bugün

eşşek gibi kullanıp bozulsun diye uğraşıp bir türlü bozamadığım araba.
Lise zamanımda bayıldığım, tasarımına hayran kaldığım araçtır.
Yıllar geçip mercedese de çeşit çeşit SUV araçlara da sahip olsam da bu c4 ün ilk çıkan kasası hep içimdedir ama artık eski olduğu ve Fransız araç kalitesizliği sebebi ile bi türlü yanaşamıyorum. Şu entry i girerken yine bi kurcalandım. Bi sarı siteye bakayım almancı dayıların zamanında alıp garajda kalmışı var mı diye
yeni modeli aşırı iyi olan bir araba.
ilk kasasının şu anki piyasada en iyi fiyat performans aracı olduğunu düşündüğüm araba. hele 1.6 hdi ise yakıtı da ideal olur, donanımı da bol olur. yaşına rağmen donanımlı, şık görünen bir araba ve piyasada albea ile kafa kafaya paralarda, hatta kimi yerlerde daha ucuza gidiyor.
2006 model 1.6 sx otomatik modeli alınır mi, hakkında bilgi almak istediğim araçtır..
Yol tutuş güzel ama kolay dökülüyor hatta döküldü..
2006 model 1.6 sx otomatik modeli alınır mi, hakkında bilgi almak istediğim araçtır..
Tırt arabadır. Fransız arabası pişmanlıktır. Evet.
Çok güzel arabadır. Eski arabamdır. Şimdi mercedes kullanıyorum ama ne yalan söyleyim konfor açısından arada çok büyük fark yok. Tabiki mercedesin güvenliği tartışılmaz. Ama size verdiği konfor hissi olarak c4 hiç de fena değil. Bir adabada olmasını isteyeceğiniz hemen herşey var(dolu paketlerden bahsediyorum tabiki). Ayrıca görüntüsü de çok şıktır. Ekonomiktir de. Kısacası severek kullanabileceğiniz çok çok güzel bir arabadır c4.
23 Ocak günü yapılan bir kaza sonucu perte ayrılan ve bir araba nasil bu kadar zayıf olur dedirten Citroën modelidir. 50 bilemedin 60 ile ön taraf yok olmuş ve çarptığım aracın Fiat doblo oluyor oda sadece kapısı ezilmistir. Ha bide hava yastıkları aksesuarmis acilmayabilirmis arada onuda citroendeki yetkililerden öğrendik. Önemli bişey değilmiş hava yastığı.
Eski kasasina resmen asigim cunku marjinal bir tasarımı var, yenileri pek hos degil sanki alisilmis bir tipi var. Kullanan arkadaslar varsa bir kac soru sormam lazim mesaj atarlarsa sevinirim. Ozellikle guvenlik konusunda
Kullandığım araçtır mazot yakmaz sadece koklar 5 litre ideal yakar.
kürt yapımı araba.
mithiş bir araba hele benim gibi istanbul trafiğindeyseniz. dizel, yakıt durumu çok çok iyi. performans çok iyi, geniş araç. almayı düşünen varsa her türlü soru sorabilir. kesinlikle tavsiyedir. dayanıklıdırda. sağlamdır. passatın tamponu dörde bölmüştür, sinyali çatlamıştır en fazla.
en uygun ikinci el dizel araç olarak göze çarpıyor günümüz koşullarında.
bunu tavsiye eden bunu da tavsiye etti;

(bkz: 96 model tofaş şahin).
araba degilde sus esyasi aldigini sananlarin 60 bin tlden tavsiye ettigi araba. hangi gezegende yasiyosunuz cok merak ediyorum. adam onpanel isikli diye motordan suspansiyondan vazgecmis ilginc!
C4 değil c24 olsa da tercih edilmeyecek fransız tenekesi. Ds5 iyidir lakin pahalıdır. Tavsiyem odur ki almam demeyin alman alın.
fiyat/performans açısından makul bir araba. söyleki, 2012 model exculisive (full) paketine sahip olan biri olarak donanıma boğulduğumu itiraf etmeliyim.

kör nokta uyarı sistemi, start stop, cruise control, hız limitleyici, park yardım mesafe ölçeri, ön arka park sensörü, deri koltuklar, masajlı koltuklar, kararan dikiz, 17 inc efsane bir jant, cam tavan(ops), navigasyon(ops), kol dayama içinde 220 v priz, bluetooth, handsfree, f1 vites, arka kol dayama, dokunmatik el freni vs. vs.. aklıma gelmeyen onlarca donanım.

ya adamlar bağaja seyyar el feneri koymuşlar. ek aparatsız aynı anda 5 telefon şarj edebiliyorsun. sinyal sesini 4 farklı ses yapabiliyorsun, ön panelin rengi değişiyor ve bu araba 60 lt (1depo) mazotla 1000 küsür km yol gidiyor şehir içi. (5.5 lt civarı) uzun düz yolda 100 e sabitle 4-4.5 lt mazot yakıyor. bu adamlar daha ne yapsınlar.

evet vites geçişleri hissediliyor, evet süspansiyon sert bam güm bana da oluyor. evet kasası bir bmv audi değil ama aynı paraya golf, a3 a180, bmw1 alırsan sana 4 teker bir de direksyon veriyor. yukardakilerin 1 tanesi (1 tanesi şaka değil) bu araçların bazında yok. bu opsiyonların yarısını koyayım desen araba 80.000 tl oluyor. bu cillop ise 60.000 tl civarı.

tavsiye olurnur efem.
direksiyon simidini siktiğimdir.

madem fransız arabası alacaksın o kadar para bayılacaksın git pöjo al.

daha ucuz daha ekonomik daha yaygın servis imkanı istiyosan röno al.

amk fransızı değil mi pöjo ne röno ne.

röno megan'a laf ettirmem ama.
Tasarım, donanım, motor gücü, güvenlik... Yeni c4 Her alanda mükemmel. Tam bir fiyat/performans aracı.

Araba almak isteyenler c4 dizele bakmadan alırsa coooook şey kaçırmış olur. Fransız arabası almam diyen zaten almasın. Ona mustehaktir.
e-HDI versiyonunun 100.000km kullanım maliyeti 43.000tl civarında olan citröen modelidir.

43.000tl'nin detayları için: http://yuzbin.net/citroen-c4-1-6-e-hdi-mcp/
tanım: citroenin ürettiği otomobildir.

2006 - 2009 arası modellerinde acayip şekilde bilgi toplamaya çalıştığım otomobil. Kronikti, motordu, amortisördü, sensördü herşeyi hakkında.
bu yaz yeni kasasını almayı düşündüğüm araç.

para mı?
o da ne? *
benzinlisini almak mantıklı değildir, alınacaksa dizeli alınmalı yoksa eliniz cebinizden çıkmaz,yalnız iyi arabadır,hb sınıfında olmasına rağmen aile arabası gibidir,bagajı oldukça geniştir.