bugün

Deniz geymiş.
Ahmet Arslan'ın 'Bir deniz gibisin resimlerde' dizesinde bahsettiği adam. Hatırlamışken dinleyeyim.

https://m.youtube.com/watch?v=TkfkipqUXy0
Görüşe saygım sonsuz ama birlikte olduğu insanlar bariz, Atatürk te insandı ama vatan hainleriyle asla bir olmadi o yüzden gözünde şehir militanından farksızdır deniz geşmiş. Ayrıca thkp-c, tkp/ml, tikko nun kurucuları ve içinde bulunduğu örgütlenmeden dolayı da gözümde vatan haininden farksızdır.

Ayrıca deniz gezmişin amerikan filosuna karşı geldiği zamanlar bu ülkenin milliyetçi kesimi yokmuydu öyle bir durum olsa bu insanlar zaten ayaklamazmıydı, o yüzden bu deniz gezmiş tamamen bir saçmalıktır gözümde sizde saygı duyun.
banka soyguncusudur. idamina necmettin erbakan o zaman hayır oyu versede chp milletvekillerinin çoğu idamina evet demistir. ve suan deniz gezmis i hep öne sürüyorlar.
görsel
Bir şehzade mustafa değildir.
Haddinden fazla abartılan kişi. Kimse görüşü için ölmeyi haketmiyor onda hemfikiriz ancak ülkeyi seviyorum diyerek, ülkenin polisine sıkan insanlar bu ülkede hep kahraman ilan edildi yazık ne diyelim. Unutmadan görseli ekleyeyim.
görsel
Bır ülkücü olarak diyorum ki;

Deniz gezmiş gibi karakol basan, banka soyan, huzur bozan, elindeki orak çekiçle sağda solda davarlık yapan eli kanlı teröristi keşke asmasaydınız da 78 kuşağındaki ülkücü abilerimize nasip olsaydı bu tip itleri gebertmek.

Yusufmuş, hüseyinmiş, denizmiş.. günümüzde yaşasalardı ya hdp milletvekili ya da dursun karataş misali yasadışı örgüt lideri olarak görecektik.

Vatan haini köpekler ne zamandan beri vatan kahramanı oldu ulan !

Editleyip ekleme yapmak şart oldu :

Yıllardır süregelen ezbere cümleleri hâlâ görüyoruz deniz itinin zavallı hayranlarında. Ulan deniz dediğiniz köpek 6.filo sovyetlerin olsaydı karşı mı çıkardı sanıyorsunuz? Deniz dediğiniz hain it arkadaşlarına kavuşmak için giderken yakalandı da aynı arkadaşları askerle jandarmayla çatışmaya girmedi mi? ''Kır gerillası'' şeklinde süsleyip dağda bayırda pkklı teröristler gibi devlete karşı gelmeye gitmiyor muydu nurhak dağlarına????

Geberirken ''yaşasın halkların kardeşliği'' diyerek kürtlere bağımsızlığı savunmuyor muydu??? Kendisi sovyetçi köpekti, kaypakkaya yavşağı arnavutçuydu, mahir haini de maoistti de hangi biri türk milleti için mücadele veriyordu? Ulan bu hain köpekler devletin başına geçse anında ay-yıldız'ı orak-çekiçe çevirecekti ama sizler gibi zavallılar bunu göremez, anlayamaz. Yıkanmış beyinleriniz hayali bir kahramana inanmaya devam eder.

Kabahat sizlerde değil, deniz gibi köpekleri asıp bugün pkk sevicilerinin gözünde kahramana dönüştürenlerde !

Ertuğrul kürkçü şerefsizine bakın, işte deniz köpeğinin 2017 modeli odur.
Kodugumun qoministi
islamcı şamil basayev (bkz: beslan katliyamı) nasıl çocuk katili ise buda hırsız dır
hangi amacla olursa olsun insanları mutlu edicem diye başkalarının canını yakamazsın.
Bu kadar net
yahu adam gibi adam olduğunu nereden biliyorsunuz? lise arkadaşı mıydınız? komşu muydunuz? insanlar için körü körüne yorum yapmamak gerektiğini öğrenemediniz. biz doğmadan ölmüş. boşverin.
Irkçı,miliyetçi,küfürbaz ve kendini türkiyenin tek sahibi sanan ülkücümüdürler her neyseler artık fikirleriniz yalakalıktır sisteme boyun eğmişsinizdir benim babam sikilmesinde komşunun babasıda sikkilsin yedi cedide sikilsin kafası. (bkz: AygötlerimAy)
Vatan için değil canımzı anamızı bile veririz diyenler görüyorumkki egemen sınıfın bankalarının soyulmasını erdemsiz görürler
bir vatan haini ariyorsanız kokuşmuş Cahil bedeninize bakkın.
aşağıdaki birinin yazdıkları denizi bile mezarında ters döndermiştir. evet haksızlıklara gıkını çıkaramazdı ve o yüzden banka soymuştur. bu tarz eşkiyaları örnek almak yerine tarihteki başarılı figürleri neden örnek almazsınız dedirtmiştir. elin amarigasında aileler çocuklarına bill gates'i, steve jobs'u örnek gösterdiler. yarınların çocukları elon musk ile büyüyor. sen hala örnek ala ala bir anarşisti örnek al. (bkz: sosyalizm artıkları)
otoritenin yanlışlıklarına ses çıkarmak, soygunculuk ya da asker/polise ateş etmek değildir. fikrinle savaşmaktır sadece ve sadece.

edit: romantik solcular tabi şimdi der; o soygunu kapitalist sisteme darbe vurmak için yaptı tmm mı. (bkz: he derseniz susacaktır)
olum maşadır maşa. akıllı olun.

edit 2 : yazdıklarımı içine alamayan dümbükler eksilemiş. bi denizleri var onu da kaybetmek istemiyorlar kahramanları olarak. karton kahramanlarını hayalleyerek yaptıkları solcu mastürbasyonunda hayırlı işler dilerim.
son cümlesi ''yaşasın halkların kardeşliği"olan haksız yere idam edilen,vatan haini ilan edilen şahıstır.sosyalizmi savunur.metin-kemal kahraman kardeşlerinin deniz koydum adını şarkısı hep tüylerimi ürpertmiştir.nurlar içinde yat güzel adam...
"Nerde kendini bilmez çocuklar? Bir sabah öylece çekip gittiler.
Çınladı alkışlar kör sokaklarda,yankısı kime kaldı ?''
https://m.youtube.com/watch?v=-jL791w-eX4
o günlerin 'sözde' azılı komünisti bile bugünün milliyetçisi sayılanlardan daha milliyetçiymiş ironik olarak bunu gösteriyor deniz gezmiş, zaman ne hale getirmiş ülkemizi...

kim ne derse desin o kadar vatan haininin; siyasi, hırsızın; kahraman, teröristin; sayın diye adlandırıldığı bugünlerde kendisi en fazla hayırla yad edilir...

görsel
kağıttan bir gemidir devrim, kim bilir kaç yunus görmüş kaç deniz gezmiş.
45 yıl önce... bu günün ilk saatleri... astılar 3 fidanı...
Banka soyarak halk kurtaracağını zanneden ahmak.

(bkz: rafadan solcular)
Eski nickimle yeterince bilgi vermiştim. Sahte kahramancılar sizi.
kendini devrimci sanan ve bok yoluna giden bir hanzo.
Lan teröristtir işte bal gibi.
Madem banka soymasını önemsemiyorsunuz o zaman tayyip'in çaldığı paralardan da söz etmeye hakkınız yoktur. Açık ve net

iki yüzlü pezevenkler sizi.
Sivil devrim banka soymakla veya teror estirmekle olmazsin en buyuk kaniti olan Adam.

Davasini cok seviyor olabilir, ama neden etkilemesi kolay olan ankara otesi halki uyandirip yapmadi? Neden kizil komunist cayan ile isbirligi yapti? Yumusak demecler verip toplamak yerine ayristirici oldu.

Bu kadar yuceltmenize gerek yok. Sonucta bu devlet 60larda sag goruslu muhafazakar basbakan asti. 80lerde solcu asti. Yarin ne olacagini kimse bilemez. Aglaklik yapilmamali bence.
Sizin gibi kıçını devlete tokatlattırmayan biriydi o. Sizin dedeleriniz evinde amerikan askerlerine sessizce küfür etmeye bile korkarken, o ve arkadaşları bunların karşısında durdular. Hiçbir polisi yaralamamıştır. Kendi ihtiyaçlarını devrim için çalınan paradan değil, kendi cep harçlıklarından gidermiştir. Zaten bu ülkede kimin aklı çalışırsa o ya öldürtülür ya bir daha konuşamayacak hale getirilir. Ülkenizi soyup, karşınızda sırıta sırıta sizi nasıl pandiklediğini düşünen sözümona devlet büyükleriniz sizi korur merak etmeyin. Sizin sonunuz bu fidanlar gibi olmaz. Evinizde, sıcak yatağınızda dilberinizle oynaşarak ölürsünüz.
"Parkamı, botlarımı çıkarmayacağım. Ölüm gömleği giydirecekler, giymeyeceğim. Traş olmayacağım. Bir sigara yakacağım, üstüne demli bir çay içeceğim. Haa...Bak, urganı kendi boynuma geçireceğim. Sonra dönüp beni seyredenlere sesleneceğim ;
'Ölen bedenimdir, düşüncem yaşayacak' diyeceğim."
DENiZ GEZMiŞ
Sevinmesin ey zalımlar
Öldüğüme benim benim
Yiğit ölmez kolay kolay
Ben ölmedim ki ben ölmedim ki !

merak etme abi bedenler ölür fikirler asla biz seni anlayanlar olarak elimizden geleni yapıyoruz yapacağızda için rahat olsun.