bugün

valla dualarımız askerlerimizin yanındaydılar hep merak etmeyin oraları yandı kül oldu bir sürü şehit verdik onlar bir daha gelemicek yarın oralar temizlenir yeni evler dikilir ama bunlar unutulmaz onlar yine hayinlik etmeye devam ederler evlerinin bodrumlarına yine silah gömerler.
bölücülük yapmanın adıdır, tc kimliği altında hepimiz türküz.
benimdir. dur biraz da öteki tarafa doğru uyuyayım.
hemde ossura ossura uyuyordur.
Ben uyumadım... Ama bugün ödeyeceğime söz verdiğim parayı denkleştiremediğim, adama mahçup olacağım diye uyuyamadım. Bu da benim Cizre'm ve maalesef herkes kendi kıyametini yaşıyor.
Eheh elektrik bedava olunca.

insan bari şu günlerde bi karartma falan yapar..
Valla rahat degilim yalan olmasın. Oradaki askerlerimiz için yüreğim sızlıyor. Nerelerde uyurlar? Ne yerler? Sehit haberi falan bunlari düşünüyorum.
siz dua edin atatürk hayat ta değil ve onun vasıflarında siyasetçi çıkmıyor diye, yoksa bırakın yanmayı cizreyi haritadan silerdi.
Asıl cizre yandığı için rahat uyuyabilen türktür. Yeterince müsamaha gösterildi zaten. sonuç ise silahlanma ve tuzak kurma oldu. Hiç boşuna ağlayıp zırlamayın bunu siz istediniz.
"i see dead peple".

bu ülkenin evlatları, polisleri, askerleri değilse ölen; ossssura ossssura uyurum.

benim ülkemin askeri öleceğine türk askeri öleceğine siz bölücüler geberin. sizin gibi hainleri yetiştirenler uyuyamasınlar.
Cizre bugun yaniyor.

Polis bana koyuyor

Cizre bugun yaniyor

Asker bizi sikiyor

Ben rehineyim diyorum

Kimse beni siklemiyor

Bunu bir tek esegim bir de yengem biliyor.

(bkz: Karagumruk yaniyor)
elhamdülillah müslümanız ve türküz.
iman etmişseniz rahman'a, insanların ırklarının değil, imanlarının önemli olduğunu bilirsiniz.

gelelim cizre'de var olduğu iddia edilen yangına.
bu yangını şerefsiz, hain, pislikten ibaret olan pkk başlatmış, inşallah rabbimin rızasına nail olan türk silahlı kuvvetleri (polis+asker) o yangını söndürmüştür.

o pkk şerefsizleri, kendi kanlarında boğularak gebermişlerdir diye umuyorum.

hayatını kaybededen asker ve polisler, inşallah rabbimin katında ikramlarla karşılanmışlardır. biz onlardan razıyız, rabbim de olsun.

biz türkler, pkk cizre'de yanarken rahat uyuduk. asker ve polisin şehadetini duyunca üzüldük.
the fire which purifies the soul...
benim dunya iyisi arkadasim uyuyamadi.

görsel
(bkz: Selfieist)
ülkeyi yakarken gözünü bile kırpmayan güya hümanist, halkı düşündüğü için böyle yaptığına sığınacak kadar haysiyet yoksunu ona sorarsan sosyalist,

aslında tasması boynunda köpekliğe alışmış bir şerefsizlikle ona buna sataşanın rahatlığından daha üzücü değildir.

ayrıca orda yanan cizre felan değil, sizin kokuşmuş zihniyetinizdir.

sivile, çoluğa çocuğa bişey olduğu yok. götünüz kaşınıyordu, kaşıyoruz. yanıyor diye bağıracaksınız elbet...
Askerini polisini devletini arkadan vuran huurlara azdır bile. Kürt kardeşime lafım yok, hewallere gelsin.
Benim askerim polisim uyurken onlar rahat uyuyorsa hatta yeri gelince fırsat bulunca bir kurşun da onlar sıkıyorsa cizre yanarken benim neden umurumda olsun. Döndüm yattım valla oh mis.
vatanın doğu yakasına üvey evlat muamelesi yapan kimsedir.
uyumadan önce asker ve polisinin sağlığı sıhhati için dua eden, gelen her şehit haberinde kahrolan, öldürülen leşlerin sayısı arttıkça keyiflenen türk tür.son bölücü geberene kadar vurun, taş üstünde taş bırakmayın aslanlarım!
Cizre yansın devlet baki kalsın.
vatanın bölünmez bütünlüğü umrunda olmayan türktür.
insanlıktan zerre kadar nasibini almamıştır.
cümle cizreli geberse sokaktaki ölmüş kedi kadar üzülmem.

yan aq cizresi silopisi suru.
koyun saymaktan vazgeçip leş sayan türktür.

allah rahatlık versin efendim.
rahat uyumuyorum. diyorumki keşke o tankın içinde ben olsam. doldurucu olsam , komutan bana patlayicisiz mermis yükle dediginde yuklesem hesh i , sonea gör sen curcunayi.