bugün

yapmasını istediğim şeyden ziyade, yapmamasını istediğim şeyler var.
Tek diyeceğim bu.
Gerçekleri itiraf etmeye başlasın. Kitlesi bırakmaz zaten. Olmadı onlar da kandırıldık derler biter. Sonra başka biri aynı hikaye devam eder...
Her şeye karışmasın.
asgari ücrete geçinmeyi denesin.
Bagirmasin.
(bkz: harakiri)
Mülakatı kaldır puan sistemine göre memur alımı olsun .
anayasaya islamı getirsin, fetöcülere yaptığının aynısını tüm islam düşmanı laiklere yapsın.

Bu ülke ancak ve ancak böyle altın çağını yaşar.
ülkemizi etkileyen bütün kötülükleri ortadan kaldırması. evet, basit ama net bir şekilde istiyorum.
istifa etmesi.
işsizlik bu adam zamanında yükseldi.
Köprü yapacağına dış politikayı düzeltsin.
imam hatipleri kapatmasi ve bu ulkeden defolup suudi arabistana yerlesmesi.
Çözüm sürecine geri dönmesi.
(bkz: ölmek)
yıllarca devlete sızan orospu çocuğu fetöcüleri devlet kurumlarından temizlediği gibi pkklıları da temizlemesi,
memur, akademisyen, polis alımlarında torpil değil, liyakate önem verilmesini sağlaması
ve artık hiçbir cemaat ve tarikata prim vermeyip türkiye cumhuriyeti'ni laiklik ilkesine uygun şekilde yönetmesi, halkı bütünleştirmesi.

bunları yapmasını çok istiyorum. eğer gerçekleşirse ülkemiz gerçekten gelişir ve süper güç olur.
Eğitim sistemini japonya ve finlandiya karışımı bir sistem ile acil düzeltilmesini istediğim soru.
yalan söylemesin yeter.
Ölmesi,bu yeter.
(bkz: intihar)
toplu taşıma araçlarına binerken vatandaşların kadın, erkek birbirlerine yol vermelerinden, itişip kakışmamalarından bahsetmesi mümkünse, tabi bankamatik kullanmanında bir adabının bulunduğuna değinse fena olmaz. aslında bunu sadece cumhurbaşkanından dilemiyorum muhalefette genel görgü kurallarının üzerine gitmeli. maymuna evriliyoruz bilinsin.
intihar etmesi.
diktatör olmasını istiyoruz.
çomarların ve kraldan çok kralcı olan yalakaların alayını zambia veya ugandaya sürmesidir. kendisi kalabilir çünkü bu çomar ve yalakalar kendisinden daha büyük tehlike bu ülkeye..
cumhurbaşkanlığı bu ülke'de bulunan en önemli makamdır. makamı dolduran kişi'ye olan sevginizin düzeyi ne olursa olsun bu makama saygı duymak sahip olduğumuz tüm değerleri korumaktır. insanların olduğu gibi ülkelerin de kaderleri vardır ve kader ne yazık ki bugün bu makama saygımızı sınamaktadır.
gibtir olup gitsin.
Önce bir üniversite okusun sonra bakarız.