bugün

müşteri hizmetlerinde bir insana rastlamanız mucize. play-off paket fiyatını soracağız, kimseye ulaşamıyoruz.
Fenerbahçenin düşürülmemesinin sebebi olan kuruluş.

Arkadaşların istek, rica ve tehditleri yüzünden türk futbolunun uzun vadede anası sikilecektir.

Play off başımıza çıkaran, play off ta son maçın fenerbahçe galatasaray olmasını ayarlayan karamehmet şirketi.

Her şeyi bekleyin bunlardan.
türk ligine kene gibi yapışan, futbolumuzu katleden firmadır.

kuralara, lig fikstürüne müdahale eden, kulüp başkanlarına, tff'ye baskı yapabilen ve dediğini de yaptırabilen bir firmadır.

umarım en yakın zamanda el çekerler türk futbolundan.

bunlar yüzünden kahve kültürü bir gitmedi şu toplumdan anasını satayım.
bir suçtur ama kaçak olarak izleyenlere hak veriyorum.

türk futbolunu katleden, yöneticilere baskı yapan bir firmaya karşı elbette bir karşı reaksiyon olur.
play-off maçları 160 liradır.
bir televizyon yayını kuruluşu. karşıyaka bayiinde slogan "hayellerine dokun" olarak inatla cam çerçeve heryere yazılmıştır. sahte dijitürkçü olduklarını sanmaktayız.
şikecilerin babası olan platform. yayıncılık anlayışı utanç vericidir.
üyeliğinizi iptal ettirmek gibi doğal bir hakkınızı dahi hazmedemeyen ve üyelik iptalinizi engellemek adına atmadığı takla, yapmadığı çirkeflik bırakmayan platform.
süper final paketi olup olmadığını merak ettiğim platformdur. Var ise nereden öğrenilir, fiyatı ne kadardır, sitesinde hiç bir bilgilendirme yok, ilginç.*
aylar önce 'play off maçları için ayrı para isterlerse üyeliği sonlandırırım' restime karşılık hiç de mantıklı davranmamış kurumdur. ben ki zaten artık bu ülkedeki futbola tahammül edemiyorum, evde lig tv olmasına rağmen sadece taraftarı olduğum beşiktaş'ın maçlarını onları da zoraki izliyorum, bu sirke daha fazla katlanacak değilim. gider beşiktaş maçlarını bir yerlerde izler ama digiturk'ü kapattırır evdeki ikinci dsmart üyeliğini başlatırım. şu digiturk'e 10 yıldır üyeyiz bir numaralarını görmedik de dsmart'a ilk çıktığından beri üyeyiz diye spor paketi ve hd yayını 23 liraya izletiyor adamlar.
tanım: simsardır. gerekli tepki verilmedikçe de deli dumrulluğa devam edecektir.
sırf play offlar için bir aylık abonelik sistemi var mı diye merak ettiğim oluşumdur. yani play off süresince bi aylık lig tv.yi ödeyeyim sonra evde şutlayayım. nasıl fikir.
Play-off sistemi ile birlikte köşeyi bir kaç tur daha dönecek olan kanaldır.
play-offlarla birlikte paket fiyatını 160 lira, tek maç fiyatını da 80 liraya çekmiştir. beşiktaş kapalısı 70 lira arkadaşlar. dünkü galatasaray maçında da tribünlerin büyük bölümü boştu. kale arkası 50 lira. istanbulda olanlar digiturke kaptıracaklarına parayı atlasınlar stada gelsinler omuz omuza maç izleyelim, tezahürat yapalım, galatasaraya, fenere sövelim. beklerim ben oradayım. evet.

edit: amınızakoyim. ehe ehe.
tanımtehditle küfürle abone toplamaya çalışan yayıncı kuruluş

olay:bir radyo programının palavrasına kanıp sms ile sordukları saçma sapan soruya yanıt veren eşim sayesinde tanıştığım rezil firma. Araba da yanımda duran eşim soruyu benim tel den sms ile yanıtlayıp bıraktı. 1-2 hafta sonra aradılar. dijici(d)diji talebiniz olmuş felan.
herpes: yok öyle bir talebim .
dijici: nedenini öğrenebilir miyim
h: şikeciler düşmeden bi daha sixteen sene almam öyle bir şey. hem ayrıca öyle bir talebim yok istemiyom ben diji miji.
d:.istemiyorsan ne mesaj atıyorsun...*
h:sakin olur musunuz? ben herhangi bir evrak imzalamadım. zorlamı*
h:bana bak dal ya.rağı eğer bağırışlarına devam edeceksen söyleyeyim bu görüşmeyi kaydediyorum**
yine bir yağmur ve yine giden yayın. işte digiturk'un özeti.
fanatizm den beslenen şey.
maçlar üzerinden şikeler döktürmekte olan bu kuruluşun bu kadar kuvvetlenmesinin tek sorumlusu fanatizm dir.

alıcan maçları bunlardan vericen trt 1 e. bak bakalım digi migi kalıyormu ortada.
6 mayıs 2012 galatasaray beşiktaş maçı'nda kalp krizi geçiren galatasaray taraftarı vefat etmiştir.

bu şirket 3 kuruş daha fazla kazanacak diye play off'u çıkartanlar play off süresince dört tane gencecik insanın yaşamına malolmuşlardır.

(bkz: rantınız batsın)
pfdk kararları sonrası üyeliğini iptal ettirmeyen galatasaraylı kalmaması gereken digiturk kanalı. tv karşısında maç izlemezsen ölür müsün be adam. bu siktiriboktan çarkın dönmesine faydan olmasın.
aldığıma alacağıma bin pişman olduğum yayın platformu. bünyesindeki özellikleri aktif hale getirmekte zorlanan, hatalı kutularını değiştirmemek için bin bir takla atan, lig tv den başka hiç bir artısı olmayan, berbat bir çağrı merkezi sahibi, çıkarları için herşeyi yapabilecek, sözleşmem bitse de kapatsam diye gün saydığım kuruluş. ayrıca paramda haram olsundu.
--spoiler--
Digiturk Play kullanıcıları ücretsiz olarak izleye bilecek.
--spoiler--

türkçe öğretmenlerine ihtiyacı olan firma.

izleye bilecek nedir yahu? neden ayrı yazdınız onu siz?

http://www.digiturkplay.c...tlamalari--Ucretsiz-Yayin
eşek yüküyle para alan, ancak yayın kalitesi ve müşteri memnuniyeti sıfır olan kuruluş. antalya'ya iki damla su düşüyor gökten yayın 2 saat gidiyor. yayını tam vermedikleri gibi, faturayı tam ve gününde isteyen, gire çıka yalamaya döndürdüğümüz yayın kuruluşu.
ülker link karşısında mağlubiyetini umut ettiğimiz içecek.
artık ciddi şekilde protesto edilmesi gereken kuruluş. adamlar yakında kanımızı şifreli akıtacak damarımızdan.
intimacy adlı kanal ile burç fm'i yan yana koyarak ne amaçladığı merak edilen platform.

not: burç fm dinleyicisiyim yanlış anlaşılmasın, götlüğün alemi yok...
internet sitesinde kampanyalar hakkında adam gibi bilgi olmayan kurum.