bugün

buda sevdiğim ve kefil olduğum yazarlardan.
allah razı olsun
böyleleri olmasa buranın kahrı çekilmez.
gerçek adı mehmet demir olan şahıs sözlük kuracakmış. hayırlı olsun ne diyelim
Atatürk düşmanı yazardır

Yol verin gitsin.
(#34222490) o kadar uzundu ki sinirlenip eksiledim.

Bir yazar.
çok yalancı bir şahıstır.

yalanı: (bkz: atatürk ün harf devrimi yapmasının sebepleri/#34222558)

doğru bilgi: (bkz: atatürk ün harf devrimi yapmasının sebepleri/#34222631)

hatırlarsanız bu kişi sait kürdi'nin istiklal harbimizde savaştığını ve istiklal madalyası aldığı yalanını da sıkmıştı hiç utanmadan.
alakasız ve de kendisinin bile okumadığı copy-paste'ler yapmaya bayılan şahıstır.

okuma ve de okuduğunu anlama yeteneği kesinlikle yoktur.

yukarıda sıktığı "istiklal savaşı'nda doğu cephemizde savaştığı ve istiklal madalyası aldığı" yalanını yüzüne vurunca, kalkmış birinci dünya savaşı'nda yaptığı, ettiği iddia edilen işleri saymış dökmüş!

alo, hacı, istiklal savaşı ayrı, birinci dünya savaşı ayrı! birinci dünya savaşı sırasında kimseye istiklal madalyası filan verilmiyordu! kafanın basması için daha ne yazmam lazım a cahil!
(bkz: baştan sona okuyamadım).
iyi bir yazar.
Çizgisini Hikmet ibriktaroğlu gibi bozacağını düşünüyorum.
Haykırdım.
yalan söylemekten hiç çekinmeyen bir şahıstır.

bakın yukarıda ne diyor? (editleyebilir diye buraya da alıyorum).

--spoiler--
gülen gibi din istirmarcısı bir vatan hainiyle bediüzzaman gibi kurtuluş savaşında doğu cephesinde savaşıp istiklal madalyası almış bir gazi artı meclise özel bir törenle davet edilip takdir edilmiş bir vatan aşığıyla bir tutman cehaletinin yansıması olarak yetmektedir.
--spoiler--

hımm! said-i kürdi kurtuluş savaşımızda doğu cephesinde savaşmış! bak sen! demek ki savaş boyunca yan gelip yattığı çamlıca, istanbul'da değil, doğu illerimizde! sonra? istiklal madalyası almış? hani nerede o madalya? elin şeyh sunusi'si bile köy köy gezip, tbmm hükümeti lehinde propaganda yaparken, çamlıca'da yan gelip yattığı için mi verilmiş?

sen sakın birinci dünya savaşı'nda doğu cephesinde bulunduğu iddiaları ile karıştırmış olma olayı? copy-paste ettiğin hayat hikayesini bir kere olsun okumaya zahmet et istersen.

sonra? efendim ankara'da törenle karşılanmış! belgesi? kendi anlattıkları!

o öyledir, anlatır, senin gibiler ise yerler. misal 1. dünya savaşı'nda doğu cephesindeyken en hayati yerlerine üç kurşun yediğini ama hiçbir şey olmadığını da anlatmıştır.
her fırsatta ateizme saldıran bir nurcu.
fetöcüdür.

fetöcüler'den başka kim said-i kürdi'ye bu kadar düşkün olabilir ki?

(bkz: bediüzzaman said nursi/#34192838)

(bkz: bediüzzaman said nursi/#34192952)
hastası olunan sözler başlığıyla nik altını karıştıran yazar.
bildiğin copy-paste'ci bir yobazdır.
Birkaç entrysini inceledim. Adam Orhun yazıtları yazıyor sanki. Birşeyler yapmaya çalıştığı belli ama Rica ederim wikipedia'dan kopyala yapıştır yapmasın. iyi yazmalar.
iyi yazmaları olsun.
Takip ediyorum.
bugün denk geldim
iyi çocuğa benziyor.
insan lafının arkasında gizlidir.
bildiğin yalancı, müfteri bir yobazdır.
akp'li olmasında ne olursa olsun. hoş gelmiş yazar.
hoş gelmiş on birinci nesil yazar.

demirci mi satrancı mı seviyo anlayamadım.

iyi yazmalar efenim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar