bugün

amatör bisiklet sürücüsü olmak.

bugün başıma geleni anlatacağım;

akşam iftardan sonra bisikletlinin biriyle kavga ettim yolun ortasında. Ben etrafta araba görmeyince bulduğum bir park yerine geri geri girmek için durdum bisikletli de bana çarpıyormuş az daha. Basbas bağırıyor amcam. Beni bilenler bilir, senelerce bisiklet sürmüş adamım, bisikletin her yerinde işaretçi vardı trafikte görsünler diye. Arkadaşta bi tane işaretçi yok, ben ona değil o bana çarpacak, ben onu görmek zorundaymışım. Benim arabamda bir tane lambam yanmasın trafik çeviriyor, cezayı basıyor. Çünkü aktif trafikte sürüyorsan işaretçin olmaması kaza sebebiyetidir diyor. Bizimki hem karanlıktan yolun ortasına zıplıyor, hem sağına soluna bakmıyor, hem işaretçi hiçbirşeyi yok aktif trafikte geziyor, hem de ben ona değil o bana çarpıyor bir de bas bas bağırıyor. Bu arada hızım da 10 km felan, şehir içi park yeri aradığım için çok yavaş gidiyorum, buna rağmen. Ben de sürdüm bisiklet senelerce, böyle salaklardan olmayın, aktif trafikte bisiklet sürecekseniz bisikletlerinize işaretçi takın.

Yada takmayın, bu amcam gibi dayağın yada ezilmenin eşiğinde gezin.
chp mitinginde "en büyük erdoğan" diye bağırmak da ciddi bir ölüm tehlikesidir, linç girişimi garantidir.

aslında baktığınızda akplilerin arasında "başbakan kılıçtar" diye bağırsanız sadece ters ters bakarlar ama insan hakları ve düşünce özgürlüğü savunucuları (chpliler, hdpliler ve her türlü kominizm tarafatarları) adamı linç eder.

not: milliyetçiyim, doğru söze ne hacet.
Beni sinir etmektir.
Ramazanda iftar ezanını 1 dakika geciktiren müezzin. Evet, hakkaten öldürürüm.
(bkz: mokoko)
Adana'da yaşıyorsanız ; kiremithane, yavuzlar dolmuş şoförlerine, balcalı şoförlerine laf atmanız, gülbahçe,şakirpaşa, dağlıoğlu'nda ne mutlu türküm diyene diye bağırmanız birinin anasına bacısına sövüp kendi payına dememeniz her ikisi içinde yeterli olacaktır. Karşıdaki dezzemin cülüklerinin o an ki hararetine bağlı.
220v bağlı çıplak kabloya dokunmanız yeterli. Ölmek değilde sürünmek istiyorsanız 5 saniye'yi geçmeyecek şekilde dokunmanız yeterli.5 saniyeden sonrası ölürsünüz.