bugün

eşeğin bilmem neresine kova kova su dökülmesi olayıdır. bir sonraki boyut evlendirilmeleri ve bunu devlet meselesi yapma seviyesidir. gerçi eşcinsel evlilik yasak ama hallederler.
Türkiye cumhuriyetinde, tek suçunuzun Türk olmak olduğunu gösteren hede. Halbuki ailem zamanında Türk oldukları için yapılan baskıdan ötürü gelmişti bu ülkeye.. Bir dayanak, güvence olarak görmüştü ay-yıldızını. Şimdi getirdiğimiz hale bak.. Akp'ye oy veren sevgili yüzde elli rahat uyuyor mudur acaba.
dağa çıkayımda geri ineyim diye bir düşünceye kapılmaya yol açbilir.
bana göre vatana ihanettir. sen git ülkendeki gazilere veya şehit yakınlarına bu ayrıcalığı gösterme git elin dağdaki adamına göster. pehh.
biz de mi dağa çıksak acaba diye düşündürüyor. adam orda yıllarca insan öldürdü şimdi işi, evi falan var. ben yıllarca okudum, üniversiteyi bitirince ne olacam onu bilmiyorum lan. adalet mi bu.
Yapacağınız işi sikeyimdir.
bunların adaleti kalkınması maalesef ki bu bu şekilde.

--spoiler--
ulan bu ülkede memurda dahil olmak üzere herkese tölerans tanıyorsunuz. adaletinizi sikeyim sizin ben bu ülkede 840 tl asgari ücrete çalışıp çoluk çocuk okutup evinin geçimini sağlamaya çalışan vatandaşlarınız var. açılımınızın doğuranını sikeyim allahsızlar. dağdan inene, ülkesine mermi sıkana, bu ülkeye ihanet edene tanıdığınız hakları bu ülke vatandaşlarına sağlayın. halen kürt kesmin götünü yalayıp oy peşine düşüyorsunuz.
--spoiler--
akp hükümeti devam ederse bu daha başlangıç.
1 yil boyunca kpss calismaktansa insanin daga cikasini getirten haber ! hem spor olur, bi yilin sonunda da ineriz, hooop iş.
Türk olmak ne kadar kötüdür ü bize gösteren kampanya.
dağa çıkıp inmeme sebep olacak hadise. iki kez çıkıp inmeyi düşünüyorum ben.