bugün

En iyi anlaştığım yaşam formu.
Cin görseniz korkudan altınıza sıçarsınız. Yapmayın böyle şeyler.
Ayrıca belirli ritüeller var, öyle her çağırına gitselerdi eğer herkes cin çağırırdı. Saçmalamayın lütfen.
ciddi gören veya böyle bir şey yaşayan var mıdır.
erol tangut videolarında çok çıkıyor gibi gözüküyor insanlar.
(img:#2272698)
hakkında bu kadar başlık açarsanız yakında hepimizi ziyarete gelecekler.
ama rüyamda cin kendi halinde takılıyordu. rüyamda hiç muhatap olmadım onunla.
--spoiler--
o rüya değildi yalnız.
--spoiler--
hayır rüyaydı. ıssız, otlu bir yerdeydi rüyamda. o gece gerçekten deprem de oldu.
Geçen gece hastayım. Rüyamda çok korkunç bir adam bana bakıp bir şeyler söylüyor. Ateşim kesinlikle hiç çıkmadı bu arada. Adamın tipi çok acayipti. Vücut iri yarı normal uzunlukta kafa ve yüz küçücük. Gözlüklü, sakalları saç şeklinde. Onun bana söylediklerini anlamaya çalışırken "böğğk!" Şeklinde bir bağırıntı ile uyanıp 20 dakika falan titredim. Uzun zamandır böyle korkmamıştım.
dün gece rüyamda gördüğüm bir varlıktır.
kutsal kitap a "düşmüş melek"... gavurcası "demon".
islamda insan, melek dışında üçüncü tür varlıktır.

kimileri içinde ha siktir lan diyecek olsa da... (bilgi aq işte)

geçmişteki tüm rahip/krallar
okalt şeylerle... büyü, fal, medyumluk vs ile uğraşanlar
günümüz satanistlerinin ciddi olanları
bir çok gizli cemaat...
satanistlerin "beyaz" tarafı olan lusiferyanlar vs

hepsi aynı bunlarla muhattap olmuştur hep. hepsi aynı bok yani.

merak eden olursa da... gizli bir cemaatte iken... bunlara tapınan vs... onların arasına girip çıkmış bir adamın anlattıkları var... biri de çok da güzel altyazıyla çevirmiş...ki bir dönem ben düşünüyordum o videoyu çevirmeyi.

aslında hayatta cevap veremediğiniz bir çok sorunun da arkasını doldurabilme imkanı verir.
https://www.youtube.com/watch?v=aLonc1wAB3M

dünya üzerinde bulabileceğiniz nadir sağlam hakiki videolardan birisi... çeviren güzel çevirmiş.

aslında kutsal kitapta "düşmüş melek / demon" islamdaki cin kavramından farklı ama olsun. zaten çeviren de cin diye çevirmiş.

aslında o hep hava kalan illuminati, gizli cemaatler gibi şeyleri daha net anlamanıza yardımcı olur.
Cinler bir cins ateşten yaratılmış olup, dünyanın insandan sonra en mühim sakinleridir. Akıl ve şuur sâhibi olup pek çok şer ve isyan yapabildikleri gibi "peygamberlerin ve semâvî kitabların irşadlarıyla" insana yetişememekle beraber, terakki edip yüksek kemâlatlara çıkabilen mahlukturlar. insanlar gibi dinin kendilerine dönük emirlerini yapmakla ve yasaklarından kaçınmakla yükümlüdürler. Kıyamet ve haşirden sonra cinlerden de dünya imtihanını kazananlar cennete, kaybedenler cehenneme girecektir.

Kâinat ve içindeki bütün varlıklar hakkında, en birinci söz söyleme hakkı; onların yaratıcısı ve mâliki olan Allah’a aittir... Çünki "Yapan bilir, öyleyse bilen konuşur." bir kaidedir. Cinlerin varlığını da, evvelâ; Kur'an-ı Kerim'den öğreniyoruz. Ayrıca Peygamberimiz Resul-ü Ekrem (asv)'den gelen sahih rivayetler ve ashabının cinleri görmesi ve görüşmesi hâdiseleri de pek çoktur.

Cinlerin pek çok cinsleri vardır. Bunlar lâtif yaratıklar oldukları için gaybî haberler getirmekte kullanılabilirler. Fakat Hazret-i Peygamber (asv)'den sonra cinlerin gaybî âlemden haber hırsızlamaları Cenab-ı Hak tarafından menedilmiştir. Cinlerin, kötülüğe sevkedenlerine şeytan-ı cinnî de denilir.

"Cinler genellikle tek başına kalan ve bünyesi uygun olan, vücudunda açık menfez bulunan insanları korkuturlar. insanlara ürperti, vesvese, heyecan, asabiyet, telaş gibi hisler verirler. Asr-ı saadette cinler maddi olarak da saldırı yapabiliyordu. Hz. Ali (r.a.) Celcelutiye'de kendine hüddam olan ifritler vasıtasıyla, namaz kılarken kafir cinlerin veya düşmanlarının taarruzundan korunuyordu. Veya hz. Peygamber, beyt-ül mal'dan hırsızlık yapan bir cini direğe bağlıyordu. Günümüzde böyle maddi görüntü ile karşımıza çıkmıyorlar. Asr-ı saadette meydana gelen hadiseleri ve rivayetleri iyi anlamalı, iyi tabir etmeliyiz. Yoksa bir çok konuda yanılabilir, hatalı bilgilere sahip oluruz."

"Cin, insana tasallut edince, onu korku, ürperti hisleriyle sefahat ve kötü alışkanlıklara sevk eder. Yani, sıkıntı ve korku, endişe ve ürperti ile insan ibadeti terk eder; içkiye, kötü alışkanlıklara, intihar etme duygusuna müptela olur. Böyle bir cin tasallutuna maruz kalan kişiler, eğer iyi niyetli, ihlaslı ve metafizik aleme kabiliyeti olan kişilere rast gelirse, Allah'ın (c.c.) izniyle şifa bulabilir. Sadece dindar olmak yeterli değildir; bazı medyumluk kabiliyetlerinin de olması gerekir. Bu olayların hepsi ilmidir. Bu bakımdan maddi menfaat için bu işi yapmayan ilim ehlinden yardım alınabilir. Ayrıca tılsımat-ı kur'aniye, ehil kimseler vasıtasıyla cinlerin tasallutuna uğramış insanlara yardımcı olabilir."
Donaat, Donaat, diyince kaçan yaratıklar.
(bkz: https://www.youtube.com/w...B%C3%BCy%C3%BCkSivasHaber
(bkz: eti cin)En sevdiğim eti' nin üzeri portakal jöleli bisküvisi.
insanı çarpan bir içki türü.
(bkz: şizofreni)

bir doktora görünün.
gecenin bir vakti, anadolunun El degmemis arazisinde, yuksek bir tepede gece nobet degisimi icin askerleri uyandirmak ve sorumlu bolgelrinde nobet degisimini saglamak icin gorevliydim. gece saat 02.45 gibi telsizden goruntu alindigina dair bir anons gecti. amm'yi alip olay yerine devletin vermiş olduğu 4x4 ile gittik. askerlerin ne gördüğünü öğrenmek üzere yöneldim. beş altı cüce gördüklerini raporladilar. nasıl yani falan derken diğer nöbet bölgesindeki askerler yalvar yakar bir anons geçtiler. anonsta cucelerden bahsediliyordu. hızla oraya intikal ederken yolda diger nöbetçilerin anonsu geldi. onlarda benzer şeyleri soylerken, toprak yolda önümüzden yaklaşık on tane kadar ufak cüce geçti. içlerinden bir tanesi dönüp bize doğru derin derin bakarken, heyecanlı bir askerin silahını ateslemesi ile ortalık toz duman oldu. sabah, raporumu verdigimde olayın ne olduğuna dair arkadaşlar ile beyin firtinasi yaptık fakat ne olduğuna dair bir karara varamadik. inançsız bir insan olarak gördüğümuzun cin olduğunu düşünüyorum.

askerlere görev yerinde uygunsuz davranıştan(uyumaktan) ceza verildi. banaysa olayı anlatmamam tembihlendi. hala ne olduğuna dair tam bir açıklama getirmis değilim.
nedense japonya’daki birini çarp(a)maz.

neden acaba?
korona ile dünyanın içinden geçmiştir...
eskiden cinciydim bi arkadaaşla. övünülecek bişey değil tabi ama kokusunu özlüyorum arada.
görmek istediğim bir varlık.
görsel
görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/archa...tatus/1381353903434956808
Çok güzel kokteyller yaptığım alkollü içki.
(bkz: saydın mı lan)
iki cinsi bulunan varlık,
1- insanlar tarafından görülemeyen ve islam inancına göre kor ateşten yaratıldığına inanılan varlıklar. Farklı dinlerde farklı cin inanışları vardır, ülkemizde genel olarak hayali arkadaşları olan kişilerin cinlerle irtibat kurduğu varsayılır.
2- çeşitli bitkilerin ve baharatların distilasyonu ile elde edilen içilesi alkollü varlık.