bugün

hasktir cemaatçi olmuş. aklıma düştü napıyor acaba bu kürt diye. shaha.

eski bir yazar. şaşırtmadı.
görsel

Az önce denk gelerek hatırladığım eski ulu yazarı.

anlaşılan 30 yaşında cemaatlerin eline düşmüş.

Çok geçmiş olsun. Aynen öyle…
nickini her seferinde "devecial pay" şeklinde okurdum. gerçeği öğrenince hayal kırıklığına uğramıştım. ayrıca uzun saçlarıyla karizmatik fotolar çekilir sözlüğe atardı. ekşi sözlüğe kaçtıydı en son.
hey gidi hey...
ona ne olduğunu bilen yok mu ya?

sözlükte açık ara en çok kendi fotoğrafını paylaşan bir yazardı. bir gitti pir gitti..

hakaret yedikçe daha çok paylaşırdı tam troldü ya. jsjs
Eski bir uuser.

Saygılar sunuyorum azizim…
Eğer burada olsaydı daha neler neler olacaktı ki henüz yok abiniz.
Üşüyoruz reis. Ruhun şad olsun..
her gördüğümde yabancı bir kelime sanıp, sonradan deveci alpay olduğunu farkettiğim nick.
ilk defa 'devecial pay' değil de 'deveci alpay' olduğunu öğrendiğim kişi.

Her gördüğümde devecial pay ne la bir tür online ödeme yöntemi mi diye düşünürdüm.
https://eksisozluk.com/entry/97658074

Ekşi sözlükte aynı nickli birisi gözüme çarptı, bodyci fotolarını özlüyoruz reis.
Yeni nesil kızlardan daha güzeldi kerata.
Uzun bir süre nickini devişılpey diye okuduğum yazar. Ağız alışkanlığı olmuştu. Bir keresinde rüyamda görmüştüm nasıl bilinçaltıma işlediyse artık. Fotoğraflarıyla ortalığı kasıp kavururdu, sözlük trollerinin babasıydı. Özledik fazlasıyla.
Üşüyoruz alpay reyiz.
Özledik be sözlüğün güzide trollü idi. Gss prim borcunu ben ödeyecem yeterki gel.
Trollüğün hakkını veren abilerdendi. Janti adamdı, kudurtmayı iyi bilirdi. Gel de yüzümüz gülsün deveci reis.
Gss prim borcunu ödemiş midir merak konusu olan yazardır.
Eskiye gidince değişmiş kesin fulari da vardır kahvesini yudumlayip entrysini giriyodur.
kendisi buradaysa yeşillendirsin.

reisi geldi.
zamanında iyi koşturmuş yazar.

muhabbetim iyiydi kendisiyle ama araya 4-5 yıl girince unuttum nasıl birisi olduğunu.
neredesin reis özlüyoruz dön artık yuvana. ''sözlük yazarlarının fotoğrafları'' başlığının gözü yaşlı. dön bitsin bu hasret.
özelden verdiği hayat tavsiyeleri sayesinde gençlerin hayatına yön veren efsane yazar özlenmiştir açık ve net.
Sözlükte paylaşılan yazar fotoğraflarına artı oy verdiğim tek yazar. Samimi geliyordu deveci abi. Yalan dolan yok pat diye vuruyordu malını masaya. Silik olmuş kendisi. Desene yetim kaldı şimdi sözlük yakışıklıların fotoğrafları.
Hamit altıntop'a benzettiğim yazar. Uzun süredir ortalıkta gözükmemektedir. Silik diyorlar.
gerçekten karizmatık ve adamın hası yazardır. kız olsam verirdim.
Ulan ne fotolar atardı be....

Özledik...
uzun zaman sonra seçim heyecanı ile girip silik olduğunu görerek hüzünlendiğim, başlığımı açan yazar kişisi.