bugün

kasılma ya da krampla sonuçlanırsa sakata geleceğiniz hadisedir.
çalıştığım otelde rusların çatır çutur yaptığı şey. sahilde milletin içinde yapanıda gördü bu gözler. ulan birde oruçtuk.
serin suyun içinde oldukça zor bir eylemdir. gençken bir kere yapmıştım. Sonra iki kişinin beni farkedip birbirlerine gösterdiklerini görünce ellerimi suyla oynuyormuş gibi hareket ettirerek uzaklaştım oradan.
Edit: kendi başımıza yaptığımız sayılıyordu değil mi?
denenmesi gerekir. şöyle ki: alırsın kucağına dişiyi, yavaşça bikinisinin altını aralar ve içine girersin. acele etmeden hayvanlar gibi gidip gelmeden bir saate yaymaya çalışırsın olayı. hafif adımlarla dolaşarak şakalaşarak ama hep içinde kalarak çıkarırsın tadını.
(bkz: Kızgın kumlardan serin sulara dalmak)
bir denizle seks yapmak değildir.
(bkz: deniz seki)
katil balinalara yem çıkmıştır.
(bkz: suyun kaldırma kuvveti)
Olm ben diyorum çok film izlemeyin diye. O işler öyle kolay değil, zevkli değil. Eziyete dönüşür o..
Gidin rahat rahat yatağınızda sevisin. Ne olm bu değişik fanteziler?
penis captivus (Cinsel ilişki sırasında kadının vajina kaslarının penisin etrafına kenetlenmesiyle penisin kadının içinde kilitli kalması)'un en çok yaşanabileceği durumdur. suyun basıncı ile kadının vajina kasları kasılabilir ve penisi tutar. böyle bir durumda tıbbi bir müdahale olmaksızın ayrılmak imkansızdır ve zamanla penise kan gitmeyeceği için çok hızlı müdahale etmek gerekir yoksa kötü sonuçlar doğurabilir.
özetle tavsiye etmiyoruz..
suyun kaldırma kuvvetinimi test ediyor .
tuzlu suda edevatın zor uyanmasından ve kayganlaşmanın azalmasından dolayı gerçekleşmesi pek mümkün olmayan eylem.
suyun icinde hatunda kayganlasma yetersiz kaldigi icin kuru kuru ilk giris biraz zor olabiliyor. ama birlesme basarilip guzel aheste bir tempo yakalandiginda gayet keyifli. yanliz oglen gunesinde yapmayin nar gibi kizarirsiniz. aksam uzeri gunesin etkisi azalinca yapilmasi tavsiye olunur.
(bkz: tuvalet paralı olduğu halde denize işemeyen enayi) gibi başlıklardan sonra temiz sakin bir koyda yapılabilecek eylem.