bugün

ermenilerden nefret ediyordur.
cizre belediye başkanı leyla imret cizrede iç savaş yürütüyoz desin, kaybetmeye başlayınca vekiller oraya koşsun! yemezler.
Fırat çakıroğlu şehit edilirken siz nasıl rahatsanız biz de öyle rahatız.
Yalandır. Sevinçten uyku girmiyor gözüme.
yansın amına koduğumun hainleri su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.

önce hainliği bırakacaksınız. şart bu.
Beni tanıdılar.
Siz kaçın.

Yatmak ne kelime...Hem de ossura ossura paşam.
okmeydanında halk otobüsüne Molotof atılırken onlar rahat rahat uyuyor hatta bu eylemler demokratik haktır diyordu ama...

hiç de umrumda değil. çok da güzel oldu çok da iyi oldu. bu milletin evlatlarını çok ağlattılar. biraz da onlar ağlasın.
"... yansın bu ibnelerin alayı,
su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim."
Cizre yi yakanlardan daha kötü olmayandır. Şehri yaşanmaz hale getirip, şehirden gitmek isteyen halkına ateş açarak, 15 yaşında kızın hayatına kıyanlardan kötü olmayandır. Hastanelere ateş açıp tedavi gören halkına eziyet edenlerden daha kötü olmayandır. Barışı ağızlarından düşürmeyip barışın manasını yok edenlerden daha kötü olmayandır.
Gayet normal türktür. Neyini garipsediniz anlamadım.
rahat uyumayan ağır ılıktır zaten. ne sebeple rahatımı bozacakmışım onu anlamadım.
Cizreyi yakanların yıkımına sebeb olanların pkklı teröristler olduğunu ülkemizi haçlı siyonistlere muhtaç edenlerin yine pkk yandaşlarının hdpnin oldugunu bilmeden inkâr eden bok yemiş başlık açan .
yanan terörist olduğu için rahat olan türk'tür.

okul arkadaşım serap eser'i, dershane dönüşü, otobüsle evine giden bir genç kızı, hiç bir suçu günahı yokken yakarak öldürenler yandığı için "oh olsun" diyerek katıldığım kandaşımdır...
Valla ben rahat uyuyamıyorum. Keşke devletimiz müsade etse de tanker tanker gazyagi, benzin falan taşıyıp döksem o ateşe diye hayiflaniyorum.

Onun dışında gayet rahatım gece saat 3-4 civarı çiş yapmaya kalkıyorum hemen aklıma cizre geliyor. "inşallah yanmaya devam ediyordur " diye içimden geçiriyorum. Sonra uykuma kaldığım yerden devam.

6.30 - 7.00 gibi kalkıp ismail küçükkaya yı açıyorum, o da ağlıyor cizre yanıyor diye daha bir seviniyorum.

Eyyorlamam bu kadar.

Not: başlığın ilk entrysi yok bu arada. 2 den başlıyor.
insanlıktan nasibini alamamış bordo klavyelidir.
Yanmayı geçtim Keşke dümdüz olsa... Bir tane askerimizin polisimizin burnu bile kanamadan... Birtek onları düşünürken içim rahat değil... Geri kalan her durumda su veren itfaiyenin...
(bkz: su veren itfaiyenin)
itlerin leş haberleri geldikce, keyiften dort kose olan insan uykusudur.
Kendi başına gelse burayı yakıp yıkacak insan tipidir. Sözde insanlardır.
Cizre yandığı için rahat uyuyordur.
cizre yanıyor mu? kim yakıyor? niye yakıyor? aman neyse banane. Ben uykuma devam edeyim.
cizre yanmıyor yanan fistanlı orospu çocuğu teröristlerdir. rahat uyumayıp endişeleni fil siksin.
Türk Vatandaşı olamamış yavşaktır.
ateşe verelim yansın ortalık.
Ahahaha bu benim lan.