bugün

2012 de facebook'la başlayan yolculuğu app yaparak devam ettirmiştir. hala günümüzde oynanırlığı vardır. analitik düşündürür. şaka degil, harbi.
babamın yıllardır facebookta oynadığı oyunlardan biri.

birkaç yıldır oynamıyor fakat oyun tecrübesi ile real cinayetleri çözebilecek seviyeye geldi
akla ilk olarak jones u getiren oyun.
görsel
Facebook kullanıcılarının yüzde 40ının bir şekilde temasta bulunduğu dedektiflik oyunu.
Romantizmin kenti ile final yapmış oyundur...
Severek oynadığım oyundur. Ama enerji yüzünden fazla oynayamadığım oyundur. Oyunun serileri çıkmıştır.
oynadığım dönem Alex karakterine aşıktım. teknolojik aletlerle uğraşıyordu hep. sonra bunun pembe saçlı hacker sevgilisi çıktı ilk sezonun sonunda. daha sonra hayallerim başıma yıkıldı. ikinci sezon olan Pacific Bay'de oynamadım, ilgimi çekmedi.

edit: hala oynayan varsa tablet telefon üzerinden saatinizi ileriye alabilirsiniz. enerji de doluyor incelemeler de bitiyor.
behzat ç.'ye bağladığım oyun. cinayetleri çözdükten sonra habire ek soruşturma açan emniyet müdürüne ''cinayet iyi ama ek soruşturmanın amına koyım ben'' deyip resti çekip rozetimi fırlattım.
3.serisi olan dünya turu serisi olay storeda olan uygulamadır.Bu seride bir önceki seri gibi en soruşturmayı yıldız
3.serisi olan dünya turu serisi olay storeda olan uygulamadır.
oyunun türevleri çıkmış şimdi de. 3 farklı ülkede 3 farklı cinayet çözüyorum. (evet oynuyorum hakim bey) sardı gidiyor.
küçük Sherlocklar yetiştiren oyun. Büyük resmi görenler hep bunu oynayan kişiler.
15. Vakadayim bayadir oynamiyodum enerji cok yavas doluyo hic yetmiyo.
Ingilizce oynamak daha zevkli.
Surukleyici oyun.

Edit: feysbuk oyunudur. Telefonada indiriliyor.
görsel
Mahkemede böyle bir diyalog geçti bugün. *
top Eleven ile birlikte Facebook'ta oynadığım iki oyundan biridir. GrimsboroughDan sonra ikinci bölüm olan Pacific bayDeyim.

--spoiler--
Gerizekalı Ramirez burada da karşıma çıktı.
--spoiler--

Bir süre sonra artık sıkıcı oluyor. Nedeni ise sürekli yırtık kağıt, açılması gereken kilit, birleştirilen fotoğraflar vs. Olması. Daha orijinal şeyler konulması şart.

Edit: davetlerden sıkılanlar oyunu engellemek yerine niye veryansın ediyorlar, onu da anlamak zor. Uygulamayı engelle, ne istek gelir ne davet.
7 . vakadan uzak durulması gereken bir oyun.
Hem mobil hem facebook ile oynanabilen bir tür bulmaca oyunu.Mobilde baya oynamıştım,galiba şu çarmığa gerilme davasında kaldım.Ilk başta gerçekten de sarıyor ama ikide bir enerji beklemek ve aynı bulmacaları yapmak insanı sıkıyor.
Eskiden istek yollanması üzerine oynadığım oyundur. Şimdi telefona indirdim ama her bölüm için yirmi enerji çok fazla.
ramirez adlı polis memurunun tam bir avanak olduğu oyundur. o herif yüzünden oyunu bıraktım.
bi ara bağamlısıydım.
bi ara bağamlısıydım.
her işi bana yaptıran jones'e uyuz olduğum oyun.
Ilk başta zevkli gelen ilerleyen levellerde sıkıcı gelen oyun.. sürekli birbirinin tekrari ve aynisi.
atmayın artık şu oyunun isteğini amk.
istekleri yüzünden sıkkınlık getiren oyunumsudur.