bugün

Online müzik database'i arayanların tüm istediği parçalara (yabancı ağırlıklı) ulaşabileceği muazzam web sitesi. Buyrun:

http://www.deezer.com
yapılmış en iyi müzik sitelerinden birisidir, türk telekom tarafından erişimi engellense de opendns kullanarak ulaşmak mümkündür. bulundurduğu şarkı sayısı bakımından last.fm'in çok daha ötesindedir, hatta telif işlerini nasıl hallettiklerini merak etmekteyim.
mükemmel bir müzik sitesi. istediğiniz sanatçının istediğiniz albümünden istediğiniz bir şarkısını dinleyebiliyorsunuz, playlist yaratabiliyorsunuz veya başkalarının çok sevdiğiniz playlistlerini kendinize kopyalabiliyorsunuz. arşivi muazzam derecede büyük, benim bugüne kadar bulamadığım sanatçı yok. ayrıca yeni gruplar ve sanatçılar keşfedebiliyorsunuz. kullanın, kullandırın.
tasarım olarak laf edilemez ama arşivi sanıldığı kadar geniş olmayan online müzik dinleme sitesi.

(bkz: imeem)
doloroso nun tüm albümlerini bulduysa demek ki geniş bir arşivi var dediğim müzik dinleme sitesi.
değerlenecek buralar dedirten müzik kanalı.
geçenlerde hakkında durdurulma kararı çıkartılan ama bugün farkettim ki tekrar kullanabileceğimiz online müzik dinleme sitesi. Zaten Spotify gibi bir nimetten mahrum bırakılıyoruz bırakın da deezer'da rahat rahat takılalım. Geniş müzik arşivi ile beni benden alan sitedir, gel de tüm günüm burada geçmesin sonra.
müzik dinlemek için kullanılabilecek en sağlam sitelerden biri. başka bir şey yapmak için bu siteye girenler beğenmez.
grooveshark'ı tanımamamı sağlamış süper site.
eğer ücretsiz olsaydı sürekli kullanacağım uygulama.

radyo kanalları oldukça iyi ve geniş.
telefonda mutlaka olması gereken uygulamalardan biri aynı zamanda en kaliteli müzik sitesi denecek kadar iyi olan site.
"radyo" seçeneğiyle bir sürü yunanca şarkıyı ard arda benim için sıralayan über ötesi program.

bu program için kimse database'si zayıf demesin, 1 ay önce çıkan dv* şarkısı bile database'sinde var!
5 kuruşum olmadığı için üye olamadığım site.

(bkz: öğrenci olmak)
premium+ özelliği on tl'den beş tl'ye düşmüş ve yepyeni özellikler kazanmıştır. spotify ile birlikte gerçekten çok kaliteli hizmet veriyolar. ikisinde de premium özellikleri açtım. bi albüme vereceğiniz parayla dünyanın albümüne yüksek ses kalitelerinde ulaşmayı mümkün hale getirmeleri gerçekten çok başarılı.
üye olduğum fakat begenmediğim müzik sitesi tamam kaliteli şarkılar dinliyoruz ama arşiv ve seçenek geniş değil. yeni eklenen şarkıcılara göre arama yapabiliyorsunuz yani tarkan derseniz bile bütün şarkıları değil hit olan şarkıları çıkabiliyor ve sertap erener gibi sanatçının olmaması ayrı bir vaka.
premium+ özelliğindeki ses kalitesini hala farkettiremeyen müzik sitesi. insan bi equalizer filan koyar yaw.
harika bir online müzik platformu, windows phone uygulaması da çok iyi. fiyatı hala aynı ilk 6 ay 5 tl. offline mod özelliği harika istediğiniz albümü wifiden indiriyorsunuz sonra canınız ne zaman isterse o zaman dinleyebilirsiniz.
Samsungun spotifye rakip olarak öne sürdüğü müzik dinleme uygulaması ama spotify gibi müzik listeleri de var hem de alası.
Samsung son guncellemeyle telefona uygulama.olarak koymuş hepimizi mutlu etmistir.gule gule kullanalim.
Kesinlikle spotifyı 5e katlar 10 ile çarpar süper lan şarkı indirmeye son istediğin şarkıyı istediğin yerde reklamsiz dinle.
Bir spotify değildir.
fizy, grooveshark, spotify, denemiş biri olarak gerçekten diğerlerinden daha iyi olduğuna inandığım uygulama. özellikle mobilde epey randıman alıyorum. offline mod senkronizayonda epey vakit harcıyor, arşivi de çok geniş değil ama buna rağmen özel listelerini seviyorum.

http://www.deezer.com/playlist/794130781
isteyene, morhipo'dan kazandığım 2 aylık ücretsiz premium kodunu hediye edebileceğim müzik dinleme şeysi.
malt.fm le tanıdığım gerçek anlamda müzik keyfi yaşatabilen müzik sitesi.
Guzel bir uygulamadir ama bir spotify degildir.

Edit: oha spotify yerine deezer yazmisim omfg.