bugün

şu anki sorunum.

ders çalışsam sözlük aklımda...

çalışmasam gönül rahat değil...
Derse diye oturup beş dakika kitaba bakıp gerisini youtube de geçirdiğim zamanlar.
amaaaan calisipda ne olcak olcaginiz ya ev hanimi yada overlokcu he bu meslekleri kinadigimdan degil bu ulkenin onlarada ihtiyaci vardir anlatmak istedigim bu kadar kasmayin.
Yıllarımızı verdik hâlâ bitmiyor. ailen gezmeye, pikniğe, davetlere gider sen ders çalışmak durumundasındır. bir de öyle bir bıkkınlık gelir ki sayfayı çevirmek istemezsin. özel okullarda okuyup sonra garantili bir işe girmek en iyisi galiba. hayat akıyor ve hayatı ders çalışarak geçirmek istemiyor insan.
dibinde olduğum hal. yardım edin
Aynı dertten muzdaribim.
cs go da küme atlayamamanın verdiği can sıkıntısı... rank giriyorsun kaybediyorsun,sonra bi de küme düşüyorsun üstüne üstlük , ne motivasyon kalıyor ne birşey...
Avrupa nın her ülkesinde bir kupa finali var. Gel de ders çalış
kafamı şiddetle çalışma masasına gömmek istediğim durum. kahrolsun bazı iç sıkıntıları.
çözümü varsa insaniyet namına paylaşılsın. diğer türlü zor.
3 yıldır bende hasıl olan. 3 yıldır ders çalışmıyorum. ne yapıyorum, ben de bilmiyorum.
Yüksek lisans bıraktırır.**
iki hafta sürecek sınav dönemi arefesi içinde olduğum durumdur. mal mıyım neyim ya. neyime güveniyorum acaba?
kötü bir durum.

yardım edin aq.
yat sabah çalışırsın (çalışmama taktikleri).
Kronik rahatsızlığımdır.
Tek ve en büyük meziyetim bu sanırım.
Ders çalışamamak konusunda bir dunya markası olabilirim.
Evet iddialıyım.
Malumunuz vize haftası. Ulan arkadaşlarla bi ders çalışalım dedik toplandık. Kendimi en son ağzımda sigara mehter marşı eşliğinde batak oynarken buldum.*
Öğrencilerin büyük kısmında görülen rahatsızlık. Rahatsızlık olup olmamasıda tartışılabilir. Geçen hafta kütüphaneye gidip ders çalışacaktık. Hatta bir tanesi 6-7 saat çalışacağım diyordu. Sonra grubun bir kısmı pese oturmuş diğerleri bilardo oynuyor.
Başımda olmayan eylemdir çok şükür. Çalışıyorum ben. Çünkü çalışmak zorundayım. Çalışmazsam ne olacağını biliyorum.
vizelerde sonuçlar berbat finallerde kasıp ankaraya kafa rahat gitmek istiyorum anasını satayım .
Belli bir hedefinizin olmamasından dolayıdır.
Lan bütünlemelerde kalktı ders çalışmam lazım.
hiç yaşamadığım sorun.
hiç yaşayamadığım durum.
Psikolojinin pek iyi olmadığında yaşandığını düşündüğüm içler acısı durum. Nazar değdi anasını satayım. Bahar dönemi daha iyi ders çalışabilen ben şimdi resmen çalışamıyorum. Dün bir şekilde başladım ettim her şey harika gidiyor falan derken bir ara verdim her şey bitti sanki. Kafamı toparlayamıyorum, deşarj olmadığım için de ders çalışmak içimden gelmiyor.

Bahar döneminde şaha kalkmak lazım derken şu hallere bak. Oturup ağlayacağım halime şimdi ne oldu bana böyle.