bugün

görsel *
nasada kullanılan teknolojiye sahiptir.*
bilgisayarı demişin ama bilgisayarlar olacaktı. sonuçta o bir cool yani. ayip olur.! du yü andırstand beybi?
ama kaç kere diyeceğim tekil kullanmayın diye . uçağı değil uçakları .! lütfen ama. ayip oluyor.
düşmemesi için totem yaptığım uçak(lar).
dolarahahaha gülüşüyle beni yerle bir etmiş zengin yazar.
zenginim havası yaratıp sözlükte karı kız avına çıkmış yazar.
bozuk saat misali arada doğru şeyler yazan yazar.
yavşakksın olm
özel üniversite okuyabilecek kadar fakir bir yazardır. ne ettin koçum sen millet üniversite satın alıyor, olmadı ülke satın alınıyor sen hale özel üniversitelerde hocaların arasında mı sürünüyorsun.

şaka bir yana tam bir inci ruhlu yazardır. ironileri zeka seviyesini göstermektedir.
parasıyla döver adamı. kıçında dolar dövmesi var diyolar doğrumu acep?
bana büyük bir yat sözü olduğu için cool adam.
doğrudur. gönlünü fukfukura bir kıza kaptırmıştır. ama kız bizim cool'a sümüğünü atmamaktadır. ee paranın gücü bir yere kadar insan çirkin olunca.

(bkz: insan evladı olsa sevmez)
bazen aynaya bakıp kendini okşayan bir adam ne işi olur la karı kızla.

(#7914923)
hackerların peşinde olduğu servet için köprü oluşturur.
(bkz: bim club card)
(bkz: toys r us club card)
5 kartın birleştirilmesiyle oluşmuş sikimsonik bir karttır efenim. her yerde geçerlidir.
kendisi şudur.pazara gidemediği zamanlar kullanırmış rivayet o ki :

görsel

edit : hayatımın en zor editi bu.yemin ederim.. migros club kart kalkmış lan *

ayarını da al git seslerini duyar gibiyim.kuşlar.. çiçekler.. moscow dream e sonsuz teşekkürler.

(bkz: kafama sıkar giderim)
(bkz: american express)
olmaması gerekendir.
bu kadar zengin olup da istediği miktarda parayı çat diye çıkarıp veremiyorsa neyleyeyim öyle cool adam ı derler.*
(#8705426)

(bkz: 16 nights stand)

o değil de,bi an cool adamla monopoly oynadığımızı düşündüm.sonra sarsılarak uyandım.
facebook'ta hesabını bulduğum güzelim yazar.*
http://www.facebook.com/?...0800675603&ref=search
yaptığım araştırmalara göre bu cool adam haftanın 5 günü çalışıyor efenim. bu demektir ki bu cool flan değil ve muhtemelen memur!

entry girdiği saatler çoğunlukla hafta içi saat 20.00 dan sonra. hafta sonu ise her saatte girebiliyor. bazen ender olarak saat öğlen 1 veya sabah 9 sularında da entry girmiş. bu demektir ki 1 de öğlen paydosundan yararlanıyor. saat 9 sularında ise daha işe tam olarak başlamamış oluyor.

işte o kanıtlar!

-(#6756779) bu entry saat 15.58 de cool adam tarafından 12.12.09 tarihinde girilmiş! bu tarih tahmin edebileceğiniz gibi cumartesi gününe denk geliyor!

-(#8460480) bu entry de gördüğünüz gibi saat 19.38 de girilmiş. 23.06.10 tarihi ise çarşamba gününe denk geliyor ve bu demektir ki; cool adam saat 19-20 sularında eve geliyor ve trollüğe başlıyor.

-(#8139706) bu entry ise cuma gününü cumartesiye bağlayan gece girilmiş. 22.05.10 tarihinde saat 01:25de! bu demektir ki cool adam yarın iş yok diyerekten gece sözlüğe girip trollükte sınır tanımamıştır.

entryler cool adamın beğenilen entrylerinin ilk 3 üdür. geri kalanınıda inceledim ve farklı bir şey yok!

edit: artık kesinlikle eminim bu bir devlet memuru! 18.00 da işini bitirip evine geliyor!

edit2:araştırma yapmamın tek sebebi beni moderatörlere gammazlamasıdır! marka flan olmasıyla alakası yoktur! trollün markası mı olur lan!

(bkz: detan maxi troll ilacı)
(#8744413) bu entry onun ne kadar cool olduğunun kanıtı. cool olmasa bile en azından marka oldu. insanlar seni tanıyor, takip ediyor, hakkında araştırma yapıyor. hiç mi hiç tanımam ama gördüğüm en kaliteli troll diğeri için;

(bkz: bluevelve)
(bkz: uzaylı da olsa insan insandır)