bugün

Dağılan Kurban grubunun solisti. Saçlarıyla baya uğraşan bir abimiz kendisi. Belli hiper bir bünye. Tasavvuf ile yakından ilgilendiğini bir röportajında okumuştum. Zate son (dağılmadan önce çıkardığı albümde) birkaç şarkısı belli ediyor kendini. Şebnem feraha şarkı bile vermiştir(Yorgun adlı şarkının söz yazarı ve bestecisi). Güzel bir abimizdir sesi de güzeldir. Sanırım şu sıra yeni bi grupla çalışmalara başladı (başlasın artık yani bekliyoruz!)
büyük adam.
türkiyenin en iyi rock cılarından bana göre.adam evinde albüm yapıyor komşularının yerinde olmak istemezdim
eurovision'a bir şekilde türkiye adına katılası insan.
ali sami yende ki metallica konserinde ön grup olarak çıktıkları konserde çılgın metallica hayranları tarafından tepki aldığı için bütün izleyicilere boxerını gösteren manyak bir arkadaştır..
gitarında "o gozlerin var ya" şeklinde bir sticker bulunan zattır.sebebini "kamyoncu kültürünü yaşatmak istiyorum" diye açıklamıştır,cana yakın ve samimidir..
şimdilerde panik adlı grupta bass çalıp back wocal yapan kişidir.ayrıca kraker adlı bir başka grupla daha albüm hazırlığı içerisindedir.türk rock ı için faydalı ve bi o kadar da gerekli bi insandır kanımca..
panik te eziik gördügüm, karizması dagılmıs, eline bas yakısmayan, beni hayal kırıklıgına ugratmıs kişi.
kaan tangöze ile birlikte türkiye' nin en iyi vokalidir.
mükemmel sözler yazabilen, tasavvuf felsefesiyle içli dışlı, elinden her türlü müzik aletini çalmak gelen, az kişi tarafından tanınan ama kendisine sıkı sıkıya bağlı, yaptığı her işi takip eden bir hayran kitlesine sahip eli öpülesi müzisyen
ayrıca dinleyicileriyle olan ilişkileri de mükemmel olan, her soruya asla sıkılmadan yanıt veren, albümdışı kayıt mp3 lerini paylaşan, oturup geyik yapan, bi sorunları olduğunda yardım eden ve daha nicelerini yapan denzo nickiyle ortalıklarda ** dolaşan süper kişilik.
bir röportajında, gitarınmı ? kız arkadaşınmı? deseniz gitarım. diyerek beni kendisine bir kez daha hayran bırak piskopat kişilik, süper müzisyen.
herşeyiyle bir rock insanı. para pulla pek alakası olmadığı her halinden ve her söylediğinden rahatça anlaşılan insan. keşke kurban dağılmasaydıda devam etselerdi serzenişi uyanmışken içimde panik grubuyla karşımıza çıkmıştır. böyle adamlara çok ihtiyacımız var. hayat böyle samimi adamlarla daha güzel sanki. *
(bkz: sankisi fazla)
sevgili kankamız *
(bkz: trafo)
yazdığı şarkı sözlerinin mükemmelliğini iyiki o harika ve garip sesiyle birleştirmiş ve birleştirmeye iyiki devam ediyor insanı. öyle de sevilelesi bi insan.
gördük ki güzelim yeşil rastalı saçları gitmiş, yerine daha oturaklı daha demli hal ve tavırlar gelmiş.o da yakışmış.
(bkz: en büyük asker bizim asker)
2004 UÜ bahar şenliklerinde mikrofonu ağzına tamamen sokmak suretiyle şarkı söylemiş olan, hiperaktif olduğunu tahmin ettiğim, güzide insan.
dagilan sonra yine birlesen Kurban grubunun Vokali. Türkiyenin en iyi müzisyenlerinden biri kanlimca ve Panik grubunun basscisi. Suanda kendileri askerde uzun dönem!
kendine has, orjinal ve güzel bir yorumu vardir.
müthiş bir sese sahip kurbanın solisti panik gurubunda da geri vokal olmasına rağmen kalitesini göstermiştir. özellikle yarasa kızve diskotek te dikkat çekmiştir.
askerlik resimlerini görmemin üzerine elinden çok siyasi ağirlikli albümlerin çıkacağini tahmin ettiğim $irin adam.
askerliğini ankara eksenli yapmakta olan güzel bir insan. efendim sevenlerine bir güzel haber vereyim.Askerlik görevinin bitmesine takriben 110gün kaldi bu adamin.
bayern münih'te forma giyen 1988 doğumlu genç milli oyuncumuz.
mayıs ayında askerlikten dönüp "nerde kalmıştık" diyerek işine devam edecek müzisyen.