bugün

(bkz: odaya girdiğimde damacanayı sıvazlıyordu)
beni görünce ıslandı, pişman değilim.
kendine uygun bir delik bulamadığı için damacanayı seçen adamdır. oda böyle olmasını istemezdi.
teknolojiden habersiz insan. *
(bkz: rulman in damacana out)
elinden geleni ardına koymayan, damacanaya koyan.
nickiyle güldüren, yardımsever yazar.
tahminen bursalıdır dediğim yazar.hoşgelmiştir kendileri.
dizilerdeki hataları tespit eden adamdır.
entryler tebessüm ettirici nesildaş. hoşgelmiştir.
damacanaya tecavüz olmaz, bildiğin masturbasyondur. genç masturbatörler ellerine mi tecavüz eder?
damacananın mahkemeye verdiği ilk insandır.
son nesil hukukçu kafası. bölümdaş.
yeni nesil yaranza.Sözlüğü yarması dileği ile.
Mühim olan damacananın tecavüze uğraması değil o damacananın ne olduğudur umarım iade edilmemiştir.
nick altımı sevindirmiş, boynu büküklüğünü gidermiş yazardır. hoşgelmiştir, teşekkür ederimdir.
bu konuyla ilgili bir hikaye anlatmak isterim.
hemşirelik okuyan bir arkadaşım birgün ellerinde damacanalarla fotoğraf çekinmişler arkadaşları falan. tam da o gun damacanaya tecavüz haberleri çıkmıştı.
http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=69468
fotoğrafın altına hemen bu linki attım ve arkadaşım beni lisetesinden çıkardı. bizde bunun üzerine bir arkadaşımla boş damacanaları toplayıp damacanalara kırmızı kurdele bağlayıp fotğraflarını çektik.fotoğrafları arkadaşın facebok'a yükleyip kızı etiketledik. şimdi anlatınca komik olmuyo ama o zaman komikti.
böylelerinin de bulunduğu gerçeğidir. o küçük kafalarının içinde beyin var mı diye düşünmemek elde değildir.
benim sattığım emniyet bantlarını kilot yerine koyuyordur. aşkolsun.
suculuk yapan insanların artık sexshop olarak anılması için çalışan insan.
(bkz: başlığı gerçek sanıp sol framede den atlamak)
nick altı olmayan bir yazar ile ilk kez karşılaşmasını sağladığım ve bir o kadar ilginç nicki olan sekizinci nesil yazar. ben de kendisine hoşbuldum diyorum *
(bkz: yok artık)
süper nick, yaratıcı. tebrikler buradan.
kendi menfaati için yalan haber başlığı açıp altına link veren, daha sonra başlığı başa bırakıp kaçan sekizinci nesil yazar.
liseli bildiğin liseli.