bugün

(bkz: cs go)
(bkz: counter strike global offensive)
Küçük haritalarda en avantajlı birincil silah mp 5, ikincil silah desert eagle bana göre.

Pompalı ve otomatik av tüfeği yakın mesafede iyi olsa da hem uzun menzilde yetersiz kaldığı hem de seri ateş edemediği ve az fişek aldığı için bir mp 5 etkinliğinde olamıyor.
desert eagle.
en son eski sevgili ile oynanan oyun. bıçak vs'si atalım dedim inandı. awp ile kafadan vurdum.

hatırlamak isteyin yeter ki. bir sürü itlik, hergelelik, kumarbazlık anısı buluyorsunuz.

edit: atom fiziği de profesörlük de yerin dibine batsın.
Global deki mp7 nin mp5 in yerini tutmadığı oyun. Her ne kadar aynı denilse de öyle değil.
Aranızda ice world map'inde pusanlar olduğunu görüyorum.swh.

Lise ve ilkokulda paramızın büyük kısmını yememize vesile olan multiplayer oyundur. Oyunda genelde bi reyiz olurdu keklik gibi adam avlardı nicki genelde UnderTaker falan olurdu.
Ke|oğlan ismi ile uzun zaman pub, maç ve turnuvalara katılmışlığım vardır.

Artık Baba yorqun.
askerliğimi dust2 mapında yaptığım oyun.
1000 saate oynama sürem olan oyun.
Bana geçmişi hatırlatan oyun. Eskiden çok oynardım. Arkadaşlarla toplanıp internet cafe'ye gideceksin o zaman tadı çıkar.
(bkz: Sis atma o ç)
izciyken okuldan kaçar internet kafeye saldırırdık kolasına oynardık bide aq.
(bkz: Hadi çıkar beni bu cehennemden)
bir kız olarak söylüyorum gayet de güzel bir oyundur ve oynadığım zamanları özlediğim olur. Oyunun en sevdiğim yeri ise, sunucunun headshot dediği o andaki alınan hazdır.
Sevgilimden ayrilmama neden olan bir oyun ama severim yani.
görsel

rekabetçi atıcak olan varsa yeşillendirsin.
t: en zevkli oyunlardan.
android versiyonunu nedense çok seven var arkadaş, ben denedim lakin hakim olamadım pek oyuna.

--
pm'ler düştü hemen, buyrun beyler ben buradan indirmiştim.
http://www.fullindir.web....e-1-6-android-full-indir/
1.6 versiyonu varken server server gezdigimiz global offensive versiyonu ile bize arada gaza getirip kutu açtırıp hiç güzel drop vermeyen gaben adlı arkadaşın zenginliğini katlayan bir oyundan öte yaşam şekli olan oyun bir başka yaşam sekli için (bkz: football manager) bu ikisine birden sararsaniz benim gibi ömür geçer allahtan elimde çok iyi pc yokta keyif alamadığımdan oynamıyorum fazla.
https://media.giphy.com/m...u6dAxPFSUhXe0bS/giphy.gif
çocukluk oyunumdur kendileri..

Mahallede bile erkeklerle futbol oynayan,

top peşinde koşan, çamur içinde kalan bir kızdan ne beklenir ki?

her cuma sözleşirdik, bir cs atalım diye başlardı muhabbet.

çocukluk aşkımı oyunda adam vurarak etkilerdim, yazık olmuş neleri unutuyorum.
Senelerce günde minimum 6-7 saat oynayarak, bir ara psikolojimin bozulmasına sebep olan oyundur.Sabah tekrar oynamak için uyuyamıyordum gece.
lise döneminde arkadaşları okuldan kaçırmak için kullanılan oyundur her seferinde işe yarar ve o gün okula gidilmez.
Android e düşmüş oyun. Ben cs değil de daha çok half life severdim amk daha bi güzeldi o. Daha güzel silahlar direk kalkıyorsun diğerlerini beklemiyorsun falan. Ams cs de iyidir. Özellikle aztech bölümü hep favorim oldu.
yaş oldu 26 hala birilerine sinirlendiğimde açar assaultta birilerini öldürürüm bastırılmış duygularım bu mu lan yoksa benim ? *
bunu internet üzerinden lisansla satın alabileceğim bir site bilen var mı. yardımcı olun lütfen.
kaç nesil büyüttü bu oyun. tabii en sevilen hali bu ham haliydi. sonradan cs:go dedikleri saçma saçma versiyonları çıktı.
görsel