bugün

oldu olacak yandaş olmayan bütün kanalları kaldırın fox falan da gitsin haberleri tek kanaldan alalım nasıl istiyorsanız öyle yönlendirin insanları olmaz mı bırak dursun kanallar kim neyi izlemek istiyorsa izlesin kardeşim.
not: genç aktroller rahatsız
Tayyip baba'nın arkadan vurduklarına neşeli çığlıklar attıran haber. Allah allah.*
Mustehaktır.
Aferin size (!).
Teşekkürler. Sabah aldığım güzel bir haber.
Ulan zamanında cemaati yaşayan aktroller şimdi düşman oldu, tsk ya kumpas kurulduğunda nerdeydiniz korkak tavuklar.
digiturkün işgüzarlığıdır.
kaldırdığı kanallar pek mühim kanallar da değil fakat özgürlüğe müdahaledir tabi.
akıllıca kullanırlarsa d-smart'ın işine yarayacak hadise. 'd-smart, özgür platform' 'Tüm kanalların platformu' vs vs.

bu arada digitürk'ün yaptığı düzen değnekçiliğidir, yavşaklıktır, üyeliğimi iptal etmemin sebebi olacaktır.

cemaatle de işim olmaz. ikisinin kapışmasını filler tepişir çimenler ezilir olarak görüyorum.
bu kanalları izliyor muyum? hayır. hatta içeriklerini tasvib etmiyorum, kanalı yönetenlerle bambaşka bir hayat mecrasındayız ama bu sansür ülkenin geldiği ve gideceği yeri gösteriyor.

bir de yasal zorunluluk demişler yutarsanız. zaten iptal etmek için yer arıyorum al işte bahane. sansürcü zihniyete kapak olsun.

edit : ortada bir mahkeme kararı yok, sadece bir savcının gönderdiği yazıya istinaden yayınlar kaldırılmış. yasal zorunluluk diye bir konu sözkonusu değil.
şakirt ve solcu ergenlerin "üyeliğimi iptal ettircem yeaaa .s .s" naralarıyla karşıladığı durum.

hangi üyelik AMK.
roj tv nin yasaklanması ne kadar saçmaysa bu kanalların da yasaklanması o kadar saçmadır. ya da roj tv nin yasaklanmasına karşı çıkmak ne kadar saçmaysa bu kanalların yasaklanmasına karşı çıkmak yine bir o kadar saçmadır.

özgürlük oluyorsa tam olmalı, esrarı yasaklayıp sigara ve alkolü serbest bırakan zihniyetin bir parçası olmayın. zararlıysa hepsi zararlı. bu nereden çıktı şimdi lan.
digiturk un sucu ne anlamadim gelen tebligat nedeniyle yasal zorunluluktan kanalları kaldirmis.

Sanki digiturk sahibi sabah kalktiginda dur lan su malum kanallari kaldirayim gibi bir algi var.

Bu arasa beter ol cemaat.Sizden sonra akp de bu yoldan gececek.
Iyi olmuş. Hayırlı olsun.
Sevindirmiştir. Tivibuda bu kanallar yok diye atar gider yapmıştı bu paralelciler. Alın size bir darbe de digiturkden.
digitürk'ü lig tv den ibaret sayanların umrunda değildir.
sansür deniyor da neden sansür oluyor akşama kadar pkk propagandası yapılmasını hazmedememiş demek ki.güzel bir haber.fakat bu yumurcak tv size ne etti!?
taahhütlü olmasa şu gün iptal ettireceğim şerefsizlerin, yalakaların elinde bulunan platform.
şakirtlerin caillou ile türkiye süper ligi arasında gel gitler yaşayacağı durumdur.

digitürk binası önünde cevşen okuma etkinlikleri düzenlenebilir.
tayyip efendinin medya sansrünün devam ettiğini göstere vuku. pis herif.
hadi hepsini kaldırttınız da yumurcak tv'den ne istiyorsunuz lan? mallıkta doruk noktası... ne söylesek israf olur bunlara.