bugün

penis captivus (Cinsel ilişki sırasında kadının vajina kaslarının penisin etrafına kenetlenmesiyle penisin kadının içinde kilitli kalması)'un en çok yaşanabileceği durumdur. suyun basıncı ile kadının vajina kasları kasılabilir ve penisi tutar. böyle bir durumda tıbbi bir müdahale olmaksızın ayrılmak imkansızdır ve zamanla penise kan gitmeyeceği için çok hızlı müdahale etmek gerekir yoksa kötü sonuçlar doğurabilir.
özetle tavsiye etmiyoruz..
Malum şehirde çatır çutur yapılandır.
Biz o denizde yüzüyoruz hayvan herifler. Gidin evinize napıyosanız yapın.
tuzlu tuzlu olur mu ki lan ? hep merak etmişimdir.
Olm ben diyorum çok film izlemeyin diye. O işler öyle kolay değil, zevkli değil. Eziyete dönüşür o..
Gidin rahat rahat yatağınızda sevisin. Ne olm bu değişik fanteziler?
suyun icinde hatunda kayganlasma yetersiz kaldigi icin kuru kuru ilk giris biraz zor olabiliyor. ama birlesme basarilip guzel aheste bir tempo yakalandiginda gayet keyifli. yanliz oglen gunesinde yapmayin nar gibi kizarirsiniz. aksam uzeri gunesin etkisi azalinca yapilmasi tavsiye olunur.
havanın vakumlanması sonucu içeride kalmaya sebep olabilir.
deneyin. mümkünse çiftlere yakın yapın ki kıskansınlar.
buna kalkışmadan önce taraflar, iyi yüzme bildiklerine dair yetkili makamlardan belge almalıdırlar ki,
boğulma vakalarında kimin suçlu olduğu karanlıkta kalmasın.
Daha yapmadığım ama yapacağımdır.
Bugun ilk kez yaptim bunu pek zevkli degildi gercekten denilen gibi. Hatun icin daha da zevksiz cunku icine kacan sulardan rahatsiz oldu büyük ihtimal. Odaya gittik sevistik soraaa..
yapmış biri olarak diyorumki zevk denen şey ortadan kalkar.
Hayaller de yaşıyor bazı ibneler.
kuşu soğuk suda kaldırmak çok zor olduğundan bir hayli uğraştıracak eylem. bi de sürtünmeyi büyük ölçüde azalttığı için baya zor haz alınacaktır.
Toprakta yatakta yaptık deniz kaldı. He deniz anasi ile artık oynarız.
(bkz: deniz seki)
Cinsel yollarla hastalık bulaşma riskini arttırır.

Ama eğlencelidir
türbanlı kızların tercihidir.
(bkz: bir kez yapmadan ölünmemesi gereken şeyler)
yatakta yapildigi gibi anlasilmamalidir bu olay. ucaginizi kizin hangarina koyarsiniz. sonra kiz iyice sarilir bacaklariyla kavrar. yavas yavas hareket edersiniz ve saglam bi sevisme gecirirsiniz. cidden zevklidir ve tavsiye ederim. gerekirse keranedeki kiza 100 degil 1100 lira verin denize götürün ve dediğimi yapin.
sürtünmekten ibaret olan şeydir. gerçek bir seks asla değildir. denizde şartlar uygun olmadığından hele ki soğuk kıyılarda iseniz, kalkmayandır.
suyun kaldırma kuvvetinimi test ediyor .
serin suyun içinde oldukça zor bir eylemdir. gençken bir kere yapmıştım. Sonra iki kişinin beni farkedip birbirlerine gösterdiklerini görünce ellerimi suyla oynuyormuş gibi hareket ettirerek uzaklaştım oradan.
Edit: kendi başımıza yaptığımız sayılıyordu değil mi?
(bkz: suyun kaldırma kuvveti)
tuzlu suda edevatın zor uyanmasından ve kayganlaşmanın azalmasından dolayı gerçekleşmesi pek mümkün olmayan eylem.