bugün

boyle mallar da vardir...ama de lerin ki lerin mi lerin nasil yazilacagini bilmeyen mallardan bir gomlek usttedirler kanimca.
bilgi sahibi olan mallardır.***
(bkz: mal olmanın dayanılmaz hafifliği)
söz konusu başlıkta fazlaca üstlerine gidilen benim dahil olmadıgım grup.* *
herşeyi öss'ye borçluyuz ki öss de bizden mal olmamızı istemedi mi?
Birini uyardıklarında 3-5 günlük yazarlık(!) larına bakmadan
" sen işine bak!" "
"ben biliyom, sen nerden bileceksin!"
"çok gücüme gitti."
"o kural aslında öyle değil."
"öyle kalsın, ben böyleyim. bu da benim tarzım, elleşme."
"sen kendini ne sanıyon?" gibi parlak yanıtlar alan mallardır.
Bir tanesi de bilgi ve öğüdü karıştırarak "öğüde ihtiyacım yok. " demiştir.
Sözlük bu konuda kesin tavrını koymalıdır.
Malım işte!*.
mal olarak hakaret edilmemesi gereken, doğru yazımın kendilerine öğretilmesi gereken mallardır.
böyle cins cins başlıkları gördüçe sinirleri de kat be kat artan mallardır...
(bkz: ilgi çekmeye çalışmak)
girilmesi muhtemel entry, (bkz: hepimiz maliz) *
başka mallar tarafından mal olmakla itham edilen normal insanlardır. doğru olan de'lerin ve ki'lerin nasıl yazılacağını bilmeyenlerin mal ilan edilmesidir. ayrıca:

http://www.dahianlamindakideayriyazilir.com
bilmeyenlerle dalga geçen mallardır.başlık da tahminen buna tepki olarak açılmıştır.evet bir 5 yada 6 ay önce önce de lerin ki lerin mi lerin nasıl yazılacağını bilmeyen mallar diye bir başlık açılmıştı ve bu eğtim sisteminin kurbanı olan şanssız insanlara bir güzel sövülmüştü.o zaman ben de de lerin ki lerin mi lerin nasıl yazılacağını tam bilmiyordum ve bu hakaret yağmurundan nasibimi almıştım.şimdi de leri ki leri mi leri nasıl yazacağımı biliyorum ve başlıkta bilenleri eleştiriyor.ama bilipte bilmeyenlere saygı duyanları değil.o yüzden alınmıyorum.****
bilmeyen mallardan daha fazla olmasını ümit ettiğimiz mal topluluğu. (tabir-i caizse)
ben de bu gruba giriyor olabilirim, tabii eğer bu durum mallık olarak nitelendirilebilirse.
(bkz: imla hatasi/#2762146)
(bkz: mal diyen dilini eşek arısı soksun)
türkçeyi doğru ve güzel kullanamayan yazarın kullananlara karşı kullandığı ifadedir.
(bkz: bilmiyorsan öğren)
sadece anlatmak istediğine odaklanan,de yi de,ki yi de,mi yi de fikinde hissetmeyen, mal olarak nitelenmiş insan.
mal değil, bildiğin ibnetordur bunnar. nizami türkçe konuşan geri zekalılar.. daha fazla sövmek istemiyorum da kendilerine.*
öss öğrencisidir ne olacak baska . her yerde oldugu gibi burda da itilir kakılırlar ahh ahh