bugün

alman oyuncu...
afet-i devran. bu kadina bak icin su gibi akip gecsin.
tanim: troy'da oynami$, inanilmaz duru bir guzellige sahip alman oyuncu.
cannes film festivalinde ekrana yapışmamıza neden olan german bombshell.
copying beethoven ve national treasure filmlerinde de oynamis oyuncu.
gq magazine ve vogue dergisine verdiği pozlar için:

http://www.sinemaestro.co...w&id=206&Itemid=1
sarışın - mavi gözlü olmasına rağmen sıradan olmayan bir yüzü var. oyunculuk yeteneği olan, sinematografik, ışıltılı bir yüz.

ama bunda ve keira knightley'de bir kamburluk var. zayıf da olmalarından ötürü, bunları beğenmeye programlı olan erkekler, bu kamburluğu naiflik olarak algılıyor. ıyy.

(bkz: saçmalık)
(bkz: çok kızgınım sözlük)
(bkz: wicker park)
inglourious basterds filminde oynayan güzel oyuncu.
açık ara dünyanın en güzel kadını.
sarışın sevelerin tecihleri arasında olan bayan aktrist.
esmerin tadı diyenler için sıradan biridir. * *
inglorious basterds filminde Bridget von Hammersmark karakterini başarıyla oynamış alman aktris.
görsel
gayet hoş bir görünüm ve fiziğe sahip yabancı aktrist. yakın zamanda cannes film festivali ödül töreninde de sunuculuk yapmış ve yine bizi bizden almıştır.
kesinlike sıradan sarışın mavi gözlü bayanlarla karıştırılmaması gerektiğini düşündüğüm oyuncu.zira güzelliği daha farklıdır.ayrıca izlediğim güzel filmi:
(bkz: wicker park).
inglorious basterds izledikten sonra kararım şudur:

2,5 saâtlik filmin bana kattığı tek şey bu kadının ayaklarının güzelliğini farkettirmiş olmasıdır.

quentin tarantino da bir garip herif. kill bill'de dünyanın en çirkin ayaklarını ağzımıza sokar. inglorious basterds'de ünlü kadınlarda gördüğüm en güzel ayağı iki saniyede geçer. mal işte.
http://www.google.com.tr/...&biw=1259&bih=606
allah'ım ne güzel hatunlar yaratıyorsun öyle...
fringe ikinci sezon on yedinci bölümde 3 dakikalık bir rolle* arzı endam etmiş hatun.
ne yazık ki silikonlu güzellerdendir.

görsel

ekleme: çoğu silikonlu memeden farklı olarak böyle de gayet güzel görünüyorlar. hatta "yok lan, yaşla birlikte kadınlık hormonu baskınlaştı" diyerek iddiamı reddedenler de var. gene de yaptırmamasını tercih ederdik.

lan gören de giren çıkan bana sanır. joshua jackson denen şanslı piç düşünsün!
güzelliğinin tanımlanması çok güç olan hanfendi.
çok sansasyonel yaşamadığı için arada unutuluyor ama yaşayan en güzel 2 - 3 kadından biri tartışmasız.
keira knightley ve natalie portman ile beraber birbirine benzeyen ünlüler üçgenini oluşturur. sarı saçı ve gözleri sebebiyle her gördüğümde kendisinin köşesine kaykılsam da natalie portman daha çok göz önünde olunca kader diyip natalie ye bağlanıyoruz. keira demedim dikkat ederseniz, kendisi dar açıdır, natalie imitasyonudur, dombilidir.
truva filmiyle mükemmel güzelliğine artı oyunculuğuna beni hayran bırakan kadın.
muhteşem bir alman güzeli.duruşundaki asalet,bakışlarındaki o büyüleci buğu,gözlerindeki sönmeyen ışık ve muhteşem yüzüyle birleşen kusursuz fiziği ve bem beyaz teniyle tam bir tanrıçadır evet.
donör olsa (gözlerini kastediyorum tabi ki) sevgilimin gözlerini oyarım. o derece.
bu yılki cannes film festivali jürisinin üyeleri arasındadır.
tanrının özene bezene yarattıklarından. ismini diane burger diye okumamla yatma vaktimin bana geldiğini hatırlatmış kadındır aynı zamanda.