bugün

Varlığını bizzat gördüğüm ve hissettiğim varlıklardır. Aman bulaşmayın.
Gecenin bu vakti yok diyebilecek bir cesur yüreğin arandığı başlıktır.
Yoktur. Yüzbinlerce yıllık insanlık tarihinde var olduklarına dair hiç bir kanıt yoktur.
Küçükken mal gibi cinli hikayeler anlatirlardi korkardim bende çocuğum bilinmeyene karşı bir korku var doğal olarak. din Kültürü ve ahlak bilgisi dersinde bir kere hiç unutmam hocaya bununla ilgili birsey sorduk yani cinleri anlatin nasil varliklar vs. Hocanin tepkisi siz bildiginiz kadarini bilin fazla karistirmayin ötesini. CInler var ve ateşten var olmuşlardır bunların allaaha iman edeni de vardir etmeyeni de insana zarar verneide vardir zarar vermeyeni de. ismini fazla anmayin, şekil degistirebilir insandan da daha zeki yaratilmis varliklaardir filan demisti.kucukken görü düklerini hatirliyorum bana karanlikta az cok secebildigim karartilar. Ne zaman korkarak yatsam.
eğer yoksa gördüklerim neydi diye düşünür durur deliririm.
Babaannemin genç kızken köylerinin civarında gördüğünü anlattığı varlıklar. Düğünlerinemi ne denk gelmiş sanırsam. Not:babaannem şuan bile senden benden daha akıllıdır.

Ayrıca onun bunun görmesi bizim göreceğimiz anlamına gelmez zaten insanlar şeytan olmuş bu devirde. Ayrıca bu olaylar hep eski köy yerleri gibi ıssız yerlerde oluyor nedense. Gerçi günümüzde olmuyor sanırım anlatılanlar hep eski hikayeler.
üç harfli diyeceksin bre gafil! şaka bir yana, cinler sadece yerli korku filmi malzemesidir.
anmayin şu üç harflileri.
Vardır. insanlardır. insandan a'la cin mi var.
ayetler var ayetler. şaka lan şaka. yoktur tabiykide.
fizik var. kimya var. hap var. cigara var. amma velaiyikin cin yok.
bilemiyorum altan bilemiyorum.
Cinlerin bildiğimiz anlamda uçan görünmez yaratıklar olmadığını kurandan açıklayan dil bilimci sayılabilecek hakkı yılmazın açıklamasını herkes bir kez izlemeli. Gerçeği aramayanların bu entry ile işi olmaz.
Cin alemi vardır ama korkacak bir şey yoktur. Bu kadar basit.
malların arz ı endam ettiği başlık. inanıp inanmamanız beni ilgilendirmiyor. ama sözlüğü ateizm ile prim yaptığını zanneden üniversite bir öğrencilerinin basmasından rahatsızım

"avrupa da amerika da böyle şeyler duymadım..." diyen tüm dangalaklara gelsin.

(bkz: demonic possession)
görsel
mobeseden aldığım görüntüyü netleştirmeye çalıştım ama bu kadar oldu. Emeğe saygı.
Cenevre'deki cern lab'da izlerine ulaşılmıştır. Eğer kendilerini çaya filan davet ederseniz gelmeleri muhtemeldir. Hammaddelerinin dumansız ateş (elektrik) ya da bir tür ışınsal anomali (enerji) olduğuna dair söylentiler dolaşmaktadır.
insan nüfusundan kat kat fazladır.
Göz perdelerimiz bir kaç saniyeliğine kalksaydı korkudan Altımıza ederdik.
varsa da ya metafiziksel olarak vardır ya da benim gördüğüm hiçbir cin yoktur. cinleri görebileceğimi düşünmüyorum. bilimsel olarak yoktur.