bugün

Çok güzel bir gelişmedir... Aynı şeyi türksat dan da merak ve heyecanla bekliyoruz! Halkin seçip gönderdiğini bir cemaate veya orgute kurban vermem! Madem ki "halkım" ben secerim ben indiririm! Suriye deki baas in iktidarını nasıl ele geçirdiğini merak eden varsa tarihine baksın! Eğer onu kesilmese bu cemaat bizim baasimiz olacaktı... Ama anlamadığım feto yaa "bunları devlet kadrolarından temizlemeliyiz" diyen chp in tutumu neden değişti? Adam zaman gazetesine giydiriyordu şimdi muhafızı olmuş. Adam feto ya giydiriyordu şimdi hocası oldu
Bugünleri hak edenlerin yaninda bu hak etmeyen bizler -akapeli ve cemaatci olmayan ben ve türevlerim- ne yapmali diye düsunmeden edemiyor.
kanaltürk, stv,mehtap tv, s haber, yumurcak tv, ırmak tv ve bugün tv'nin yayınlarına son verilmesi olayıdır.

görsel

geç bile kalınmıştır. 7/24 devlete, millete hakaret etsin, teröristleri normal bir vatandaş gibi sunsun, partizanlık yapsın sonra da hiçbir şey olmamış bile yayınların devam etsin öyle mi?

yok öyle bir dünya yok öyle bir özgürlük.

Türkiye'de eskisi gibi medya baronları hükümetleri devrilmiyor, gazete manşetleriyle ülke yönetmiyor. bundan medet umanlar görüldüğü gibi yanlış yapmışlardır. nedense fetö'ye arka çıkanlar da gezici, pkk'lı tipler ilginç.
Bu bizim ne kadar ozgur haber yaptigimizin gostergesidir. Dunyada haber ozgurlugunde ilk 100'de bile degiliz.
Cemaat kanallarının bu ülkede yayınının yapılması cidden büyük rezilliktir. Zamanında muhalefete karşı yaptıkları seviyesizce saldırıların da bir ceremesi olmalıydı, oh olmuş.

Cemaate bir akepeye iki.
türksata çevrili olanlarda herhangi bir sansür yok.
Aynı dönemde gerçekleşen bir diğer olay için (bkz: tivibu nun cemaat kanalları sansürü)

Bunlar hep ileri demokrasi ey cehape ey meape siz anlayamazsınız. Yeni Türkiye'de herkes ak(!) partili olmak zorunda hadepe'yi de unutmayalım bizi kandırdılar, roj tv de yasak ulan!
fetöcüler yumurcak tv'de oynayan caillou'dan bile medet ummuşlar. durumları o kadar vahimmiş. https://twitter.com/rkopar/status/652543116134772736

sahi TÜRKSAT ne zaman kapatacak?
anayasa referandumu zamanı anafen okullarına milleti toplayıp tayyip için oy taplayan cemaatden bugün medyada tayyip söyle çaldı böyle çaldı diyen cemaate tayyip ufak bi çelme daha takmış du bakalım bu çelmeler bitince kim göt üstü vuracak ona bakacağız.
kanaatim hepsi göt üstü vursun ama işler böyle yürümüyor
Ruh sağlığınız bozulur izlemeyin zaten.
1980de insanlar daha serbestti galiba lan.

O zaman cemaat kanalları hiç sansürlememişler. Dedem öyle diyo.
isabetli karardır, beyler devletin her kademesine çöreklenmiş gelsin sorular gitsin şifreli sınavlar, önümde cevaplar oh sonra her biri savcı, komiser, hakim, vali oldu başımıza.

10 senede bu kadar kadrolanan adamlar bize 40 yılda ne yapardı düşünsenize ?

He bunlara bu fırsatı verenlere de hakkımızı helal etmiyoruz.
Benim girdiğim sınavda adam elinde cevaplar girip kpss full çekiyorsa bunda payı olan herkese hakkım helal olmasın.

Bu işi yıllardır yapan adamlar bunlar ve tvlerinden bir şey yokmuş gibi yayın yapmaları beni bir vatandaş olarak rahatsız ediyordu çok da güzel oldu.

not: güven partiliyim.
cemaat, iktidar ortaklığından ayrılalı beri pek halkın adamı rollerine bürünüverdi. ortak iş çevirirken hak, hukuk, allah, günah aklına gelmeyip işler ters gidince çark edip namusluyu oynamakla eski işler sıfırlanmıyor be cemaatcim. o yüzden size haksızlık yapılmış yapılmamış, digitürk sizi silmiş silmemiş umurumda değil. siz değil miydiniz birlik olup sınavlarda cevap anahtarını yandaşlarınızın evlatlarına verip bileğinin hakkıyla sınava giren çocukların günahına giren? siz değil miydiniz iş arayan gencin hakkını yiyen? o zaman nerdeyse şimdi arayıp bulamadığınız hak hukuk, o zaman da bizim için işler tam da böyle sizin yaşadığınız gibiydi. halen de öyle.
ne haliniz varsa görün. birbirinizi yiyin ki ortam biraz temizlensin be, bi soluklanalım be. okyanus ötesine kadar yolunuz var.