bugün

ayşe teyzenin heryerden çıkması.
(bkz: ayşe teyze)
(bkz: elinde perwoll ile partiye gelen kadın)
(bkz: elinde perwoll ile sahilde dolaşan kadın)
leke çıkarmaktan başka hiçbir derdi olmayan saplantılı kadın tiplemeleridir.
örneğin çocuk sokakta oyun oynamaktan geliyor, hani bu çocuk kavga etmiş olabilir, dayak yemiş olabilir, belediyenin kazdığı çukura düşmüş olabilir... olabilir de olabilir... hatun kapıyı açınca çocuğun yüzüne (tabi yüz ifadesine) değil tişörtündeki lekeye bakıyor. gördüğü leke hangi türden, kaç dereceye atsa çıkar, yardımcı deterjan olarak ne eklese vs... ne biçim ana bu reklamlardaki hatunlar lan! anlamıyorum valla. çok fena sinirlendim bak şimdi. bu sigara içeyim bari.
- yeni elbisen ne kadar da güzel.
+ hayır yeni değil, perwollle yıkandı.
- vay amk.
zaten hava alanlarında üstümüzü koklayıp ayy parfümünüz ne kadar güzel diyorlar değilmi? resmen hayvan muamelesi görüyoruz lan. parfümünüz güzel diycekler birde!!

(bkz: ayşe teyze)
(bkz: bingo soft konsantre)
+Ne kadar ateşli biri değilmi. Üstündeki de yepyeni.
-Hayır yeni değil. Sadece perwoll siyah sihirle yıkandı.
+Nerden biliyorsun?
-Çünkü ben onun teyzesinin kaynanasının komşusunun geliniyim.
şampuan ve deterjan reklamları arasında muhtemelen mallık yarışması vardır.
özellikle çocuklarla ilgili olan kısımları yanlış yönlendirmelerle doludur.
iki yada daha fazla çocuk konulur. bunlara hadi çamura yatın dondurmayı oranıza buranıza sürün, meyve sularını fışkırtın sonra kirlenmek güzeldir.

gerçek hayatta bu böylemidir. sen çocuk olacaksın tamam bir yetişkin kadar dikkatli olamazsın o ayrı da annende seni kirlenmek güzeldir oğluşum yada kızım deyip öpecektir.

bunlardan ayrı birde sapık ayşe teyze vardır ki sayfalar dolusu mantığını anlatmaya çalışsak çaresiz kalırız.
özellikle perwoll reklamlarında ki mallık, sapıtmışlık hiçbir şeyde yoktur. ulan insan sahile deterjan mı getirir, denizi mi yıkayacaksın?