bugün

bu grup deli, deli grup bu.. adamlar süper.. ne yazık ki yeni albümleri 2009 kışında çıkacak..
edit: ilkbahar yaz arasında bir maxi single var..
grubun ismi insanlarda bıraktığı etkiyi en iyi anlatan şeylerin başında gelmektedir.. grup dinleyeni vuran şarkılarından dolayı ismini iyi taşımaktadır..
(bkz: burak ırmak)
23 ocak 2008 tarihinde babylon'da sahne alacak grup..
2 şubatta resimli barda sahne alacak grup.

(bkz: korhan futacı)
(bkz: sen bana birini android)
23 şubat gecesi bursa resimli barda performans sergileyen grup.
2. album icin suanda studyoda olan guzel grup.
2. albumde konserlerde intro olarak caldiklari bulent ersoya ithafen yapilmis bulent sarkisida yer alacaktir.
myspace teki sayfalarında "Eccentric Istanbul quartet with a unique and progressive fusion of jazz, punk, rock and experimental" diye buyurmuş olan grup. okunulan, yazılan hiçbir tanım onları anlatamayacak gibi hissediliyor. kara araba adlı güzide eseri dinlenildiğinde ne denmek istendiği daha iyi anlaşılacaktır.
türkiyedeki rock grupları arasında en farklı olan gruplardan bir tanesi. gitar olmadan da nasıl rock yapılabileceğini bize göstermiş gruptur atrıca. tek kelimeyle mükemmeldirler.
bir zamanlar çook büyük umutlarla beklemişliğimiz, bir albümlerine - demolarına- şarkılarına ulaşmak için gece gündüz didinmişliğimiz, albüme ulaşınca çocuk gibi sevinmişliğimiz, canlı performanslarına tanık olabilmek için bekleşmişliğimiz, bill clinton yüzünden nefret ettiğimiz saksafona bayılmışlığımız sonra da dinlemeyip unutmaya yüz tutturmuşluğumuz olmuştur bizim bu grubu..

nolursa olsun, o kurban olduğumun saksafonu için, hadi onu da geçtim sen bana birini android gibi mükemmel bir albüm ismiyle çıktıkları için bile sevilesidirler.
(bkz: saksofon)sevenler için dinlenmesi farz olan grup
ayrıca (bkz: korhan futacı)'nın şahane solosu için (bkz: kreş)'in (bkz: takım elbise suratlı adamlar) şarkısı da şiddetle tavsiye olunur
dandanakan savaşının etkisinde mi kaldılar acaba diye kendimi sormaktan alamadığım enteresan grup.
grubu dinlemekten vazgeçmeyenlere link *
http://tr.sevenload.com/yayinlar/dandadadan
dadaizmden etkilendiklerini düşündüğüm grup. çok da değil ama öyle gibi duruyo ilk bakışta.
Deneysel rock diyebileceğimiz ama, kendini has bir tarzlarıyla türkiyede sessizliğe bürünmüş grup.
özlenen gruptur. taaaaa üniversiteye ilk başladığım yıllarda dinlerdim ben bu grubu, uzun zamandır dinlemiyordum zaten kendileride uzun zamandır sessizlermiş. bugün aklıma geldi bir arkadaşımlada paylaştım.

--spoiler--
siz ne güzel müzik yapıyorsunuz öyle, tekrar yapsanıza bişeyler.
--spoiler--
harika müzikleri yapan gruptu. nitekim her enstrüman sanatçısının elinde, harikalar diyarına ulaştırıyordu.
ilginç bir isme sahip grup. albüm ve şarkı isimleri de ilginçtir.* iyiydi, hoştu, dağıldı.

(bkz: korhan futacı)
mukemmel gruptu. gittiler...