bugün

tom cruise ile eşi katie holmes'u boşanma aşamasına getiren olaydır.

buradan beckham'a bir çift sözüm var.

beckham;

biliyorum aşk gibi yüce bir duyguya gem vurulmaz, ama sen de şunu bil ki yuva yıkanın yuvası olmaz.

http://www.hurriyet.com.t...magazinhatti/20958794.asp
reklamın iyisi kötüsü olmaz ama iğrençsiniz ibneler.
her yakışıklı ünlü gibi bunların da sonu gay olmaya çıkmıştır.
bizim türk kızları için kötü bir haberdir.

kimi beğenseler gay çıkıyor.

sonra da bizi beğenmiyorlar... alın size elin gavuru... önlü arkalı çalışıyorlar. ehehe
ben hep derdim bu beckham neden rakibinin önüne geçerek duran toplarda kesmeye çalışıyor. yanında durman lazım halbuki. şimdi anlaşıldı kazın ayağı.

yazık ya. o kadar paran pulun olsun sen git oğlan ol. vallahi yazık. paran olmasa diyeceğim para için yapıyor. kaymak gibi adam hakkıdır diyeceğim de değil işte. yazık neyse ben bir şey demiyorum.
david frikik gollerine devam ediyor desene!
(bkz: mission impossible)
gay fantezisidir.
allah için, birbirlerine çok yakışmış oldukları inkar edilmemelidir. tomabir de şu avusturalyalı karısı çok yakışıyordu bu kadar.
(bkz: gündüz futbolcu gece travesti)
(bkz: gündüz polis gece travesti) olayının değişik versiyonudur. beklenenden az ilgi çekmiştir hayret edilesidir.
"2 yakışıklıyı daha kaybettik kızlar, başımız sağolsun" nidalarına yol açan hede.
bize ne dir.
(bkz: beckham sana çok pis laflar hazırladım)
şimdi bunlar hep böyle karıyla kızla geziyo ya, işte belli bi noktadan sonra doygunluk oluyo.. sonra da zaten ..
(bkz: birbirlerini mi sikiyorlar yani)*
ibnelikte zirve.tabi sen en ilik karıları sik sik kuş kalkmaz olur bi süre sonra normal sanırım.
(bkz: mission gay)
(bkz: azından mı öpmüş)

nasıl ya ? lan !? biri cevap versin olm sinirden kendimi sikecem lan hani marjinal bizdik..
biz ortalama türk erkekleri için sevindirici haberdir. ulan oğlum düşünsenize kainatta adam gibi erkek kalmadı. herhalde bir elli sene sonra taşş gibi hatunlar erkek kerhanesine gidecekler fuckbuddy bulmak için.
muhtemel olarak tom cruise beckham abimizin aklını çelip tarikata sokmaya çalışmıştır , sonrasında ise yapılan ilk ayin olan düdükleme ayininde basılmışlardır.
Tom Cruise'le David Bechkam'ı aynı yatakta Katie Holmes yerine ben bassaydım hiç sesimi çıkartmayıp hemen aralarına sıvışırdım.

not: türk kızı twitter sayfasından alıntıdır.
beni hayattan soğutan ve erkeklere her konuda güven olmadığını gösteren iğrenç bir durum.
kocasını bir erkekle basmak bir kadın için ne kadar kötü bir duygudur kimbilir.
karılardan sıkılan iki adamın birleşmesidir. o kadar kadınla yatsam ben de ibne olurdum lan. sıkılır insan.
dünyada yakışıklı erkek olmak zor demek ki. neyiniz eksikti lan.