bugün

hamachi üzerinden online oynamak isteyenler pm atsın dediğim oyundur. yeterli sayı olursa turnuva bile yaparız.
yıl 2014 hala oynatan oyundur. geçen gün birden kafama esti eski cd'lerden bulup yükledim ve geçirdiğim 1 sezonun ardından şöyle bir takım oluştu;
http://galeri.uludagsozluk.com/g/cm-03-04/
Efsane oyundur, shaktar donetsk de süper güçlü, çok ucuz, oyunun bizler için sunduğu oyuncular vardır. Hemen hemen hepsi. Bağımlılık yaratır.
arada sırada açıp hâlâ kendimi kaptırdığım oyundur. o dönemki kadroları bile ezberlemişim, hey gidi hey.
uzunluk birimidir. artık ne tarafa çekersen çek dediğimdir.
benim bugün vücudumda bulunan fazla kiloların neredeyse tamamına sebebiyet veren oyundur. bilgisayar başında nasıl yaşanır adlı belgeseli çekebilirdim.
Hala oynadığım ve beşiktaşta tüm yabancıları satıp evandro roncatto, todorov, kakalov, alessio cerci 4lüsü ile ateş ettiğim oyundur.
internetten adam akıllı indirebileceğim link veren yazara dua ettirtecek oyundur.
@128 pirate bay ve zamunda da var kardeşim sıkıntısız oynanıyor. Hayatımın oyunudur 03-04 oynayan başka menajerlik oyununa minnet etmez alır kakalov'u todorov'u bakar yoluna.
Cm serisinin en iyi oyunudur. oynadıkça oynamak gelir içinizden kariyeriniz felan.
hala duygulanarak oynadığım oyundur. Ne günlerdi be.
cm 03 04 sevgisi benim için öğreti haline gelen oyundur.
sonrasında tcm fm olarak ayrılsa da yoluna fm oalrak devam etse de yerinin hiç bir zaman dolduralamayacağı ve unutulmayacak olan oyundur.
Muhtemelen bu oyunu yapanları bir araya topla aynı oyunu yapamazlar.Çünkü kendileri de çözemedi bu oyunun neden diğerlerinden farklı olduğunu...

istemeden insanları esir alan bir oyun yarattılar.Şimdiki serilerde hep o tat eksik...
oyunu oynadığım ilk senelerde bir menüye girmiştim. oyunun yapımında emeği geçen isimler yazılıydı. craig hunter , graeme kelly hatırladıklarım arasında. daha sonra bu adamların kendilerini oyunda oyuncu yaptığını fark ettim. ve o zamanlar 3 yıllık mukavele imzaladığım liverpool'a direkt almıştım. özellikleri çok kötüydü ama şaşırtıcı derecede 7'nin altına düşmüyorlardı. en azından beraber takımı olmuştuk. daha önce fark eden oldu mu bilmiyorum ama bu da böyle bir anıdır.
Tartışmasız en iyi football management oyunudur. Hala yeni sezon yamaları kurulup oynanılır azizim.
Bu oyunu ilk arkadasta gordum , onun pcsinde beraber oynardik ikimiz de galatasarayliydik ama pc onun diye onun almasina izin verirdim , ben gider genclerbirligini alirdim.

Sonra bi gun okul 1.si oldum diye babam gitmis bana hediye bilgisayar almis , ilk yukledigim oyun da buydu.

Aradan yillar gecti , bilgisayarim degisti , hayatimdaki insanlar degisti , yasadigim sehir degisti , gelecek hayallerim degisti , ben degistim ama bu oyun degismedi benim icin.

Sene 2017 olacak ve ben sabahin 5 inde hala real madrid e topladigim toledolu roncattolu rasmussenli de la cuestali kadromla galibiyet pesindeyim.Ulan bir gun zengin olursam su oyunun lisansini alicam amina koyim o kadar seviyorum yaa.
görsel
10 kusur yillik bu oyunun bir oyuncusu olarak daha once gormedigim derecede inanilmaz seyler goruyorum bugun.

Lan lazio ya roncattoyu alayim dedim ikinci sezon almaz olaydim , amk claudio lopez ilk sezon bende ayni mevkide 45 macta 44 gol atti ligde de 27 golle gol krali oldu sezon sonu onu ezeli rakip roma'ya sattim 75 milyona gittim bu roncatto denen pustu aldim , yine diyorum almaz olaydim.

An itibarıyla istatistikleri 17 macta 43 gol 9 asist 10 man of the match , herif daha ligde 11 haftada 28 gol sallayip gecen sezonki krallik barajinin ustune cikti amk lig 38 hafta bir de.

Su anki performansiyla sezon sonu 120 golu gormesini bekliyorum , 93 golluk supat rungratsamee sezon rekorunu guncelleyecegine eminim sayet bir sakatlik vs yasamazsa.

Amk evladi oyle bir dengeyi bozdu ki artik sampiyonluklar vs garanti de sadece merak ediyorum kac gol atacak sirf o hevesle oynuyorum aq.
gerçek hayatta alamadığım futbol zevkini bugün bana yaşattı resmen amk.6-0 biten kiev beşiktaş maçı bile bu kadar zevk vermedi bana.

normalde hep kazanmaya alışık olduğum için artık rekabet denen şeyi unuttum bu oyunda , böyle enteresan kapışmalar falan yaşayınca inanılmaz hoşuma gidiyor zevkten kuduruyorum desem yeridir.

favori çıktığım deplasmandaki madrid maçında real madrid'e karşı ilk maçı 4-0 kaybettim , kesin tur gitti dedim içimden.neyse geldik bizim roma olimpiyat stadına , takım moralsiz ben takımdan moralsiz amk bitse de gitsek modundayız.

maça bir başladık ama fırtına gibiyiz amk real kalesine şut üstüne şut geliyor real yarı sahasından çıkamıyor , önce roncatto bi tane çaktı ''lan acaba'' dedim ilk yarı biterken bi tane de oskarsson salladı ilk devreyi 2-0 önde kapattım.

ikinci yarı yine fırtına gibi bir oyun , dakika 87 de lazio 4-0 real madrid yazıyor tabelada ama ben tırnaklarımı yiyorum amk 5.gol kaçtıkça , evdekiler beni izliyor bu manyak ne yapıyor diye.

dakika 90+2 , real madrid'den ucuza getirdiğim solari yaklaşık 30 metreden bir vuruyor topa , ilk önce sövüyorum kesin dışarı gidicek diye , sonra yanıp sönen goal goal goal yazısını görüyorum o sevinçle benimle beraber maçı izlemeye dalan kardeşimi de tutup yere uçuyorum amk , bildiğin yerlerde yuvarlandım resmen lan.en son bruma'nın beşiktaş'a attığı golde ona yakın bir sevinç yaşamıştım.

şimdi de az önce bayern'e yarı finalde kaybettim , ilk maçta deplasmanda 2-2 berabere kaldım , ikinci maçta 2-0 öndeyken orospu çocuğu roy makaay stoperim mexes'e dirsek attı , kesin kırmızılık pozisyon sarı ile geçiştirildi sonra o göt makaay 2 gol birden attı maçı uzatmaya götürdü.uzatmalarda 110'da suazo ile 3-2 öne geçtim , baktım bayern yine sağlam geliyor kapanayım da atamasın ibneler dedim , 118 de ze roberto antin kuntin bir vuruşla 3-3 yaptı skoru , göt gibi kaldım lan.oturdum kaldım öyle pcnin başında amk.ne yapacağımı şaşırdım sözlüğe yazayım dedim.

ulan orospu evladı , 118 de gol mü atılır ya ? yıktın hayallerimi göt.

ama bekle lan bayern , ananı sikecem senin bu sene paraya kıyıp deli bir kadro kuracam , inşallah seneye karşıma çıkarsın amk.
gelmiş geçmiş en kaliteli bilgisayar oyunu.
görsel

Reyes icin bir onceki savemde aldigim 125 milyonluk teklif rekorunu guncelledigim oyun.

127 milyon roncatto icin para degil aq , 200 istedim verirlerse oturur bi dusunuruz.
görsel

Sahsi transfer rekorumu kirdigim oyun , toledo'yu vermek icime pek sinmiyor ama para cok cilgin , bir de ustune inter bu sene cok deli para harcadi toledoyu da alirlarsa batma yolunda ilerleyecekler battiklari zaman geri alirim ucuza *

Taktiksel anlamda biraz sikinti olacak ama quaresma var yedegi onu koyucam sag kanada , bu sikintiyi da atlaticaz insallah *

Sayin cumbabamiza destek olmak adina tl kullaniyorum , #dolarahayir dedim.

Not : Mahalle yanarken orospu sacini tararmis diyecekler olacaktir illa ki , bunca zamandir politik seyler de yazip ciziyorum kimsenin sikledigi yok herkes kafasina gore takiliyor , biz burada bir sey karaladigimizda emin olun bir sey degismiyor , o yuzden tv8 modunda takilicam artik.
görsel

Devre arasinda en onemli yildizim toledo'ya 135 milyon tl bayilirsan sonun bu olur sevgili inter , ey moratti sana demistim ayagini yorganina gore uzat diye ama beni dinlemedin.Daha 3 ay gecmeden iflas bayragini cektin , iyi oldu sana.Zaten sampiyonlar ligi 2.turda elenmistim sana aq o yuzden gicigim hic acimiyorum.

Sana serie b yolu gozuktu inter , darisi ezeli rakip roma ve juvenin basina.

Bu arada emre , toledo , klose , cordoba ve martins i alacagim elinizden kusura bakmayin *
görsel

Batmak interin kafasina vurdu amina koyim bu para ne lan ahahah.

Neyse emre toledo klose ve van der meyde ile anlastim gecmis olsun moratti :d
Cm fm serilerinin en güzel oyunu.

Şimdikilere bakıyorum oyunu gerçekçi yapıcaz diye yarak kürek 7500 tane özellik ayar mayar koymuşlar. Yok oyuncunun kılı döndü, yok yan yattı, çamura battı ühühühü.. ulan alt tarafı bi oyun yapacaksınız ibneler! Gercekcilik ayağana futbolcunun derdiyle beni niye dertlendiriyorsun!
kendi sınıfındaki tarihin en iyisi olan oyun. efsane genç yetenekleri ve kurgusu ile, her maça "tamam bu maçtan sonra kapatıyorum" diyerek çıkılan, tutkunlarının günlerini, haftalarını, aylarını ve hatta yıllarını verdiği muazzam oyun. tadı gerçekten başkaydı. genç kadroculara tavsiyelerimi vermek benim için kutsal bir görev olacaktır.

(bkz: diego) (santos'ta olan-18 yaşında)
(bkz: jullian de la cuesta) (19 yaşında)
(bkz: giampaolo pazzini) (18 yaşında)
(bkz: evandro rancatto) (17 yaşında)
(bkz: anatoly todorov) (18 yaşında)
(bkz: daniele de rossi)
(bkz: irfan başaran) (13 yaşında)
(bkz: ibrahim akın) (19 yaşında)
(bkz: philipp lahm) (19 yaşında)
(bkz: temur altunhan) (22 yaşında)
(bkz: gökhan şenol) (20 yaşında)
(bkz: alessio cerci) (17 yaşında)
(bkz: rafaelle de martino) (17 yaşında)
(bkz: estefania) (16 yaşında)
(bkz: montolivo) (20 yaşında)

bu oyunun en hayvani oyuncusu ise tartışmasız thiery henry'dir.