bugün

yeni bir yazar.

(bkz: wellcome to hell)
Yüzlerce kez söyledim yine söylüyorum, ayrı yazılır efendim ayrı.Yazarmış, hoşgelmiş efendim.
nasıl yazıldığı bir türlü öğrenilemeyen 'de'dir.
(bkz: sıla kadınsa ben neyim diyen bayan) uğruna başlıklar açılan, entryler girilen yazar.
(bkz: (#18677548) helal dediğim yazardır, hele şu söze ne demeli ''kadınlık yatakta patron senken olay karşındakinden bitiyormuş gibi davranma sanatına verilen isimdir zira'' vallahi apıştım kaldım...
sevişmenin kitabını revizyona sokan adam. bu yaştan sonra nasıl sikişeceğimizi de kendisinden öğreneceğiz galiba.
armonik de aktif oldugunu düşündügüm yazarımsı bişey.
başka bir açıdan bakacak olursak birleşik yazılmaz.
kimisinin te diye yazdığıdır. adam dahi anlamı taşıdığı için ayrı yazılması gereken bir ekin olduğunu öğrenmiş pek güzel. yakında onun asla te olmayacağını da öğrenir. aceleye mahal yok.

eski ve yeni müfredat bunun bağlaç mı edat mı olduğu konusunda bir anlaşmazlık içinde ama terimlere takılmayalım. ayrı ve bitişik yazılan 'de'ler arasındaki farkı bilmek yeter. gerisi edebiyatçıların işi.

edit: bir yazar.*
keşkem bağlaç olan de olaydı dediğim yazar.

dahi anlamındaki de sensin bağlaç olan de de sana girsin.

anlatamadık gitti arkadaş, öyle bir şey yok o bağlaç dedik, sözcük türü oluyor dedik, bu yüzden ayrı yazılır dedik...

yeterin laynn yeteriiiinnnn....
tanıdığım yazarmış. ben bugün bunu öğrendim.*
tanışmıyormuşuz. yanlış anons kurbanı olduğum yazardır.
kıyak adamdır kendileri. nick de çok karizmatik ayrıca.
Böylede bir türkçe'ye sahip yazarlar var. Sanarsın ki ellerin de klavye değilde daktilo var.
Gidişiyle gözlerimizin kanadığı (bkz: Alex De Souza)