bugün

Bızımla değiiilsin.
Güzel programdı o.
Türk Kürt kardeşliğini en iyi yansıtan iki kişiyiz diye düşünüyorum.
Kendisi hdp li şahsım ise ülkücüdür. Ama ayrı ideolojilerde olmamız sözlüğün en iyi anlaşan çifti olmamızı engellemiyor.
Evet sen benim tabularımı yıktın, insanı insan olduğu için sevmeyi öğrettin. Belkide öğrettik.
Gerçekten delikanlı ve saygı gösterilmesi gereken bir insan. Seviyorum seni Alpay. Dostluğumuz kardeşliğimiz daim olsun.
Başkasının fotoğraflarını kullanıp sözlükte dolaşan yazar. Anıtkabir'de resim çek koy görelim gül yüzünü deveci.
görsel
Çok güzel fotoğrafları olan yazardır.
Öhöm.
Bir yazar.
(Bkz: bu tip ne lan) neden bilmem korkuyorum ben bundan, seri katil gibi bakışları var.
Kibar adammis sasirdim. Numarasini dagitana bile sovmedi. Adam gibi cevabini verdi. Sasirdim dogrusu. Helal.
Severim kendisini ama bir yere kadar abartmadığı sürece.
çüksüz yazar. yani ya çüksüz, ya da yok denecek kadar küçük. eşofmanda nokta kadar çıkıntı bile yok lan. hıaaahahashahshahssadgsahdfhag.
(img:#855870)
edit: geyik yapıyoruz, adam gülüyor geçiyor, millete batıyor. vay amk avukat kesildiler başımıza.
Üstteki fotografta gta da ki adama benzeyen yazar.
Pnp bu ne allasen.
bi de vücudunu nası kasmış keko. omuzları bir kız kadar dar. ahahahha. ulan keko ulan keko. neyse spor yapan adam değerlidir sonuçta bu kadar eleştiri yeter.
Büyük ihtimal eşofmandan belli olmayan şeyi soğuktan büzüşmüş olması muhtemel * , çünkü ellerini yumruk yapıp poz vermesinden üşüdüğünü anlatıyor vücut dili. Bu arada vücut kitlesi iyi duruyor.
(bkz: devecialpay a tişört alıyoruz kampanyası)
sadece bu insan ve paylaştığı resimler üzerine tez yazabilirim. adamın meselesi yakışıklı çirkin olmak değil. ilgi çekmek. bilgi birikimiyle yazdıklarıklarıyla ilgi çekemiyeceği kesin. standart bir ulusözlük yazarı olur ama o egosunu tatmin etmek istiyor.
sonucu hep birlikte görüyoruz. zall ın verdiği imkandan yararlanıp herkes bu sözlükte kolayca şöhret olabiliyor. kimisi deveci gibi resim atıyor, kimisi yarağının resmini koyuyor. bakalım bu kalitesizlik sözlüğü nereye götürecek.
devecialpay (temsili).

http://www.uludagsozluk.com/r/devecialpay-894859/
Adam karizma abi yeaağh.
Bir Sözlük yazarı.
Elinden cigköfte yemisligim var.
sözlüğün en yakışıklı erkeğidir kendisi. o bakımdan burdan koca arama derdinde olan kızlara sesleniyorum; hahahahasiktir. en yakışıklısı bu.
sözlükteki en güzel kız.

yani bence çoğu kezbandan daha çekici adam AMK.
Hello madafakır. Ölmedim burdayım tekkaş.
Bilmiyorum ya, biz Kürtlerde bir söz vardır; Günahım geliyor deriz..

Sana da onu demek istiyorum Deveci ya.

Günahım gelii saaa.
nie böle fotolar atisen, bakiler saa, laf ediler, abe vaalah atma ayıp edisen. Diyem istedim ha. Kizmadin degıl baa.
Uzun kürt.
Deveci devede de boy var ama topu bi essegin pesine gider demicem devam deveci.
mütevazi olmayan harbi yakışıklı adam. biraz mütevazi olsa gereksiz olurdu. o bir playboy. mütevazi olmasına gerek yok.
Devecialpay'ı mektebe yolluyoruz kampanyasından sonra bana kızlar olucak mı bu okulda diye soran yazar. Özel mesaj alımına kapalı olduğu için kendisine mesaj atamıyorum
Evet, kızlar olacak, 7-8 yaşlarında kızlar olacak, umarım iyi anlaşırsınız.
iyi yazmalar.
(bkz: Megalomani)

Geçmiş olsun.
Megalomanların at oynattığı edebiyat dünyamız, bu kabil gerçekçi itiraflara pek alışık değildir.