gerekiyor.
kaldırılması gereken gammaz uyarısı. ' tamam ' deyip aparatı kapatıyorsun ama sonradan kontrol ettiğinde formatı delmeye çalışan o entry hala yerinde duruyor. kısacası kaldırılmalı...
insanı hüsrana uğratan uyarı. tam işte gammazlanacak entry buldum diye seviniyorum bir bakıyorum biri gammazlanmış. hayır üzülüyoruz sonra olmuyor.
insanı entry gammazlamaktan sogutan durum.
Yeni gammaz olmuş, ayrıca kendini ifşa ederek sözlük formatına uymayan davranışta bulunan yazar beyanı.
Öğreneceksin abisi.
3 yıldır sözlükteyim şu gammazlama ve ukteyi bir türlü anlamadım. evet.