bugün

belaruslu-ukraynalı-isveçli oyuncuların en kral oldugu oyun ve onlardan 3-5 tane aldıgınızda takımınızı sınıf atlatabileceğiniz oyun
sınıfının en iyi menajerlik oyunu.
diğer ürünleri olarak football manager 2006'da mükemmel oyundur
(bkz: tavsiye)
güneşin doğuşunu seyrettiren,tsigalko diye efsane yaratan oyun,,
vazgeçemeyeceğim oyundur.düşük fiyata alınabilecek ve büyük takımda da kolayca oynatılabilecek oyuncu listesi:
wael reyad
nikiforenko
aghahowa *
n'diaye
maxim tsigalko
mendonca
milevskiy
taribo west *
marat izmailov
branko boskovic
okoronkvo
mike duff
carlos jacques
romario,roberto baggio gibi adamların hala oynuyor olması da ayrı bir heyecan konusudur.
bir önceki versiyonuyla beraber cm piyasasının en harbi oyunu;gerçek cm cinin elinden bırakmadığı eğlencedir.
herzaman en cok zevk aldıgım cm olmustur.dogru tespittir sonraki versiyonları eskiyi aratmıştır. (bkz: taribo west)
cm'nin en güzel versiyonudur..daha sonrakiler ve fm onun yerini tutmaz..hızlı olması ve grafikleri insanlarda bağımlılık yaratır..* *
stefan selakoviç,klompe,kim kalstrom,julius aghahowa,assane n diaye gibi süper oyuncuları barındıran süper oyun.devlet üniversitesi kazanamamamın * tek nedenidir.ama yinede pişman değilim yine olsa yine oynarım.çünkü bir oyundan öte yaşam biçimidir,efsanedir..bundan sonraki oyunlara grafik,şu,bu gelsede bu serinin ruhu gelmedi,gelmezde..
inanilmaz zaman katleden buna rağmen çok sevilen, zevkle oynanan, vazgeçilemeyen cm serisinin en iyi oyunlarindan biri.
aradan 9 sezon geçmesine rağmen aldığım her galibiyetten zevk almamı sağlıyan efsane menajerlik oyunu.
izlerken;
''lan bu oynanır mı? ne zevk alıyorsunuz'' dediğim.
ama öğrendikten sonra;
vizelere çalışmayıp başında sabahladığım hala bana zevk vermediğini düşündüğüm(çünkü oynayamıyorum şu aralar) bi oyun
Efsane oyun.Çoğu insanın şu an hayatını asosyal bir angut olarak geçirmesinin tek sebebi.Ne Cm4 ne de FM bunun yerini tutamadı.Hiçbir oyunun bu kadar bağımlılık yaptığını hatırlamıyorum.
E kadrolar eski artık bitti o diyenler için de (bkz: tapani patch)
dışardan bakanların "ne anlıyosunuz bundan?" dediği, başlayınca da bağımlılık yapan ve gece sabahlara kadar oynanan oyun
beyaz rusların hepsinin mükemmel olduğu oyundur...
cm nin 2020 yılına geldiğimizde bile oynayacağımı tahmin ettiğim versiyonu
maxim tsigalko'nun abarttığı oyun.
(bkz: championship manager)'ın diğer versiyonları hakkında yorum bile yapmayı saçma hale getiren belki ilk bakışta bu kadar adi görünüp bu kadar kalbe ve ciğere işleyeceği asla tahmin edilemeyen efsane oyun..
her ne kadar bir çok buglara sahip bi oyun olsa da iki efsane isimin varlığı sizi en üst mertebeye yükseltmez; birikimi çok olan cm oyuncuları, başarının gelmesi için oyunun her özelliğini kullanarak ve doğru oyuncuları, doğru mevkilerde ve doğru zamanlarda oynatması gerektiğini bilir...
(bkz: Maxim Tsigalko), (bkz: Sergey Nikiforenko), (bkz: Julius Aghahowa), (bkz: Taribo West) gibi oyuncuları transfer ettiğinizde coşmanızın garanti olduğu oyun.

Sanıyorum şu anki sezon içinde patch'i mümkün.
hala oynadığım ve ilk günkü zevki bana tattıran cm oyunu. (bkz: tsigalko) (bkz: aghahowa) (bkz: nikiforenko) (bkz: marajo) ve (bkz: okoronkwo) tek geçtiğim oyunculardır. Hemen hemen tüm oyuncular yazılmış ama hala oynayanlar için benden bir oyuncu tavsiyesi marajo'dur arkadaşlar. Oynayan alsın çok işine yarar.
Efsane oyun olarak bilgisayar sektörüne ismini yazdırmış muhtemelen her FMcinin oyuna ilk başladığında oynadığı günleri yiyip bitiren aşırı zevkli ve ÖSS zamanı oynanılmaması gereken oyundur.
http://www.resimupload.com/ds930391598_cm-oha.html
kennedy bakırcıoğlu ve taribo west' in göz kırpmadan transfer edildiği ve 3- 5- 2 sistemiyle şampiyonluğun kolaylaştığı manager serisinin tartışmasız en iyi oyunu.
adresinden yeni versiyonlarına ulaşılabilen efsane.