bugün

ahmet acaba pkk nın yaptıkları için de türk milletinden de özür diler mi? akıllara getiren durumdur.
iyice sasirmis birinin soyledigi sozdur. beyin nakli lazim.
gerekli özürdür. tarihi belgelere de uyar ki devlet tarafından sürgüne gönderilen ermenilerin katledildi iddia edilen bölgeler kürt halkının çoğunluk olduğu yerlerdir.
Bdp milletvekilinin yapmış olduğu tahrik dolu açıklama.

Deden senden daha delikanlıymış ahmet

Hiç olmazsa neyin yanlış olduğunu görmüş ona göre fiiliyatta bulunmuş.

Söylesene ahmet sen kime çektin böyle kötü.
itin köpeğin gündem yapmak amacıyla dile getirmiş olduğu beyandır.
artık kürdistan kurulma çabaları başlamıştır. malum yeni komşularıyla aralarını iyi tutmak istiyorlar, haydi türkiye! bir seçim dönemi kaldı onda da kömüre, makarnaya, iki tatlı kelama oy verin de bölünelim emi.
kürtler adına konuşuyorsa doğru olan sözlerdir. zira tehcir sirasında ermeniler ile kürtler birbirini yedi.
ne zaman usa vietnamdaki 2.000.000 kişiyi katlettiğini kabul ederse, o zaman türkiye özür dileyecek koçum.
bizim dedelerimiz de 600 sene sonra dünya üzerindeki hakimiyetini kaybetti, bizde özür diliyoruz. * *
söylenene bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adam mı diye.
bazı ermeni'lerin aslında techirden kaçmak için kürt ayağına yattığını bilmeyen kişi söylemi.

saçma eylem.
simdi bunun dedesi bi ciksa mezarindan gelse ne senlik olurdu diye düsündüren söz öbegi. Kafayi yedikten sonra biraz akillanmisti bu ama gene depresti istahi herhal.
türk soyisminin hakkını vermeyen kişinin özür dilemesidir. soyismine bakanlar bizde özür diliyoruz sanır. lanet gelsin.
içlerindekilerin çoğunun ermeni olan partinin daha doğrusu terörislerin uydurmaya çalıştığı yalan önce portakalı soyduktan sonra yapılan eylemdir.
çakma kürt polis devlet yetkilileri dedesini bile satan bu adamın hesap hareketlerine baksın erivan mardin arasi bi para transferi söz konusu.
Ahmet Türk' ün dedesi adına sevindim. Bu konuyla bizim dedelerimizin ilgisi yoktur.
öncellikle bir türk olarak benim de destek verdiğim durumdur. ben de özür diliyorum. sövmeden önce bir dinle.

şimdi eski zamanlara gittiğimizde; bu ermeniler köylerinden, evlerinden sökülüp atılmış. bir çok zulum görmüşler.
işim gereği kayseri'de kaldığım zamanlar oranın yerel halkının anlattıklarını duyunca kanım çekildi resmen. "buradaki dereler ermeni kanlarından kıp kızıl akar olmuşlardı" dedi. bunun biraz abartı olduğunu düşündüm fakat bir çok kişiyle görüşünce doğruluk payının da olduğunu düşündüm. şimdi şunu önce anlayalım ermeni çetelerinin yaptıkları zulmu biliyoruz, kimse de ermeniler de zulum yapmamıştır demiyor. fakat bunu yapanlar şimdinin pkk'sı gibi adamlar. sen ermeni çetesi türkleri öldürüyor diye masum ermenilere zulum yapıyorsan orda duracaksın. şimdi diyeceksin ki zulum yoktu. bir devletin görevi nedir arkadaşlar. vatandaşını korumak değil mi? sen bunları bir yerden bir yere gönderirken bu adamlar ölüyorsa suçlusu devlettir.
kimse korumasın, kimse kendi devletinin insanlara zulum yapmayacağından bahsetmesin çünkü komik oluyor. dersim olaylarında kendi halkını bombalayan, darbe zamanlarında hapisanelerde işkence yapan. olağanüstü hal dönemimde doğuda yapılanlar.. bunları kim yaptı? maraş, sivas katliamlarını ve uludereden daha bahsetmiyorum. uzun lafın tıpası ben kendi adıma özür diliyorum masum ermeni, masum kürt kardeşlerimizden.
bir türk olarak katıldığım beyanat. tek bir kişi hrant özelinde alınca nefret dolu insan müsveddelerini düşününce o dönem ermenilere yapılan zulumü aklım almıyor.
bence ermeni dedelerinin türklere yaptıklarından dolayı özür dilemeli ahmet türk(!).
önce sorması lazımdı, hayır, önce; özür dilemeden önce insan bir sorar :

+dedelerimiz ermenileri katletti mi ?
-hayır, ermeniler dedelerimizi katletmiş, kazılarda ortaya cıkan dna'lar örtüşüyor.
+sakın bunu bildiğini kimseye söyleme, manipüle etmeye calısıyoruz surda gercekleri.
-valla beceremiyorsun gibi gorunuyor.
+evet işte çaktırma siyaset yapıyoruz burda.
-...

(bkz: mistır sarkozy duymasın) *
Kimin soyundan gelmiste kimin ecdadi adina ozur dilemekte. Dibine suyu kim dokmus once onu buksun sonra dedesinin kim oldugunu bulur. Ama kendi acdadi olmayan biri adina ozur dilemek bu ecdatsizin haddi mi ki
(bkz: ermenilerden özür dileyen özürlüler)
dedesi hamidiye alaylarında komutanlık yapmış olan ahmet türk'ün aile servetinin de nereden geldiğini açıklamasıyla tamamlanacak özür. burada bazıları adama küfür etmiş ha açık açık dedem demiyor (diyemez zaten) ama yaptıklarını itiraf ediyor. ardından dedem yaptıya gelir.
ahmet türk'ün söyleminde gerçekçilik payı vardır.

(bkz: hamidiye alayları)

bu arada ahmet türk'ün üvey annesinin adı (bkz: türkiye türk)tür.
bildiğim kadarıyla abdnin kendi tarihinde böyle bir katliamın olmadığıyla ilgili belge vardı. Bu şekilde bir belge varken neye bağlı kalıp kabul ediyor bunu Ahmet Türk? ayan beyan ortada olan şeyi neye bağlı olarak kabul edersin?