bugün

sozlüğe bir bok katmayacağını düşündüğüm, pis, bencil, metalci, tornacı ... yazar. hoşgelmiş der selam ederim.
her türlü yol var hocam bu çocukta. değerini bilmek lazım.
donnie darko'ya gireceği entry merakla bekleniyor.
o değil de;

bize derler arı
hani nerde karı
abazandır abazan
itü makinalı.
itülü'de olsa asla abazan olmayacak kardesim...
2000. entry'mi sonunda girdiğimi öğrendiğinde buruk sevinç yaşamış uuser.
donnie darko filmine ait güzel bir soundtrackı benle paylaşacak yazar *
çaylaklık günlerimde beni yalnız bırakmayan ,yegane müzik doktoru,espiri makinası,kadim dost.
açlığa yeni boyut katmış yazar. şöyle ki;
izmire süpriz amaçlı dönüşünde annesinin neden geldin sorusu üzerine "acıktım" cevabını verir. öğrencidir. napsındır.
#3059926 nolu entry'si için tebrik etmek istediğim yazar. uzun zamandır ilk kez bir müzik grubu için, "oha süper adamlar" veya "bu ne ya müzik mi?" gibi kalıplar dışında yazılmış, objektif ve mantıklı eleştirinin sahibi.
yarin kahvaltiya bekliyorum yazari.
taraftarlığa yeni boyut katmış yazar. şöyle ki;
izmire süpriz amaçlı dönüşünde abisinin neden geldin sorusu üzerine "maça" cevabını verir. karşıyakalıdır. napsındır.
öldü mü kaldı mı merak edilesi.
frp konvansiyonuna beklenen yazar.
ayarla bi king bişi zıcana kadar oynayalım denilesi, özlenilesi yazar.
o lanet olası beyaz kıcını cehenneme göndermek istiyorum seni pislik yazarı. * *
1000 enrtynin ırzına geçmiş dünya dışı zeka örneği yazar.
randevu almadan görüşme imkanı olmayan büyük patron . *
nice mutlu yıllar yazarı doğum günün kutlu olsun nice yıllara kadim dost..
doğum günü kutlu mutlu olmuş olan yazardır.*
'oluuuum senin dogumgünün de mi vardı' diye sasırılıp 'hepi börtey' deyu kutlanası yazar. * *
passing: 20, agression: 16, finishing: 18, technical drawing: 3

özelliklere sahip, alındıktan sonra bir iki yıl içinde o biçim gelişen, wonderkid makina mühendisliği öğrencisi.

(bkz: sign at any cost)
kapı eşiğinde, chazsmyr dhuunyl ve adamlarının yere yatırıp dövdüğü uuser. "hastayım vurmayın" sözleri hafızalara kazınmıştır.
tanıştığım günden itibaren bana her konuda yardımcı olan , vadinin güzel insanlarından , dostum diyebileceğim yazar kişisi.
(bkz: teşekkürler)
galatasaray cafe crown - pınar karşıyaka maçına gelmezse kızılcık sopasıyla yiyeceği dayak efsane olacak. bileklerimi sıvadım, avucumun içine tükürdüm.