bugün

her şekilde konyayı kötülüyen yazardır kendisi.
kendisine göre bugün sıradan bir gün olduğunu düşündüğüm yazar. zira ona hergün bayram. *
Su adamin nickaltima yazdigi entrylerini modlar bi incelese, en az 5 adamin bu hesabi kullandigini anlar yemin ediyorum. Onu gectim ozelde adam gibi konusup entrylerde cool goruncem diye kasan yazar. Kasma sen allasen.
Herşeye yorum yapan tip.
Benimde bayramını en en içten dileklerimle kutladığım yazardır kendisi . Sözlüğün demirbaşlarından. Yüzümüzü güldüren yazardır .
Yakında sözlükte "kahraman" olarak nitelendirilecektir.
beni mahkemeye verecekmiş. eğer vermeye cesaret ederse açacağım karşı davadan alacağım tazminatla zirve düzenleyip tüm sözlüğe bira ısmarlayacağım. ayrıca zatı alileri sözlükteki bayanların 3/2 sine -abartmıyorum oran budur- yürümüş bir arkadaş.
Birazdan +18 fotolarıyla Sözlüğü kapattıracak olan yazar.
Verdigi link kurbaga olmus yazar.
Gün geçmiyor ki memeleriyle gündeme gelme çabasına giren yeni suserler çıkmasın.
iyi ki link kırık çıktı suseri.
(#28545264)

şahsıma çok sağlam bir ayar vermiştir. bu saatten sonra ilişmem. zeka böyle bir şey.
Bak güzel kardeşim iyi hoş yazıyorsun amma entryi giren ortada yok yani bana çemkirmene gerek yok sanırsam.
Mesaj alımın kapalı imiş ne yapayım.
hayatında hiç sevismeyen yazarmiş.
(#28556346) Bence açtığın salakça, trollük mertebesinde bile olmayan başlıklarla kendine acı.

(bkz: barış manço nun efsane denilecek şarkı yapmaması) Bu mu trollük? Bu mu nüktedan başlık?

Adam barış manço'ya laf atıyor, ama kendi mj'sine laf gelince sinirleniyor.

Sözlüğün dibe vurmasındaki baş şahsiyetlerden biri.
seri eksi oy alan entrylerini artıladığım yazar.

1- entryleri çok eksi aldığı için tek artıyı verip onu mutlu etmek istiyoruö
2- entrylerine katılıyorum ve beğeniyorum

bu diğer kötü entryler için de geçerli.
görsel

Budur. Ya kürt ya da kürt sempazitanı ağır bir ak trolldür.
Eşek yerine deve silkiyomuş. Ehuehu.
Biz konyalı biliyorduk adam kırıkkaleli çıktı (bkz: 71alpay)

Doğum yılı olduğunu düşünmek bile istemiyorum.*
Canım yaa sen istersin de ben seni oylamaz mıyım. Biricik yazardır kendisi.
Kürttür. Daha fazla söze gerek yok.
izin almis kimse farketmemis.
Keşke sen de fark etmeseydin.
Devişıl pey. Net.
Bi gereksiz de bu..
Demin türkiye yi düzeltecek başbakan basligina abdullah ocalan entrysini girip silen karaktersiz, troll olmaya calisip beceremeyen bir yazardir.